Nákup mincí jiných než ETh nebo BTC | Czech.Lamareschale.org

Nákup mincí jiných než ETh nebo BTC

Nákup mincí jiných než ETh nebo BTC

Otázka:

Ahoj

Mám cryptocurrencies nové a velmi bych si koupit některé z Penny mince. Otázka 1. Může hardware peněženka držet několik kryptografických měn v jedné peněžence nebo si držet je v samostatném peněžence pro každou měnu kupujete?
Otázka 2. Kde si mohu koupit měny jako vlnění, Steem, úklid a deset x?

Odpovědět:

Ahoj Ivan,
máme článek o tom, jak nakupovat Ripple.Regarding odpočívá mincí, můžete zkontrolovat trhy na mince tržní kapitalizace, které jsou ty nejlikvidnější nebo můžete oslovit komunitu o sociálních médiích vidět, kde jsou ostatní nákup těchto altcoins.

Bez komentářeNákup z Argentiny s americkým účtemOtázka:

Bydlím v Argentině a mám účet v USA. Můžete mi doporučit mi místo, kde mohu koupit bitcoins s převodem ze svého účtu v USA, ale podporuje občany z Argentiny? coinbase například říká, že moje země není k dispozici...

Odpovědět:

Hi Veronica,
Nemáte-li najít řešení pomocí pravidelné výměny, pak doporučuji buď pomocí služby, jako LocalBitcoins kde se mohou zabývat jednotlivé prodejce přímo, nebo nejprve přinášející USD do argentinské banky a poté nákup bitcoins s ARS od výměna v Argentině.

Bez komentáře


Nákup z BrunejeOtázka:

Zdravíčko!
Dík!

Odpovědět:

Hi Alex,
navrhuji, byste se podívat na tento článek o výměně Bitcoin, mnoho z nich má hodnocení příliš, pokuste se vybrat ten, který nejlépe odpovídá vašim potřebám nejlepší. Pár výměn podporuje nákupy kreditní karty stejně.

Bez komentáře


Nákup ICOOtázka:

Naposledy aktualizováno 29. Prosince 2017 v 03:01 hod

Jak nastavit peněženky a nakupovat ICO je

Odpovědět:

Hi Gary,
No, nejprve potřebovat ethereum peněženku, která podporuje ERC-20 žetonů. Myslím, že MyEtherWallet.com je dobré pro to. Budete také muset ETH nebo BTC vyměnit za žetony ICO. Můžete si koupit ETH nebo BTC z burz, prohlédněte si naši nákupní průvodce sekci až nahoru k hodnocení výměn, které prodávají BTC a ETH.

Komentář:

Spuštění první mince nabízející služby v této X-mas-Quasar coin.get Více informací na adrese https: //quasarcoin.io.getreturn aľ 45% měsíčně jako úrok.


Nákup Ripple s kreditní kartouOtázka:

Hi Nate
S díky!

Odpovědět:

Ahoj Davide,
to vyžaduje určitý čas, aby pochopili silné šifrování, a to i pro velmi dobře vzdělaných lidí. Průměrná doba zvládnout základy Bitcoin je pravděpodobně asi tři měsíce... Ale prospěch z tohoto učení je, že umožňuje lidem plně pod kontrolou vlastních financí. Jeden z lepších hesel z Bitcoin je „být vaše vlastní banka“, a to je velmi posilující aspekt kryptoměna.

Bez komentáře


Nákup s doručovatelemOtázka:

Naposledy aktualizováno 16. Ledna 2018 v 10:29 hod

Dobrý den jsem zmatená s jednou věcí, protože Payoneer je debetní karta jsem ji najít těžké wether všech těchto webů, které přijímají kreditní / debetní karty bude také přijímat Payoneer ráno z Nigérie a koukám na místě koupit bitcoins s Payoneer
laskavě zkontrolovat coinsbank.com dík

Odpovědět:

Dobrý den,
myslím, že pokud Payoneer je pravda, debetní karta by měla fungovat na spojení se všemi z uvedených míst. Nevidím žádný důvod, proč to shoudln't

Bez komentáře


Koupit prodatOtázka:

Im tu nová a jsem stále zmatená, jak tuto práci. Im přemýšlel, jestli mi někdo vysvětlit postup:

  • Musím otevřít peněženku první pak otevřený účet u výměny, aby se koupit / prodat, nebo je to všechno na jednom místě?
  • Chci-li otevřít studené peněženku (hard písemné práce), co dál musím udělat, aby se začít nakupovat / prodávat?
  • Když jsem se prodat (BTC nebo ETH) musím najít kupce první nebo to funguje podobně jako sklad, kde můžu dostat své peníze zpátky hned. Děkuji.

Odpovědět:

Hi Ahmad, 
můžete nakupovat a prodávat cryptocurrencies na burzách, kde jsou objednávky uzavřeno automaticky platformě, takže nemusíte najít kupce pro svých mincí. Také tyto výměny otevřít peněženku pro vás zároveň jste přihlášení se k otevření účtu. Nicméně, to není vhodné skladovat Bitcoins na burzách z bezpečnostních důvodů, pro ty, jak jste zmínil nachlazení walletis lepší řešení. Při ukládání své Bitcoins ve studeném peněženku, musíte je nejprve převést na výměnu, aby bylo možné s nimi obchodovat. Takže uložit pouze, že hodně ve výměnném peněžence, který používáte k obchodování. 

Bez komentáře

Související zprávy


Post Litecoin

Nákup a prodej mincí 2

Post Litecoin

Jak se přihlásím k použití baterie? Ne, kde se přihlásit na stránku

Post Litecoin

Poptávka týkající se společnosti Coinmama

Post Litecoin

Bitcoin začátečník 1

Post Litecoin

Výměna s nízkými poplatky

Post Litecoin

Jak mám své bitky zpět?

Post Litecoin

Podmínky služby Bitcoin

Post Litecoin

Potřebujete vědět kroky Bitcoin farmy

Post Litecoin

Nejlepší bitva válečná

Post Litecoin

Stačí poslat bitcoins jeho říká čekající

Post Litecoin

Řetězová skupina

Post Litecoin

Blokovat druhé vydání hesla