Zdarma Bitcoins? | Czech.Lamareschale.org

Zdarma Bitcoins?

Zdarma Bitcoins?

Otázka:

To u kluků rozdávat zdarma Bitcoin už ne.

Odpovědět:

Dobrý den, Alea, rád vás poznávám.
 

Bez komentářeZdarma bitcoin 2

load...


Otázka:

Četl jsem tento odkaz a přemýšlel, je to pravda, nebo nějaký podvod? Vím, že to pochází z 99bitcoins.com ale jen zeptat, to je legitimní, nebo ne? https://99bitcoins.com/register-faucet/?wlfrom=%2Fbitcoin-faucet%2F

Odpovědět:

Hi Ahmad,
Provozujeme vlastní kohoutek, kde si můžete vydělat malé množství Bitcoins zdarma. Zde je registrační linkto kohoutek, neváhejte zpívat nahoru.

load...

Bez komentáře


Bezplatný denní diagram Bitcoin s obchodními indikátoryOtázka:

Naposledy aktualizováno 20. Října 2017 v 10:00

Dobrý den,
děkuji předem.

Odpovědět:

Hej Aristides,
musíte uložit vlastní grafy se zaregistrovat, ale je to zdarma. Tato stránka má mnoho různých symbolů (nejen Bitcoin, všechny druhy jiných Cryptos, měnových párů, akcií, komodit, atd), studií, ukazatelů, doplňků a příslušenství. Můžete zaplatit, aby si ještě víc věcí, ale to není nutné. Užívat si!

Komentář:

Https://bitcoincharts.com/charts/bitstampUSD#rg60ztgSzm1g10zm2g25
Zde můžete vidět graf EOD a hodinové grafu můžete sledovat k obchodování, pokud jste pochopili svícen zvrat vzory jako BTC v poslední době vzestupnou tendenci zaplavovat na 3300 $ a pak ráno počáteční vzor u $ 3500/3600 Long vstupu se také podívat na Doji podána. Můžete také vykreslit EMA / SMA, pokud chcete.

load...

Zdarma Ross William Ulbricht příspěvekOtázka:

Který den byl https://99bitcoins.com/free-ross-william-ulbricht/posted?

Neposkytuje žádné odkazy darovat k příčině, jak darovat?

Odpovědět:

Dobrý den
, můžete najít jak darovat Ross Ulbricht na své webové stránky.

Bez komentáře


Přítel mi pomůže a prodává mi, aby mě začal - co je třeba zvážitOtázka:

Přečetl jsem a sledoval, jak hodně vašich filmů dnes a jsou skvělé, opravdu rád, jak podrobné jste, ale také zjednodušeně. Díky moc:) Tak jsem se jen zeptat na pár věcí: - Co bych měl zvážit, zda si koupit přímo od něj, že se říká, že budu mít slevu a to ho i sám pomůže. Pokud Věřím, že člověk je dost dobrý, že? - Jaká jsou realistická očekávání pro držení snad 5K USD tím, že to může jít nahoru a down.- Takže ve zkratce vaše „vyváženost“ v bitcoins je řada čísel, která jsou všeobecně zodpovídá za to buď prostřednictvím třetí strany nebo cokoliv jiného. Tak dlouho, jak máte tato čísla, pokud se něco drastického se stane, můžete skončit se svými bitcoins záda? - Co bych měl vědět předtím, než začnu zřejmě můj přítel dělal to nějakou dobu a udělal dobře, takže nemám v úmyslu použít tento jako zdroj příjmů, ale bude mít zájem získat více v obraze, a uvidíte, jak to goes.Thanks

Odpovědět:

Dobrý den Nedvert a děkuji za pochvalu :)
Budu se snažit být stručný ak věci:

  • Ujistěte se, že věříte, kdo posíláte peníze, nebo alespoň požádat ho, aby vám nejprve poslat Bitcoins před obdržení platby. Pokud si nejste jisti, o tomto používání platformu, jako je bitratedas vázaný.
  • Nejsem si jistý, že jsem pochopil „očekávání“ otázku. Pokud se ptáte, pokud jde o zisk, nikdo nemůže říct, co se bude dít. Bitcoin může jít upand může jít down někoho, kdo slibuje, že budete vydělávat peníze z toho je asi získat něco na oplátku.
  • Ano - tak dlouho, jak zálohovat vaši peněženku (soukromý klíč nebo semeno frázi), budete pravděpodobně v pořádku, není-li jinde knowns někdo soukromého klíče stejně. To znamená, když někdo vidí, že privátní klíč pak může následně ovládat vaši peněženku. Také pokud používáte peněženku 3. Strana jako Coinbase mají kontrolu nad svými prostředky.

Dejte mi vědět, pokud máte ještě otázky, jen ujistěte se, že jít přes rychlokurz Bitcoin a budete pravděpodobně stačit.

Bez komentáře


Od Coinbase až po funkčnost GDAX při nákupu prodeje?Otázka:

Naposledy aktualizováno 13. Ledna 2018 v 11:09 hod

Nedávno se dostal na palubě při Coinbase, a teď bych chtěl, aby bylo možné dát do stop-loss, limitní řádu nebo put-opce nebo cokoliv hej jsou caooled v kryptoměna vesmíru. Nemyslím si, že Coinbase má tuto funkci. Takže je GDAX vhodným místem pro tyto volby typu?

Já jsem se zaregistrovat na GDAX, neboť jsou již spojeny s Coinbase. GDAX chtěl své uživatelské jméno & PW na můj bankovní účet. Je to {normální}?

Odpovědět:

Hej G2,
když nevěřím, Coinbase / GDAX jsou nečestné nebo aktivně škodlivé, ale často vykazují výrazný nedostatek péče a porozumění pro protokol Bitcoin, která tvoří jejich podstatu jejich podnikání, nemluvě o tom, jak zacházet se svými klienty.

Komentář:

I did nevzpomínám dávat své uživatelské jméno / pw na Coinbase když jsem poprvé zaregistroval a koupil svůj první mince. Ale možná, že jsem to udělal, ale jejich GDAX byl tak do očí bijící o něm a že červeno-označen můj mozek jsem musel sem se zeptat, takže díky váš názor !!

Nyní, že moje mince jsou pryč Coinbase a na mém nano půjdu vyzkoušet BitStamp teď. Rozhodně na stejné straně, pokud jde o Bitcoin ekosystému a filozofie.

Cenný vzdělání zde na 99, díky!

load...

Související zprávy


Post Litecoin

Výplata je pro faucethub.io

Post Litecoin

Adresy papírové peněženky

Post Litecoin

Jak nastavit kryptografické dary pro mou neziskové organizace?

Post Litecoin

IPhone 4

Post Litecoin

Adresy

Post Litecoin

Profit Glitch

Post Litecoin

Zmatený začátečník 2

Post Litecoin

Bitcoin Gambling recenze

Post Litecoin

Výměna s nízkými poplatky

Post Litecoin

Jak mohu koupit AltCoins, pokud bydlím na Havaji?

Post Litecoin

Ledger Nano S

Post Litecoin

Bitová těžba