Mincovna na Havaji | Czech.Lamareschale.org

Mincovna na Havaji

Mincovna na Havaji

Otázka:

Žiji v Havaji a coinbase mi řekl, že nemůže otevřít účet pro mě na Havaji. Docela divný co? Chci otevřít účet a můžete začít. Jsem nováček a potřebují pomoc. Co doporučuješ? Mám-li koupit nano s kniha je, že vše, co je potřeba otevřít účet a můžete začít? Děkuji!

load...

Odpovědět:

Hi Jackie, 
místní nařízení o Bitcoin na Havaji se nedávno stala poměrně přísné, že je důvod, proč hlavní ústředny, jako Coinbase neposkytují své služby pro obyvatele nachází na Havaji. Můžete zkusit nicméně Localbitcoins, peer-to-peer tržiště koupit Bitcoin. Můžete si přečíst naše reviewabout jim, jak ji používat a pak se snaží najít obchodníka ve vaší oblasti.

load...

Bez komentářePlatby za minceOtázka:

Píšu na stránky, které mě platí v Bitcoin. Použil jsem Coinbase s určitým relativním úspěchem pro zpracování těchto plateb, ale podruhé (zvláštně na zhruba ve stejné době, v polovině měsíce) mé příchozí platby půjde od čeká na pryč. Jsem tak frustrovaný. Napsal jsem Coinbase o tom nikdo dostal zpátky ke mně. A v poslední době se to stalo minulý měsíc nakonec Mám své transakce zpět. Existuje alternativa k Coinbase bych mohl použít, že je spolehlivější?

Odpovědět:

Jistě, existuje mnoho Bitcoin peněženky můžete použít. Zde je kompletní seznam nejlepší z nich. Dejte mi vědět, pokud máte nějaké další otázky.

load...

Bez komentáře


Coinbase to paxful peněženku?Otázka:

Jsem zcela nový Bitcoin. Takže když jsem si koupil Bitcoin na coinwallet, a chcete prodat Bitcoin pomocí paxful, potřeboval bych přenést BTC z coinwalle \ 's peněženky peněženku paxful je? Doufat, že správně chápu, že.

Odpovědět:

Ahoj,
 

Komentář:

Dobrý den, v pořádku Byl jsem budeme mám paxful účet a mít Benn nákupní bitcoins off z paxful Ok, takže pokud se budeme vydělávat bitcoins bych být schopen poslat své finanční prostředky na můj účet paxful pokud ano, jak pokud u vědět


Coinbase proti Gemini - nějaké doporučení?Otázka:

Dobrý den,
Geoff

Odpovědět:

Hej Geoff,
tady je moje Coinbase recenze. Co se týče Gemini jsem se nedostal k při pohledu na něj.

Bez komentáře


Mincovna nerozpozná blokovou peněženkuOtázka:

Naposledy aktualizováno 16. Ledna 2018 v 07:22 hod

Snažím se převod peněžních prostředků z Coinbase a do mého Blockchain peněženky, ale když jsem se vstoupit do peněženky id a adresu, neustále se mi „neplatnou adresu zprávu“.

Odpovědět:

Ahoj, Davide,
 

Bez komentáře


Coincheck Exchange reviewOtázka:

Hi Ofir,

Couuld byste mi prosím dát stanovisko a přehled o „Coincheck burza“ ?!

Dík

Odpovědět:

Hej Sherif,
jsem se nedostal k přezkoumání ještě Coincheck, ale z toho, co jsem mohl říct, po práci s firmou na chvíli, že je to legitimní výměna. Nicméně nemohu říci nic o jestli je to lepší nebo horší než ostatní výměny, pokud jde o poplatky, podporu atd.

Komentář:

Dobrý den,
nejsem velmi dobře obeznámeni s zvlnění nebo jiného altcoin na to přijde. I především vypořádat s Bitcoins. Pokud jde o vaši otázku směnného Osobně bych použít Kraken nebo Bitstamp ale já jsem se snažil zbytek výměn you'e výše.

Děkuji Ofir pro vás rychlou reakci.

Ve skutečnosti jsem nové v Bitcoin světě, a já jsem zájem o Ripple XRP. A z pohledu na své webové stránce jsem zjistil, že tato mince lze obchodovat na těchto burzách:

1- Bitstamp
7- Korbit

Takže laskavě Potřebuji vaši radu v následující otázky:

1- Co si myslíte o zvlnění, a to byste doporučil jinou minci s nízkou cenu jako zvlnění investovat v dlouhodobém horizontu?

2 Který z těchto výměn se vám doporučujeme použít s minimální mírou a poplatků a speciálně pro ukládání / odeslání poplatek za studena peněženku?

Moc děkuji za Vaši pomoc


Propagace Coincheck?Otázka:

Proč propagovat Coincheck jako výměna přes nějaký jiný? (Saudská arábie)

Odpovědět:

Hej Arnie,
Ofir

Komentář:

No Zkoušel jsem to a nedostal Coincheck pro Saúdskou Arábii. Nicméně nebudeme upřednostňovat výměnu v tomto widgetu - to jen ukazuje, v závislosti na způsobu platby a místo, kde si můžete koupit Bitcoins

Pokud se i kliknutím na nejlepší burze koupit BTC v dolní části stránky...

load...

Související zprávy


Post Litecoin

Crystafox horníci podvod nebo legit?

Post Litecoin

Izrael ověření adresy v angličtině?

Post Litecoin

Adresy

Post Litecoin

Podmínky služby Bitcoin

Post Litecoin

Elektroneum

Post Litecoin

Otázka pro Stevena Haye

Post Litecoin

Řetězová skupina

Post Litecoin

Jen jedna cesta?

Post Litecoin

Rychlé obchodování pro nové

Post Litecoin

Studená peněženka

Post Litecoin

Aplikace Coinbase a soukromý klíč

Post Litecoin

Já jsem nedostal plnou platbu z rozbočovače kohoutku