Výběr hotovosti z peněženky | Czech.Lamareschale.org

Výběr hotovosti z peněženky

Výběr hotovosti z peněženky

Otázka:

Dobrý den,
moje otázka je ze tří bodů:

  1. Je to legální, a jsem schopen přijmout tuto částku v hotovosti USD (na ex., Dnes 1 ETH = cca. USD 490)?
  2. Který peněženka software program, který vám může doporučit, že mi umožňuje, aby tak učinily?
  3. load...
  4. Jak se dostat tyto peníze?

Děkuji před rukama za vaši podporu.

Odpovědět:

Hej Nad,
 

  1. Jistě, převody kryptoměna jsou legální. Jediný okamžik, kdy zákon vstoupí do hry (pokud vím), je, když jste výměna mezi crypto a nekryté měny.
  2. No, já nejsem odborník na ethereum ale mohu použít místo MyEtherWallet. Je to webwallet takže není velký pro bezpečnost, ale pěkná věc je, že pracuje s TREZOR. To znamená, že bezpečnostní aspekt je kryta TREZOR zatímco webwallet dělá vše, co byste mohli potřebovat, stejně jako rukojeť ERC-20 tokeny a smart smlouvy.
  3. load...
  4. Byste měli být schopni stáhnout etherů / finneys z těžebního bazénu. Nicméně, to je možné, že částka je nižší než jejich prahová hodnota výplaty. V takovém případě budete muset těžit déle, dokud se setkat jejich minimální limit výplatě. Zajistit správnou adresu z MyEtherWallet (nebo jiný ethereum peněženku dle vlastního výběru) je nastaven jako výplatní adresu.

Bez komentářeVybírání altcoinůOtázka:

Ahoj. Za prvé, že vám děkuji za tuto stránku, je to opravdu mi pomohl dostat se do kryptoměna světě!
Moje otázka je, udělal jsem pěkné zisky z nákupu altcoins (litecoin, Stratis, XEM, monero, atd.). Chtěl jsem vědět, co je nejlepší způsob, jak proplatit. V tuto chvíli jsem jim výměnou za litecoin nebo etherum na shapeshift (a někdy changelly), poté je uložit do svého coinbase účtu, a pak prodávat za USD (na coinbase). Chápu, že platím pár poplatků, s tím vším, a mě napadlo, jestli existuje levnější způsob, jak to udělat. Ještě jednou děkuji!

load...

Odpovědět:

Hi Rumi, díky za zpětnou vazbu na místě. S ohledem na vaši otázku, co děláte, je již dobrým řešením proplatit altcoins. Můžete také použít takové výměny, kde můžete prodávat tyto altcoins přímo k USD, který můžete ušetřit nějaký poplatek od Coinbase. Dalo by se použít Kraken pro to např.

Bez komentáře


Kasino, podvod, bitstarz, podvod, neplatí vítězeOtázka:

Jsou stále mě vyplácet ve skutečnosti mají přijít s novým důvodu jiného, ​​než bylo původně uvedeno dvojité výdajů, který byl dokázaný špatně, teď tvrdí, že můj účet je propojen s jinými fiktivními účty! Což je 100% výmysl, jediná věc, která nastala, je, že můj starý spolubydlící hrávali ze stejné IP adresy, a když to bylo objeveno mos. Nedávno jsme byli oba povinni nahrát své identifikátory mít účty znovu otevřít, které jsme udělali, a pokračoval hrát a depozitní tisíce úspěšně od té doby, odmítají poskytnout jakoukoli důkaz zálohovat své nároky, a od té doby zablokoval mě od chat místnosti, a odmítnout odpovědět na všechny e-maily, pokud existuje něco, co může pomoci při tady něco bude velmi ocenil! Díky předem za váš čas. Byl bych rád, aby předal veškerou korespondenci týkající se této záležitosti, aby zálohovat své prohlášení as Byl jsem v celé této věci zcela průhledné, zatímco oni vymysleli a zamkl mě úplně, jako temný jako jakýkoli podvod provoz s bitcoins mám někdy narazit.

Odpovědět:

Hej Brent, mrzí to, opravdu.
 

Komentář:

Drazí,

Jen proto, aby zde našim pět centů.

Existují dva důvody, proč jste neobdrželi své finanční prostředky, které byly vysvětleny na vás, a ve skutečnosti se Curacao herní orgánu, který se snížil svou stížnost vzhledem k povaze vašeho případu.

Za prvé, je propojen s jiným účtem zde na BitStarz a nejsme jen mluvit stejnou IP adresu tady, ale hraje ve stejném prohlížeči.

Za druhé, pro zajištění manipulované dokumentů, aby se pokusili ověřit svůj účet, který porušuje nejzákladnější pojmů v každém kasinu, včetně těch na BitStarz a nikdo rozumný by bat oko zde.

S přátelským pozdravem,

BitStarz


Cex.io recenzi a KeepkeyOtázka:

1) jsem si přečetl svůj názor na CEX.
2) Proč neexistuje recenze na KEEPKEY

Odpovědět:

Dobrý den,
Máme Keepkey recenzi zde.

Bez komentáře


Cex.io podobnéOtázka:

Používám cex.io webu koupit Bitcoin a jsem rád, že na podporu vkladu a výběru pomocí kreditní karty
Chci se dostat ven, je, zda existuje podobný web, který podporuje kreditní kartu do vkladu a výběru, i když je aktivace je požadováno

Odpovědět:

Hi Dexter, existuje několik Bitcoin výměn na trhu k dispozici, ale většina z nich omezit obchodování s limity pro ověření. Můžete zkontrolovat tento článek, zahrnuje několik názorů stejně asi výměny. Nebo si můžete koupit Bitcoin anonymouslythat Další možností je.

Bez komentáře

load...

Související zprávy


Post Litecoin

Binancová výměna

Post Litecoin

Hardware

Post Litecoin

Výměna s nízkými poplatky

Post Litecoin

Bitcoins peněženka

Post Litecoin

Určení BCN způsobilých pro BCH na minci

Post Litecoin

Řetězová skupina

Post Litecoin

Článek o on-line peněženech

Post Litecoin

Mohu koupit BTC bez mobilního telefonu?

Post Litecoin

Jak deaktivovat účet

Post Litecoin

Jak používat starý soubor wallet.dat

Post Litecoin

Vytváření DAG

Post Litecoin

Těžba Ethereum