Můžu minovat jakoukoli minci pomocí mého notebooku z Multipool nebo jiného místa | Czech.Lamareschale.org

Můžu minovat jakoukoli minci pomocí mého notebooku z Multipool nebo jiného místa

Můžu minovat jakoukoli minci pomocí mého notebooku z Multipool nebo jiného místa

Otázka:

Naposledy aktualizováno 24. Ledna 2018 v 12:19 hod

Mohu těžit Peercoin nebo jakékoliv jiné mince pomocí multipool z mého notebooku. Pokud ano, jak mohu? Můj notebook je vyhrát 32 systém Windows 7 na to.

load...

Odpovědět:

Hi Nitin,
 

Jak těžit Monero na vašem PC: Začátečník průvodce ke XMR Mining

load...

Komentář:

Nemůžete dostat kryptoměna mincí pomocí libovolného zařízení, které nemá dostatečnou kapacitu. Radím vám, abyste používat těžbu cloud, v tomto případě stačí přístup k internetu. Nedávno jsem začal pracovat s CredoTrade, pronájem kapacity společnosti pro těžbu cloud. Vzhledem k tomu, je to moje první zkušenost jsem měl s čím srovnávat s. Nicméně mohu říci, že i když vše je dost dobré pro mě. I nezaznamenaly žádné závady, všechny transakce jsou prováděny okamžitě, nejsou tam žádné další skryté poplatky. Chci zejména zdůraznit skutečnost, že CredoTrade odborníci mi pomáhal po celou dobu, takže jsem hned dostal odpovědi na mé otázky. Z tohoto důvodu je round-the-clock služby a kvalitu, to nemůže zůstat bez povšimnutí. Vzhledem k této podpory a vyloučení z vad díla této společnosti, mohu bezpečně doporučit CredoTrade.

load...

A musím říci těm, kteří dosud přešel na těžbu cloud, vřele doporučuji teď! Farmy, které musely být umístěny doma, tak v minulosti. Teď tam jsou skvělé nabídky od firem, které poskytují příležitost také získat tím, že zaplatí za pronájem jejich kapacit, a nemáte potřebu přemýšlet o instalaci všech těchto zařízení doma. A co je nejdůležitější, nemusíte přemýšlet o tom, instalaci a údržbu tohoto zařízení v provozuschopném stavu.Mohu minovat různé měny s antminer s9?Otázka:

Dobrý den, chci vědět, mohu těžit v různých měnách také s antminer S9? Pokud ano, pak to bude více profittable, nebo ne?

Odpovědět:

Hi Sumair,
 

Bez komentáře


Mohu platit v myetherwallet s jinou mincí za transakční poplatkyOtázka:

Ahoj,

Mohu platit v myetherwallet s ostatními mince pro transakční poplatky, mám na mysli, když nemáte žádné ETH na mém myetherwallet ale mám jiné mince, a chtěl bych poslat ty mince, musím mít som ETH platit transakční poplatky, nebo myetherwallet přijmout jiné mince na zaplacení poplatků.

Dík

Odpovědět:

Hi Kai,
ale jo, teď budete muset trochu ETH.

Bez komentáře


Mohu obnovit nepotvrzenou nepotvrzenou transakci?Otázka:

Pošlu Bitcoin TO BCh PENĚŽENKY GOOGLE a adresu TRANSACTION Sedím ve svém BLOCKCHAIN ​​AS nevyčerpané Prosím, pomozte mi získat zpět

Odpovědět:

Bcash stálo hodně lidí peněz pomocí přesně stejný formát adresy jako Bitcoin. Měli byste si stěžují na to na Reddit je R / BTC subreddit.
V každém případě, prosím, řekněte mi, který peněženky používáte pro Bitcoin a Bcash a uvidím, jestli se něco dá dělat.

Bez komentáře


Mohu obnovit nepotvrzenou nepotvrzenou transakci?Otázka:

4167a51abe68851d04733204ed069755224555075b72a89a70feccb2ad032efc
jsem se snažil koupit kontrakt důlní přes blockchain zaslal prostředky na horníka, ale řekli mi, didnt zaplatit dostatečně rychlý a uzavřel transakci, když jsem platil. BTC transakce je nepotvrzené, a nevyčerpané. Nechci čekat 5-14 dní, aby mohla být vrácena, pokud I dont muset. Existuje způsob, jak to tvrdí? Kontaktoval jsem horník a jsou tak zaneprázdnění, oni dont odpověď. Díky

Odpovědět:

Hi Brad,
To znamená, že tam není tolik, že lze udělat krátký začíná soudní řízení proti horníka. Mnoho cloud těžební služby jsou podvody, takže doufejme, že jste se zapojili s pochybné společnosti.

Bez komentáře


Mohu použít mince pro uložení bitcoin?Otázka:

Mám v plánu na vytvoření kohoutek a jednoduše kupovat bitcoins. Měl bych investovat do něčeho, jako TREZOR peněženku? Nebo je zdarma peněženka jako coinbase pokuty ukládat bitcoins?

Odpovědět:

Hej Luke, můžete použít Coinbase koupit Bitcoins ale já bych skladovat příliš mnoho peněz na to, jak nemáte kontrolu nad vaší peněžence. Pokud chcete hlouběji čtěte dál Coinbase přečíst. Pokud chcete, maximální bezpečnost dostat TREZOR, že to, co dělám.

Bez komentáře

load...

Související zprávy


Post Litecoin

Aplikace Coinbase a soukromý klíč

Post Litecoin

Jak používat Bitcoin pro mé stránky elektronického obchodu?

Post Litecoin

Je dobré koupit bitcoin z cizí měny a prodávat v indické burze

Post Litecoin

Qoinpron dost dobrý na to, aby investoval?

Post Litecoin

Bitová těžba

Post Litecoin

Jsou bitcoin zdanitelné?

Post Litecoin

Soukromý klíč pro frézování

Post Litecoin

Otázka pro Stevena Haye

Post Litecoin

Jak používat starý soubor wallet.dat

Post Litecoin

Jak si můžete vyžádat peníze z papírové peněženky?

Post Litecoin

Investovat do těžby

Post Litecoin

Coinexchanger.io legit nebo ne