Mohu koupit BTC bez mobilního telefonu? | Czech.Lamareschale.org

Mohu koupit BTC bez mobilního telefonu?

Mohu koupit BTC bez mobilního telefonu?

Otázka:

Naposledy aktualizováno 17. Prosince 2017 v 08:30 hod

Já jsem se snažil otevřít účty LocalBitcoins a Coinbase ale oba chtějí mobilní telefon číslo, které nemám, pro ověření prostřednictvím zprávy SMS. Coinbase měl pokyny pro co dělat v tomto případě, který byl ke stažení Chrome a Authy, ale stránky BTC stále mají jen jednu možnost: textové zprávy. Je možné koupit BTC bez mobilního telefonu?

load...

Odpovědět:

Hej Linda, zajímavá otázka.
Promiň, že jsem nemohl být už pomoci.

Komentář:

Hi Corby,

Jedna věc, kterou v poslední době jsem se setkal, které mohou být předmětem zájmu je IcyWallet, který je k dispozici v Braillově písmu:

Https://icywallet.com/

Uvědomuji si to nepomůže hodně pro nákup Bitcoin, ale aspoň je to tu pro bezpečné uložení. Existují samozřejmě způsoby, jak nakoupit Bitcoin, které nevyžadují mobilní telefon. Navrhoval bych, že byste se podívat na více peer to peer metody, které lze pravděpodobně nalézt na LocalBitcoins.

load...

Kupovat bankovním převodem z jiné osoby by neměly vyžadovat mobilního telefonu, například, a budete moci jednat o podmínkách vašeho obchodu předem. Můžete si také dát do nabídky koupit pro své zvolené platby tam a specifikovat žádné telefony. Věřím, že to ušetří čas jinak strávený hledáním vhodného výměnu.

Hotovost Bitcoin ATM nebo Bitcoin mohl pracovat příliš dobře. Toto místo má článek o tyto peněžní nákup již brzy, takže zkontrolujte, zda ven.

Skype neumožňuje příjem textových zpráv (i placených odběrů), a nemohu se přihlásit do jiných internetových stránek. Nechci používat mobilní telefony, a nehodlám koupit jen proto, aby se zaregistrovat na bitcoins.

load...

Mnoho společností diskriminovat osoby se zrakovým postižením, Microsoft předpokládá, že vlastní mobilní telefon na své vývojářské platformě Windows Dev Center, a oni nechápou, můžete být programátor a ne vlastnit mobilní telefon.

Nenávidím to, zrakově postižení lidé jako já jsou diskriminovány, a to nesnáším.

Možná, že tuto možnost odstranit, ale měli byste být stále schopen získat textové zprávy na číslo Skype.

Díky za odkaz; Neviděl jsem, že stránky. Ale když jsem se pokusil tento proces, se nezobrazí ‚Telefonní hovor‘, jak je to ve vašem snímku obrazovky na této stránce. Zkusím to znovu.

Související zprávy


Post Litecoin

Tržní data

Post Litecoin

MLM BitCoin společnosti

Post Litecoin

Kolik Satoshisů je 1 Bitcoin?

Post Litecoin

Bitcoin Core čte nahrazený soubor wallet.dat jako 0.0000000 BTC

Post Litecoin

Coinexchanger.io legit nebo ne

Post Litecoin

Profit Glitch

Post Litecoin

Zmatený začátečník 2

Post Litecoin

Crystafox horníci podvod nebo legit?

Post Litecoin

Geta Peněženka

Post Litecoin

Jak k čertu mohu koupit?!?

Post Litecoin

Ledger Nano S

Post Litecoin

Zvedněte vidle