Nákup a prodej mincí 2 | Czech.Lamareschale.org

Nákup a prodej mincí 2

Nákup a prodej mincí 2

Otázka:

Koupil jsem silné šifrování pomocí Luno a Altcointrader. Pokud by se tyto podniky selhat, jak by i přístup ke svým mince?
Angeala

Odpovědět:

Hej Angela
Pokud nemáte vlastní soukromé klíče, nemáte vlastní mince. Pokud tato výměna jít dolů, budete pravděpodobně nikdy dostat vaše mince zpět. To je důvod, proč jsme vždy doporučujeme uložení mincí v osobním peněžence a ne svěřit je do výměnného peněženky, což je zcela mimo naši kontrolu. Podívejte se na naši peněženku recenzi sekci pro pomoc při výběru vhodného osobní peněženku pro uložení vašich mincí. Vaše mince by měl být pouze na burze, když jste aktivně obchoduje.

load...

Bez komentářeNákup a prodej mincí 1Otázka:

Když jsem se koupit Bitcoin, pak koupit další mince s tímto Bitcoin jsem zaplatit poplatek za nákup Bitcoin původně a pak poplatek za nákup nových mincí. Když jsem se prodat minci jsem koupil jsem zaplatit poplatek za výměnu zpět do Bitcoin a další poplatek změnit zpět na dolary správné? Teď moje otázka je „mohu koupit s Bitcoin a prodávat přímo k dolaru nějak“ vyhnout se všechny ty poplatky?

load...

Odpovědět:

Hi Jim,
Máte-li, dejte mi vědět, jaké konkrétní alts chcete, můžu zjistit, jestli existují nějaké fiat burzy, které jej nabízejí, i když by pravděpodobně mohlo dosáhnout stejné rychleji s vyhledávačem.

Bez komentáře


Nákup antiminerOtázka:

Hi Ofir,
Díky předem

Odpovědět:

Dobrý den Suds,
Pokud potřebujete L3 + do té doby, budete muset vzít své šance s sekundárním trhu, s použitím redistributoři a trhy jako je Amazon. Můžete očekávat, že zaplatí vyšší cenu zde. Pokud je mi známo, neexistují žádné indické společnosti prodávající na L3 + v tomto okamžiku. Proto bych vám, abyste šel s Amazon díky svým spolehlivým vrácení peněz záruky, ale pouze tehdy, pokud můžete najít slušně ceněný L3 + která je dodávána do Indie na Amazonu.

load...

Bez komentáře


Koupit Bitcoin jako americký LIving v EkvádoruOtázka:

Naposledy aktualizováno 17. Ledna 2018 v 12:34 hod

Hi Ofir! Jsem Američan žijící v Ekvádoru. Jaký je nejlepší způsob, jak pro mě koupit Bitcoin, Etherium, litecoin, nebo jakýkoliv jiný altcoint? Děkuji! Miluji svůj blog! Caroline :)

Odpovědět:

Dobrý den, Caroline :)
Věřím, že Coinmamaand CEX.ioboth přijímat zákazníky z Ekvádoru. Můžete také použít „najít nejlepší nejlepší koupit Bitcoins“ widgetu máme na pravém postranním panelu stránek. Důležité je, aby si zvolil způsob platby, protože to bude mít vliv na to, co výměny bude k dispozici pro vás.

Bez komentáře


Nákup Bitcoin bankovním účtemOtázka:

Mohu si koupit bitcoins přes můj bankovní účet? Coinbase účtuje neuvěřitelných 3,99% za nákupy kreditní kartou, ale nemohu zjistit, jak používat svůj bankovní účet. Chápu, že poplatek za použití bankovního účtu je 1%. Pokud Coinbase nenabízí to, existují další společnosti, které dělají?

Odpovědět:

Hi Clive,
 

Bez komentáře


Nákup Bitcoin Cash (BCH)Otázka:

Dobrý den,
Aj

Odpovědět:

Hi Aj,
https://coinmarketcap.com/currencies/bitcoin-cash/#markets

Komentář:

Thank You Steven.


Nákup bitcoin od SAOtázka:

Hi im z Jižní Afriky, tak jak se dá jít o koupi Bitcoin, aniž by byl schopen ověřit účty z důvodu, že není občanem těch zemích, v nichž probíhá komunikace působíme

Odpovědět:

Hej Clive,
 

Komentář:

Clive, je snadné koupit Bitcoin v SA - mám rád Luno.com, který pracuje přímo v ZAR a můžete EFT peníze z některého z našich větších bank. K dispozici je také Altcointrader & Localbitcoin, ale zjistil jsem, Luno nejjednodušší.


Koupit Bitcoin na HavajiOtázka:

Snažil jsem se po dobu 2 týdnů koupit Bitcoin. Coinbase není aktivní na Havaji. Co doporučuješ?

Odpovědět:

Hi Jack
Regulace na Havaji o Bitcoin v poslední době staly velmi přísné, takže populární Výměny se zastavil obsluhu tohoto regionu. Můžete si koupit Bitcoin přes LocalBitcoins, pokusit se najít místní prodejce ve vašem okolí. 

Bez komentáře


Koupit Bitcoin v jiné zemi? (kupující poprvé)Otázka:

Dobrý den, bydlím v NZ, ale mají své finanční prostředky v Austrálii ($ AUD) a uvažuji o koupi Bitcoin v Austrálii $ 's, protože trh je větší a zdá se, že větší nákupy a dlouhodobém horizontu; prodejní možnosti. Je to přípustné / je to možné, nebo musím koupit pouze v mé zemi skutečné bydliště?
PS: velký užitek z vynikajících tréninkových videí, na zdraví Nate

Odpovědět:

Hi Gary,
jinak bych navrhnout pomocí výměny Peer-to-Peer jako LocalBitcoins.com. Jak máte co do činění s jednotlivci tam, oni jsou pravděpodobně mnohem flexibilnější - tak dlouho, jak se dostat AUD na svůj účet, oni nejsou povinni dělat stejný druh AML / KYC věci jako velké regulovaných burzách.

Bez komentáře

load...

Související zprávy


Post Litecoin

Akumulace bloků

Post Litecoin

Bitová těžba 1

Post Litecoin

Řetězová skupina

Post Litecoin

Zlato proti bitku

Post Litecoin

Dokážete stále vydělávat peníze Litecoin a další Altcoins a PC?

Post Litecoin

Zmatený začátečník 2

Post Litecoin

Další nekrolog

Post Litecoin

Spojení mezi Exodus peněženkou a Ledger Nano S

Post Litecoin

Rychlé obchodování pro nové

Post Litecoin

Coinexchanger.io legit nebo ne

Post Litecoin

Pravidla Bitcoin v Indii

Post Litecoin

MLM BitCoin společnosti