Hardware | Czech.Lamareschale.org

Hardware

Hardware

Otázka:

Kde bych mohl koupit ojetý Bitcoin mining počítač se softwarem a někoho, kdo by answere pár otázek

Odpovědět:

Ahoj Petře,
V okamžiku, kdy jsem si nemyslím, že je místo, kde můžete nakupovat a prodávat použité důlní hardwares přímo. Pravděpodobně to je nejlepší hledat své položky, které hledáte na eBay. 

load...

Bez komentářeHash funkceOtázka:

Ahoj. Chtěl bych pochopit rozdíly mezi hash fucntions ex: SHA-256 a X-11 a jak hodnotit jejich výkon. Viděl jsem v http://www.coinwarz.com/cryptocurrencya plno různých variant fuctions pro těžbu, ale nechápu, na jakém základě je jejich porovnání.

Odpovědět:

Komentář:

load...

Snad to pomůže: https://99bitcoins.com/bitcoin-mining-profitable-beginners-explanation/

Děkuji za tvou odpověď. Můj porpouse je pochopit, jak zhodnotit investici do těžby. Možná, hashovací funkce není proměnná bych měl postarat o stejně Botter mi při pohledu na různé možnosti, a nevěděl, co to má znamenat. Snažím se vyhodnotit nabídku na: https://www.genesis-mining.com/. Prostě se týkají http://www.coinwarz.com/cryptocurrencyand to je vše. Takže jsem trochu ztratí v tomto procesu.

Nebudu moci odpovědět na tuto, protože to je z mé oblasti odborných znalostí, ale myslím, že tato otázka je poněkud nejasný. Proč byste chtěli porovnat funkce hash? Jaký je váš cíl?

load...

Hornické místo Hasheer.com?Otázka:

Hi admin můžete věřit hasheer.com, že didnt mít o nás stránce, můžete mi říci o tomto webu? to je na první samém důvěryhodně dal u 500 GH / s pro 7 denní zkušební

Odpovědět:

Hello Hafeez hezké slyšet od vás :)
Hodně štěstí!

Komentář:

Pomoz mi zaregistrovat Bitcoin účet


Ztratil jsem svůj BCHOtázka:

Jsem stále na této digitální měnu nové a velmi jsem si koupil nějaké Bitcoin když Coinbase před pár měsíci. Všechno bylo v pořádku až do vidlice a držel jsem oheň na chvíli a pak jsem četl, že Coinbase nebyly podpoře pro biologickou bezpečnost vůbec. On Aug 2nd jsem se přestěhoval 98% svého BTC na Breadwallet a teď myslím, že jsem mohl ztratit jakýkoli systém pro biologickou bezpečnost, která mohla být tam.
Pořád trochu zmatená, všechny tyto věci, jsem stále vzpamatovává z Velké Británie bude desetinné místo v roce 1971!

Odpovědět:

Komentář:

Ano jste je ztratili. Mince základna může být v budoucnu dělat to správně, ale já o tom pochybuji. Zvěsti. Zkuste kraken nebo bittrex pro výměnu a exodus na stůl top peněženku

Ano jste je ztratili. Mince základna může být v budoucnu dělat to správně, ale já o tom pochybuji. Zvěsti. Zkuste kraken nebo bittrex pro výměnu a exodus na stůl top peněženku


Mají peněženku - žádný hlavní programOtázka:

Ahoj! Měl jsem nějaké BTC na můj počítač běží plný uzel asi rok. Před několika měsíci, oznámení se objevil na mé obrazovce říká, že nějaký alarm už není platné a získat aktualizovanou verzi programu na Bitcoin jádro BTC. Vzhlédla jsem problém a info jsem zjistil, že to byla bezvýznamná a že okamžitý aktualizace nebylo nutné. Věděl jsem o vidlice, která se blíží a rozhodl se počkat, až po 1. Srpna stáhnout novou verzi.
Otázka 2: Za předpokladu, že nemohu dostat hlavní program spustit, jak mohu zjistit můj starý peněženku, zda mince se vrátila k tomu, jak jeden člověk řekl, by mohlo nastat v případě, nikdo nechtěl, aby ji potvrdit za poplatek zvolené?

Odpovědět:

Hej James, díky za podrobnější otázky.
Já však radím, že byste se poradit s někým, kdo má silné technické zázemí.

Bez komentáře


Už jste se na Freewallet.org podívali?Otázka:

Naposledy aktualizováno 19. Října 2017 v 09:49 hod

I \ 'm na altcoin světě zcela nová a díval se na peněženky aplikací pro mobilní telefony. Viděl jsem, že Freewallet.org dělá sérii peněženka aplikací, po jednom pro několik druhů mincí.
Díky za vše, co dělat!

Odpovědět:

Ahoj Petře, jste stále, že naprostou pravdu.
Doufám, že to pomohlo.

Komentář:

Petr,

S Freewallet, vaše finanční prostředky jsou bezpečně uloženy v režimu offline v chladírnách se stupněm úroveň bankovní záruka. Díky technologii studené skladování, i když váš telefon dostane ke ztrátě nebo odcizení, budete moci přistupovat k peněženku a své finanční prostředky z jiného zařízení. 

Ve skutečnosti máme Multi peněženka k dispozici jak na Google Play a AppStore: umožňuje správu více mincí & žetony v jedné aplikaci, jakož i jejich výměnu přímo v aplikaci stejně.

Můžete navštívit naše webové stránky pro více informací: https://freewallet.org

Já jsem to freewallet.org použití a je naprosto bezpečný a spolehlivý je to zdaleka nejlepší a nejjednodušší způsob, jak pro mě vyměnit btc do jiných mincí i dát mu rating 9 / 10.their podpůrného týmu má skutečný zájem o servis jejich zákazníci.

load...

Související zprávy


Post Litecoin

Pravidla Bitcoin v Indii

Post Litecoin

Jsou bitcoin zdanitelné?

Post Litecoin

Binancová výměna

Post Litecoin

Výběr hotovosti z peněženky

Post Litecoin

Elektroneum

Post Litecoin

Jen jedna cesta?

Post Litecoin

Budoucnost Ripple a Stratis

Post Litecoin

O elektrum Peněženka :

Post Litecoin

Můžu minovat jakoukoli minci pomocí mého notebooku z Multipool nebo jiného místa

Post Litecoin

Nastavení kohoutku přes Guidance Video

Post Litecoin

Kolik Satoshisů je 1 Bitcoin?

Post Litecoin

Izrael ověření adresy v angličtině?