Elektroneum | Czech.Lamareschale.org

Elektroneum

Elektroneum

Otázka:

Naposledy aktualizováno 26. Října 2017 v 01:03 hod

Jaký je váš názor na legitimitu nové crypto zvané electoneum....v ICO je v současné době na going.They tvrdí, že mince bude těžil z mobilních zařízení, je to opravdu možné, ?. Podle vás je to důvěryhodně, a pokud je to dělá to vypadalo jako dobrá investice. Zde je odkaz na webové stránky http://electroneum.com

load...

Odpovědět:

Hi Karabo,
jsme opravdu nemají žádné informace o Electroneum, takže nemohu sdílet naše stanovisko k této minci přímo. Navrhuji, abyste podívejte se na naše video o tom, jak vyhodnotit altcoin a pokusit se nakreslit svůj vlastní závěr o Electroneum.

Komentář:

Tato mince je budoucnost, jak můžete vidět jeho růst jeho dunivý

Oppurtunity klepe, bude odpověď? Nenechte si ujít největší šanci stát se crpyto měna milionář. Tam je bonus 20% na své vklady v příštích 5 dnů.
https://my.electroneum.com/join/CHEERS

load...

Oppurtunity klepe, bude odpověď? Nenechte si ujít největší šanci stát se crpyto měna milionář. Tam je bonus 20% na své vklady v příštích 5 dnů.
https://my.electroneum.com/join/CHEERSElektrická peněženkaOtázka:

Dobrý den,
Marta Radecka

Odpovědět:

Hi Marta,
Pokud se vysvětlit situaci - obě peněženky sdílející stejné mince vs všechny mince v nové peněženky bez sdílených adres - pak budu moci lépe, aby vám pomohl.

Bez komentáře


Vkládání miniaplikace coinmama do mé stránky wordpress


load...

Otázka:

I, přihlaste se pomocí coinmama affliation program na mých WordPress baterie website.i dostal sinppet.i umístit jej do stránek mi to doesnt dát widget, to jen ukázat nahé code.please mi pomohl na this.ive kontaktu coinmama ne reaguje doposud... Moje webové stránky je postaven s onetone tématem na wordpress

Odpovědět:

Hi Oni,
Promiň, že jsem si nemohl pomoci.

Bez komentáře


Šifrovaný soukromý klíčOtázka:

Chtěl bych vědět, jak změnit svůj zašifrovaný soukromý klíč (BIP38) na svém studeném papírové peněženku do nezašifrované (formát WIF), takže mohu uložit mé BTC do mého blockchain peněženky a nákup na Shapeshift.io. Neměl jsem šifrována ji na bitaddress.org když jsem dělal peněženku. Mám heslo. Jeden zdroj uvádí použít funkci „Ověřit“ na generátoru vytáhnout klíč WIF ale neříká, jak to udělat. Děkuji za jakoukoliv pomoc, můžete mi dát. Cesmína

Odpovědět:

Ahoj Holly,
já bych pak smést (nikoli import) nezašifrované soukromý klíč do osobního softwaru peněženky, jako Electrum. Dejte pozor, abyste mince na BC.I bude z vysokého na nízké zabezpečení, zatímco dobrý software je alespoň středně zabezpečení (nebo vysoké pokud jsou používány v combo s hardwarovým peněženku). BC.I / shapeshift vám nedávají nejlepší ceny v obchodech a to buď tak bych doporučujeme používat speciální výměnu místo.

Bez komentáře


Ukončení bitových transakcíOtázka:

Tam je limit na počet bitcoins které mohou ražených. Jakmile je dosažen limit (v daleké budoucnosti), bude existovat žádné další těžba bitcoins. Takže všichni horníci se zastaví těžbu. To znamená, že žádné další Bitcoin transakce mohou být provedeny, protože všechny transakce jsou kontrolovány a potvrzeny horníků. Je můj závěr správný?

Odpovědět:

Hi Uday,
Ne, fakt, že výtěžek odměny zmizí v blízké budoucnosti, je správná, ale vaše závěry jsou nesprávné. I když to nebude mít žádný další blok odměny, * transakční poplatky * bude i nadále motivovat horníky, aby i nadále dolu a tím i provozních operací.

Bez komentáře


Poptávka ohledně PayzetuOtázka:

Četl jsem spoustu vašich názorů na různé směnné Bitcoin a prodejních webových stránek. Já, nicméně, přišel o payzet.com dnes na quora.com a chtěl bych vědět, jestli vy nebo někdo opravdu vědět, jste používali předtím. Mám v plánu koupit bitcoins z nich pomocí mého vízové ​​debetní karty. Byl bych rád, vědět, co si myslíte o nich, takže jsem don neztratil svou těžce vydělané peníze. Dík.

Odpovědět:

Hej Max, jak to jde?
Nejsem obeznámen s Payzet.com. Z rychlého pohledu na místě se zdá být zcela nový, takže bych byl velmi opatrný o nich posílání peněz v tomto okamžiku. Možná jednou získají nějaké další pověst bych vzít hlubší pohled.

Bez komentáře

load...

Související zprávy


Post Litecoin

Zvedněte vidle

Post Litecoin

Bitcoin začátečník 1

Post Litecoin

Jak mohu koupit a prodávat zvlnění v Pákistánu

Post Litecoin

1 hash

Post Litecoin

Část Bitcoinu jsem strávila z papírové peněženky

Post Litecoin

Nákup mincí jiných než ETh nebo BTC

Post Litecoin

Nejbezpečnější výměna za nákup bitky

Post Litecoin

Pravidla Bitcoin v Indii

Post Litecoin

Alt mince

Post Litecoin

Jak mohu přenést bitcoins z Coinbase do peněženky Mycelium?

Post Litecoin

Microhash je nebezpečný podvod

Post Litecoin

Bitconnect