Mlýnování v mračnu (opět vím, je mi líto) | Czech.Lamareschale.org

Mlýnování v mračnu (opět vím, je mi líto)

Mlýnování v mračnu (opět vím, je mi líto)

Otázka:

Dobrý den, nedávno jsem četl váš příspěvek k těžbě cloud a své myšlenky o genezi těžby. Já jsem přemýšlel, jestli jste se podíval do hashing24? Podle mých výpočtů a současnou cenou a a a a.... Mining pro Bitcoin s hashing24 bude generovat výnosy ve výši přibližně 0,52% denně. Mám tabulku, která se počítá, že můžu poslat vás, pokud si budete přát.

load...

Odpovědět:

Hi Drew,
jen my dva centy, ale opět navrhuji, abyste si to spočítejte sami.

Komentář:

Použil jsem ziskovosti Calc vymyslet, kolik bych mohl udělat, jsem narazil na tento přezkum - cryptorival.com/miners/hashing24 - který měl některé příklady smluv Hashing24 je a kolik každý z vás mohl udělat, závisí na hash moci, fess, atd.load...

Názor na těžbu z oblakůOtázka:

Ahoj. Moc se mi líbí vaše články, zejména pokud jde o monero. Začal jsem ho od Bitcoin by mě pravděpodobně vyžaduje kupovat nový hardware. Ale byl jsem přemýšlel, jaké jsou vaše myšlenky na webové horník? Nedávno jsem našel HashFlare a já bych opravdu rád věděl více o tom. Možná, že nám může poskytnout hloubkový přezkum na to? Je to něco, pro někoho, jako jsem já, kdo nemá hardware, by měli zvážit? K dispozici je také cena, pro např. Scrypt algoritmus horník na 9,90 $ za 1 MH / s. Budu platit $ 9.90 za každý 1 M / Hs je těženo?
Dík.

Odpovědět:

load...

Hej Eddie, jako obecné pravidlo Radím všem, aby zůstali daleko od těžby cloud ze dvou důvodů:

  1. Ve většině případů je to jen podvod a že společnost nemá ani moje mince. Prostě vykonávat komplikovaný Ponziho schéma, aby to vypadalo, jako kdyby se těžba.
  2. Když ve skutečnosti jsou těžba mince pak je to obvykle špatné investice pro uživatele.

Jsem vypracoval o tom hodně v tomto articleand také v tomto jednom.
Doufám, že to pomohlo.

Bez komentáře


Cloud dolování proti nákupu bitcoin?Otázka:

Chci začít investovat do Bitcoin, chtěl jsem se dostat antminer S7 a moje, ale elektřina stojí hodně tady v Kanadě, takže volba je uzavřen. Měl bych dostat do těžby cloud? Nebo mám jen koupit Bitcoin a uložit ji?

Odpovědět:

Hej Luke výborná otázka!
 

Bez komentáře


Mládež v oblacíchOtázka:

Ant horník S9 stojí kolem USD2500 který poskytuje kolem 13TH / s, ale za téměř stejnou cenu USD2600 Genesis těžby poskytujícímu 20TH / s.So je to výhodné investovat do vzniku nebo koupit antminer. ??

Odpovědět:

Hi Santosh,
Obecně lze říci, že nedoporučujeme cloud miningas ve většině případů se ukáže, že jsou buď Ponzi schéma nebo není ziskový, zde si můžete


Získání pozvánky CoinadOtázka:

Ahoj Jsem také Bitcoin majitel kohoutek a chtěl jsem zaregistrovat svůj kohoutek v Coinad však pracují pouze na pozvání. Chtěl jsem vědět, jestli je to možné, abyste mi poslat odkaz na pozvánku na můj email, abych mohl otevřít účet tam?

Díky předem Ofir Moc se mi líbí vaše stránky :)

Odpovědět:

Naposledy aktualizováno 30. Července 2017 v 12:30 hod

Hej Bizgrat, díky moc za váš názor!
pokud vím, máte nějaké specifické požadavky, aby se získat Coinad pozvat (pod 100k, s více než 100k denních zobrazení stránek). Máte-li nárok na tyto požadavky nemusíte pozvánku - stačí zaregistrovat na místě.

Komentář:

Nemám žádné pozvánky Coinad


Coinbase účty na peněženku Ledger Nano S?Otázka:

Právě jsem obdržel můj Ledger Nano peněženka v Mail dnes. Měl bych převést všechny své Coinbase zůstatků účtů tohoto Wallet před SegWit2x vidlička nebo opustit své účty na Coinbase sám v současné době ??

Odpovědět:

Hej Duane,
situace je velmi, velmi chaotický. Upřímně řečeno, lidé S2X by se měl stydět za způsobení všechno to chaos - jsem si jistý, že lidé jdou přijít o peníze v důsledku všech těchto nesmyslů. Zůstat v bezpečí!

Bez komentáře


Alternativy minceOtázka:

Naposledy aktualizováno 19. Ledna 2018 v 06:33 hod

Snažím se, aby můj první nákup Bitcoin a všechno, co jsem si přečetl / sledovat asi bitcoins doporučuje používat Coinbase v určitém okamžiku během akvizice nebo nastavit proces. Zatím jsem měl hrozné zkušenosti s Coinbase. Snažil jsem se registrací v květnu a v té době oni zřejmě měli problémy s jejich ověřování lístků systémy, včetně systémů a různé další funkce. Tiket byl seděl nezodpovězena s nimi téměř 2 měsíce a já jsem nebyl schopen ověřit způsob nákupu s nimi.

TL; DR jsem hledal dobrou alternativou pro Coinbase pro oba zřízení peněženku a získání adresy a pro financování tohoto peněženku. Máte nějaké doporučení?

Dík!

Odpovědět:

Hi Nigel, Coinbaseis opravdu velmi populární výměna, ale má své vlastní problémy taky. Navrhuji zkontrolovat tento článek, zahrnuje širokou škálu alternativních burz, kde si můžete koupit Bitcoins. Pár z nich mají také názory, pravděpodobně to stojí za kontrolu těch taky. 

Komentář:

Doporučil bych https://rofx.net/. Jsou mají být na trhu od roku 2009 a mají poměrně dobré podmínky pro BTC obchodování: Bez poplatku za výběr, dobré Bitcoin cenu, rychlé transakce.

load...

Související zprávy


Post Litecoin

Studená peněženka

Post Litecoin

Bitcoin adresa

Post Litecoin

Jak k čertu mohu koupit?!?

Post Litecoin

S obtížemi měnit mou bitcoin adresu

Post Litecoin

Nejlepší bitva válečná

Post Litecoin

Řetězová skupina

Post Litecoin

Článek o on-line peněženech

Post Litecoin

Nákup a prodej Bitcoinů v Keni

Post Litecoin

Bitová těžba 1

Post Litecoin

Bitová těžba

Post Litecoin

Microhash je nebezpečný podvod

Post Litecoin

Bitcoin začátečník 1