Jak si můžu stěžovat na společnost s bitvou? | Czech.Lamareschale.org

Jak si můžu stěžovat na společnost s bitvou?

Jak si můžu stěžovat na společnost s bitvou?

Otázka:

Naposledy aktualizováno 17. Ledna 2018 v 05:23 hod

Rád bych si stěžovat na Bitcoin firmy Jaký je nejlepší místo, jak to udělat?

Odpovědět:

Hej Alvaro, Je mi velmi líto, že to slyším. V souvislosti s těžbou mrak jediné, co mohu říci, je, že je to buď podvod, nebo prostě stojí za investici. Vím, že to může být příliš pozdě zde však je kousek I wroteabout toto téma více než před rokem.
Obecně lze říci, že bych se zabránilo oblak výtěžek / Bitcoin jak zdvojnásobí webové stránky. Pokud chcete, aby to bylo slyšel, možná budete moci odeslat své osobní příběh + doklad o Bitcointalk.org nebo reddit.com/bitcoin.

load...

Komentář:

Pokud se vám e-maily z nich, není to ve skutečnosti je, ale podvodník. Když kliknete na odhlášení pouze umožňuje jim vědět váš e-mail je aktivní.

Vím, jak jsem to udělal....Až. Nikdy jsem použít Bitcoin a měl jsem jeden objeví, jsem kliknul na odhlášení, než se rozhodl pro kontrolu jejich e-mailovou adresu. Stálo

Tyto e-maily držet objevit v mé nevyžádané složky a já jen držet jejich vykazování. Každý e-mail pošlou použít jinou adresu.

load...

Byl jste měl, příteli. Oni podvodníci pomocí automatizovaného e-mailu, který změní pokaždé, když časované odesílatelů e-maily ven.

Jen držet je ve složce nevyžádané. Nakonec budou zavřít svůj podvod a jít dál.

Dostávám e-maily od Bitcoin
Nikdy jsem zaregistroval 2 je pořád odhlašování 2 je ale fuckers pořád mě posílá shite kurva jejich

Nikdy jsem si koupil Bitcoin ale mám tolik e-mailů. Zdá se nemožné, aby je zastavil. Jsem kliknul na odkaz odhlásit, Nevzpomínám si někdy objednají, a já jsem poslal do inspirativní WWW stránek.

Já bych rád, pokud Bitcoin přestane mi posílání e-mailů a také urážlivé telefonáty.

load...

Hi Joshua,

Líto, že vaše potíže. To by pomohlo hodně, pokud jste jmenoval skutečné zúčastněných společností. Určitě nemohl podniká s vlastním Bitcoin, protože to není firma, která obchoduje s veřejností, ale spíše open source softwaru projektu a sítě.

Už jste kontaktoval firmu a dostat nějaké vysvětlení pro zpoždění? V případě, že společnost se sídlem ve vaší zemi, může to být stojí za to ptát o nich v sekci filipínského města BitcoinTalk. Někdo tam bude pravděpodobně moci potvrdit, zda se jedná o podvod, nebo ne. Já bych také naznačují, že si přečíst naše „Bitcoin podvod Test“ vodítko, aby sami určit, zda společnost je důvěryhodně. Najdete jej zde:

Https://99bitcoins.com/bitcoin-scam-test/

Obávám se, že i když jste si stěžovat na nějaké autority na Filipínách, by měli být schopni udělat mnohem... Výjimkou je, pokud to společnost, která se nepodařilo poslat své finanční prostředky se sídlem na Filipínách a můžete doložit, V takovém případě můžete zkusit otevřít případ podvodu proti nim. Pokud jsou v zámoří, bude to jistě složitější proces, ale možná stojí za vyzkoušení. V opačném případě pouze propagovat incident tolik Bitcoin souvisejících sociálních fór je to možné, takže nikdo jiný padá na to.

I proplatit můj Bitcoin hodnotě 70,000.00 filipínské měny, i investoval 22.800 pesos loni v srpnu 28,2017 A hotovost v září loňského roku 20.BUT na pokyn Bitcoin je počkat po dobu 10 dnů PLUS, čekal jsem, jak dnes OCT.13 Je téměř za měsíc, ale nic se nestalo. Nezjistili IN do mého WALLET.WHO MOHU obrátit v mé zemi podat stížnost?

Prosím, přestaňte mi odesílání e-mailů, 5 za jednu minutu je hloupost

Důvod:
Mám 500000 Takže chci odstoupit. Udělal jsem klikněte na odstoupit, takže si vzal 500000, ale nevím, kde jsou? BCZ jsem nedal peněženky adresu. Plz dělat něco BCZ tohle je moje, protože jeden měsíc tvrdé práce.

Mnoho Bitcoin stránky jsou neuvolňuje výběry. Btcbox.in, rocketbitcoin / litecoin / dogecoin - tyto weby výběry confimed ale ne připsány do peněženky. Nepovažuji své kontaktní údaje na svých internetových stránkách. Jak zjistit kontaktní údaje jakéhokoliv místa na stížnosti?

Dne 4. Května 2017 jsem prodal 1700.00 hodnotě Bitcoin Bitcoin na pokladní a nikdy nedostal své peníze.

@MD - Nejsem si jistý, můžete, budete muset pokusit se je přimět, aby jej poslat zpět k vám. Bitcoin transakce jsou nevratné (stejně jako v hotovosti).

Dobrý den,
děkujeme!

No to záleží, co je vaše stížnost a to, co chcete dosáhnout. Buď můžete stěžovat na společnost samotnou nebo orgánům odpovědným za regulaci v zemi specifické pro tuto společnost. Možná, že kdyby si dát nějaké bližší informace o společnosti a povaze stížnosti I bude vhodnější, aby vám pomohl.

Hi Srinivas,

Bitcoin transakce jsou nevratné, který dělá to pro vás těžké získat zpět své finanční prostředky. To nejlepší, co udělat, by bylo oznámit tuto osobu orgánům, pokud víte, jeho jméno a / nebo firemních údajů. Pokud narazíte Scammer na nějakém mediálním kanálem sociální, měli byste upozornit lidi, že o své činnosti.

Jeden člověk mě podvést poté, co jsem ho investovala... Je nějaké řešení, které jí

Stejný z mého end.I se podílel bitconnect a na začátku oni dělali pravidelné platby, ale jakmile je částka šla nahoru, withdrawl ukazoval nahoru, ale nikdy posted.Then přes mé referal mám vědět, že se změnily k nějakému bitu -trade.club.I je kontaktoval a ptali se mě platit poplatky ve výši $ 100 odstoupit můj $ 450... Poslal jsem jim $ 50 Co se slibem uvolnit $ 300, ale jeho 3 dny a hned žádná odpověď buď na e-maily, nebo on-line service.Such darebáci a gangsteři... Moje těžce vydělané peníze jsou pryč.

Dejte si pozor na Bitcoin je podvod. Velký podvod

Dobrý den, G K. Bohužel zde není žádný způsob, jak dostat své Bitcoins zpět, jakmile jste poslal. Předpokládám, že jste obětí jedné z mnoha podvodů Bitcoin venku. Je mi líto, že tam není moc, co můžu udělat, aby pomohl jiný než ti nabídnout nějakou budoucí radu o tom, že budete číst tento příspěvek: https://99bitcoins.com/should-i-invest-in-bitcoin-heres-what -musíš vědět/

Prosím zastavit odesílání těchto e-mailů je pro mě.

load...

Související zprávy


Post Litecoin

Dokážete stále vydělávat peníze Litecoin a další Altcoins a PC?

Post Litecoin

Californai účet BoA a Coinbase

Post Litecoin

Mlýnování v mračnu (opět vím, je mi líto)

Post Litecoin

Binancová výměna

Post Litecoin

Bitcoin Gambling recenze

Post Litecoin

Jak používat Bitcoin pro mé stránky elektronického obchodu?

Post Litecoin

Stačí poslat bitcoins jeho říká čekající

Post Litecoin

Blokovat druhé vydání hesla

Post Litecoin

Hodnocení snadnosti sólové těžby mince

Post Litecoin

Kolik Satoshisů je 1 Bitcoin?

Post Litecoin

Zlato proti bitku

Post Litecoin

Elektroneum