Della | Czech.Lamareschale.org

Della

Della

Otázka:

Ahoj. Přestěhovala jsem se Bitcoin z Coinbase do btc.com peněženky v 12:01 1. Srpna. Slyšel jsem, že btc.com by sloužit jako nástroj pro obnovu za hotovost Bitcoin ve svých peněženkách. I bylo vydáno btc.com hotovosti peněženku, ale ukazuje rovnováhu nula. Můj Bitcoin peněženka ukazuje své finanční prostředky, a moje Bitcoin hotovost by měly mít stejný počet z toho, co jsem slyšel, ale to není. I e-mailem btc.com a dostal se zpět odpověď, která se zdá, že nemá smysl mé situaci. Tady je můj e-mail a odpověď btc.com je:
Dobrý den,

load...

D3 / L3 + / S9 je vyprodáno.

D3 bude k dispozici dne 10. Srpna 2017, sedmnáct hodin Peking času.

U S9 a L3 + momentálně nevíme přesný termín, kdy bude k dispozici.
----

Teď nemám ponětí, v případě, že výše má nějaký ložisko na můj problém. Nemám ponětí, o čem mluví. Můžete mi poradit, jak mohu rozbalit svůj Bitcoin hotovost z mého Bitcoin? dík

load...

Odpovědět:

Ahoj,
 

Bez komentářeDo horníků nakonec vlastní všechny cirkulující bitcoinOtázka:

I mohou být tlustý zde ale horníky dostat kus Bitcoin transakčních poplatků, jak se to skončit nabíhající všechny cirkulujícím Bitcoin? Není to to, jako eroze? Nakonec i rocková obrátí v prach, bude rez jíst kov atd.

Odpovědět:

Hej Rob.
Horníci prodávat Bitcoins vydělají, aby zisk z jejich práce. Si jistý, že by mohl držet některé pro sebe, ale stejně jako jakýkoli jiný produkt práce je prodáván za fiat měnu. Stejně jako zlatokopů nevedou všechno zlato, které důl.

load...

Bez komentáře


Myslíte si, že vláda a podobně mohou zastavit šifrovací kriminalitu?Otázka:

Myslíte si, že vláda a podobné mohou zastavit kryptoměna a vliv je na mrtvé, já vím, že mohou dělat něco, co je menší hodnota dělat, ale otázkou je, je to možné, aby zmizely, totálně mizí z žebříčků?

Odpovědět:

Hej Kai,
myslím, že většina vlád jsou dost chytří na to není úplně zakázat Bitcoin. Není to jako politika účelná z důvodů uvedených výše. Je větší pravděpodobnost, že se bude snažit ovlivňovat a řídit Bitcoin, aby ji formovat do něčeho, který je méně náročný na jejich pravomoci.

Bez komentáře


Ví někdo o dasCoin, je to legitOtázka:

Ví někdo o dasCoin je to důvěryhodně: dascoin.com/

Odpovědět:

Hi Sandesh, 
Nemáme žádnou přímou zkušenost s DasCoin, ale několik výsledky vyhledávání Google ukazují, že DasCoin je Ponzi jako Onecoin. Samozřejmě, že nemůžeme vědět jistě, pokud si nejste jisti, můžete také použít podvod Testtool ověřit ISF web je legitimní nebo ne, a vyvodit vlastní závěry.

Bez komentáře


Má Bitcoin Core běžet na 8333Otázka:

Mám jeden uzel běží na náhradní počítač, a mohla by mít pravděpodobně druhý běží na druhou. Nicméně, přesměrování portu je bolest tady. Jsem 8333 chystá k prvnímu stroji, takže jsem přemýšlel, jestli můžu mít jiný port na jiný počítač za stejnou router.?

Odpovědět:

Komentář:

Bez ohledu na to - Odpověděl jinde, kde.


Znamená kolísání ceny bitku při nákupu věcí?Otázka:

Dobrý den, omlouvám se, že jsem nový Bitcoin. Takže říci, chci si koupit $ 5 kávu s Bitcoin. Bude Bitcoin cena kolísat v závislosti na BTC / USD cena? Nebo je to set ekvivalent ceny k $ 5 USD? Děkuji.

Odpovědět:

Hi Rn,
Pokud budete platit kávu v Bitcoin, dostanete BTC cenu a platit za to v Bitcoin. Obchodník nese riziko volatility cen v tomto případě tím, že přijímá Bitcoin jako způsob platby. Existuje několik způsobů, jak překonat toto kurzové riziko, podobný tomu, co ti obchodníci platí, který přijímá tržby v jiných měnách, než jejich místní měně. 

Komentář:

Hej rn,

Jen proto, aby čip, je-li něco, co cena v USD nebo jiné měně, pak to znamená, že budete platit ekvivalentní částku v Bitcoin, na základě aktuálního směnného kurzu.

Jedinou výjimkou je něco, co cena je uvedena v Bitcoin. Nicméně, tato situace je i nadále neobvyklá a je něco, co jsi pravděpodobné, že setkat v běžném obchodě, ať už na nebo offline.


Má smysl očekávat efektivní obchodování uvnitř dne mezi USD a kryptocurrency při nízkých objemech?Otázka:

Dobrý den,
nedávno jsem vyslán do / r / kryptoměna (Reddit) s dotazem, zda je možné obchodovat intraday do / z fiat (USD).


Z toho, co vidím, poplatky jsou velmi vysoké, a proto očekávám, že to dává největší smysl pro převod do jisté kryptoměna tedy, pokud chci, aby obchod mezi cryptocurrencies infraday, poplatky by byly mnohem nižší (i mě zaměřena na struktury poplatků z GDAX, kraken a poloniex)?

Také mimo mé drhnutí na internetu o zdroje, jsou lidé na #bitcoin na freenode obecně shovívavější k n00bs kteří strávili nějaký čas zkoumáním, ale stále mají mezery ve znalostech, jak naplnit?

Dík!
Matt

Odpovědět:

Ahoj Matt, rád vás poznávám.
Co se týče freenode, upřímně jsem nikdy používal to, takže nemohu s jistotou říci, :) Ale vítáme n00bs zde, pokud máte nějaké další otázky. 

Bez komentáře

load...

Související zprávy


Post Litecoin

Jak si můžete vyžádat peníze z papírové peněženky?

Post Litecoin

Existuje skutečný způsob, jak se dostat do kontaktu s generálním ředitelem společnosti coinmama?

Post Litecoin

Můžu minovat jakoukoli minci pomocí mého notebooku z Multipool nebo jiného místa

Post Litecoin

Bitcoins peněženka

Post Litecoin

Hardwarový klíč proti Coinbase Vault - nováček

Post Litecoin

Microhash je nebezpečný podvod

Post Litecoin

Bitcoin adresa

Post Litecoin

Spojení mezi Exodus peněženkou a Ledger Nano S

Post Litecoin

Co se týče získání Bitcoinů

Post Litecoin

Elektroneum

Post Litecoin

Mincovna na Havaji

Post Litecoin

Profit Glitch