Jak mohu bezpečně uložit altcoin? | Czech.Lamareschale.org

Jak mohu bezpečně uložit altcoin?

Jak mohu bezpečně uložit altcoin?

Otázka:

Jak mohu uložit Altcoins bezpečně? TREZOR a Ledger nepodporují kolem 1200 Cryptos i Pokud držím významnou váhu v něco podobného LBRY například nebo zvlnění nebo něco jiného než to, co se opírá o TREZOR / Ledger, kde a jak (to by bylo úžasné, pokud jste video výukový program ukazuje, jak konkrétně budete ukládat tyto altcoins bezpečně) si uložit ty? Krok za krokem od výměny do peněženky a zpět je to, co jsem hledal. Děkuji! Také si můžete doporučit mobilní peněženky pro IOS, který podporuje altcoins?

load...

Odpovědět:

Hi Darik, Paul a Don,
 

CryptoSteel Review (Spálená dolů, běžel přes něj a rozbil ji na zemi)


 

load...

Komentář:

Souhlasím s vámi - považuji otázku peněženek pro alt mincí velmi matoucí. Zajímalo by mě, proč neexistuje univerzální řešení, tam venku? Takže prosím, mohu také zeptat... Co je nejlepší peněženka řešení ukládání různých alt mincí, prosím, jak v současné době nemám ponětí a jsem „donucen“ použít výchozí online peněženky mojí burzy - což je možná ne tak dobrý, protože je to WordPress site. Děkuji moc a miloval bez úvodního videa kurz! S pozdravem z Tasmánie, Austrálie.

Jsem zvědavý, jak získat přístup a nastavení velmi bezpečné a bezpečné peněženku a jak nastavit a spravovat kód semen? Zdá se, že schopnost být hacknutý je tam venku, a pokud to je možné ukrást něčí investici do altcoin měně, jak se dá zvládnout takovou praxi a musí být schopen používat krypto-měnu online v bezpečném a bezpečným způsobem? Pokud se jedná o budoucnost se zdá, mnoho chyb a úskalí stále existovat... Jsou zde videa a popisy od vytvoření kódu nebo semeno od 64 znaků až do 2048. A mnozí říkají, že je nejlepší, aby „psát“ je dolů staré fashion cesta, která vede k případné chyby, a aby se zabránilo on-line tvůrcům seed-kódu, z pochopitelných důvodů. Prosím poradit a popsat osvědčené postupy. Děkuji.

load...

Související zprávy


Post Litecoin

Mohu koupit BTC bez mobilního telefonu?

Post Litecoin

Určení BCN způsobilých pro BCH na minci

Post Litecoin

Geta Peněženka

Post Litecoin

Nejlepší bitva válečná

Post Litecoin

Těžba Ethereum

Post Litecoin

Nedávné výplaty na těžbu v cloudu

Post Litecoin

Della

Post Litecoin

Je dobré koupit bitcoin z cizí měny a prodávat v indické burze

Post Litecoin

Zlato proti bitku

Post Litecoin

Získání peněz zpět od podvodu

Post Litecoin

Mincovna na Havaji

Post Litecoin

Výběr hotovosti z peněženky