Chléb bitcoin peněženku | Czech.Lamareschale.org

Chléb bitcoin peněženku

Chléb bitcoin peněženku

Otázka:

Tak jsem se dostal chléb peněženku na mém iPhone, protože jsem četl, že jste si mohli koupit Bitcoin s kreditní kartou přímo z aplikace. Přišel jsem zjistil, že moje banka není na seznamu podporovaných bank. Četl jsem, že pokud si koupíte Bitcoin od Coinbase mohou sledovat, co kupujete. Moje otázka je, pokud si koupíte Bitcoin od Coinbase a pak poslat na můj chleba peněženky by Coinbase i nadále moci sledovat věci, pokud mohu použít chleba, aby nákup? Myslel jsem, že celý bod Bitcoin byl soukromí?

load...

Odpovědět:

Hi Will,
bohužel nevím, kolik transakcí má Coinbase sledovat od místa, kde jste na Bitcoins jste odeslali ze své platformy, takže nemohu říci, že pokud posíláte mince na chléb peněžence nebudou sledovat to jít kupředu. Chcete-li používat Bitcoins anonymně, navrhuji, abyste si přečetli tento článek. 

Bez komentářeŠirokopásmová rychlost pro těžbu

load...Otázka:

Jsem ve Velké Británii s pomalým širokopásmovým připojením.
Prosím, řekněte mi, co je minimální rychlost širokopásmového připojení k Bitcoin dobývání s S9 například? Děkuji.

Odpovědět:

Hi John,
Těžba v kaluži s Antminer S9 nevyžaduje příliš mnoho šířku pásma, se můžete podívat na toto téma na Bitcoin Talk forumabout další podrobnosti, nebo můžete zaslat dotaz přímo v části důlního kde je více zkušený horník by měl být schopen vám pomoci s přesnými čísly.

Bez komentáře


Bset alternativy k blockchain.info v době online peněženky

load...Otázka:

Pls chtěl bych vědět, jestli existují mnohem lepší alternativa k blockchain.info protože jsem problémy s potvrzení transakce začíná být příliš dlouho, aby se potvrdilo iv případě, že těžba poplatek je dostatečně vysoká, a jednak i často všiml diskuze o blockchain.info mají mnoho otázek ve fórech, jako je bitcointalk. Tak pls což je mnohem lepší. Http://www.coindesk.com/no-satoshi-nakamoto-hasnt-moved-a-thing/
děkuji.

Odpovědět:

Hi Tee,
i já jsem s mnoha problémy s Blockchain.info v poslední době a navrhnout vyzkoušet buď Jaxx, Exodusor electrum. Vše by mělo stačit. Elektron je mnohem méně uživatelsky přívětivý, ale vyspělejší, a to má nahradit podle Fee (RBF) prvek, který je užitečné, pokud vaše transakce zasekne kvůli nízkým poplatkům.

Komentář:

Pořádku děkuji moc určitě zkontrolovat je ASAP.

Pořádku děkuji moc určitě zkontrolovat je ASAP.

Pořádku děkuji moc určitě zkontrolovat je ASAP.

Pořádku děkuji moc určitě zkontrolovat je ASAP.


Btc-e.com Jak dlouho trvá bankovní převod?Otázka:

Ahoj všichni!!!
Goldstar19022

Odpovědět:

Hej Goldstar,
jsem nepoužil BTC-e osobně, ale výměna je jedním z těch nejstarších kolem, takže pochybuji, že nebude vyplácet. To říká, že na svých stránkách, že bankovní převody může trvat 7-10 pracovních dnů, takže myslím, že budete muset počkat o něco déle.

Bez komentáře


Btc-e mě scvrkl - co můžu dělat?Otázka:

BTC-e mi nedovolí vybrat své bitcoins. Jejich podpora mě ignoruje. Co můžu dělat?

Odpovědět:

Hej Markus, mrzí situace.
 

Komentář:

Thx za odpověď :) jsem vyslán to na reddit již se všemi detaily a e-mailového provozu na. Https://www.reddit.com/r/Bitcoin/comments/5zdur1/btce_keeps_my_bitcoins_does_not_let_me_withdraw/


Plný uzel BTC za použití pronajatého počítačeOtázka:

Naposledy aktualizováno 19. Ledna 2018 v 04:14 hod

Dobrý den, není si jistý, jestli můžete pomoci, nebo ne. Chtěl bych nastavit plnou BTC uzel pomocí pronajatou výpočetní výkon. Myslím, že bych mohl google'd to a viděl něco v tom smyslu, že 99 bitcoins může poskytnout pomoc. Můžete pomoci? Dík.

Odpovědět:

Ahoj Davide.
Před časem jsme psali tento příspěvek o nastavení uzel Bitcoin. Použili jsme nabídnout službu, která to udělá za vás, ale my už ne dodávat, že. Doufám, že se vám najít informace v post užitečné. 

Komentář:

Quero sua ajuda comprei os Códigos pra receber pagamentos e ná entando tak estou gastando e não ganhando compra Codigo pra que se não pohan


BTC Intraday Swing TradingOtázka:

Dobrý den, na základě svého výzkumu, který výměny jsou dobré pro to BTC obchodování pro vnitrodenní a houpačka? tqvm

Odpovědět:

Nechci řešit houpačce obchodování na osobní úrovni, takže nemohu nic z praxe doporučit. Já vím, že Plus500allow budete obchodovat CFD Bitcoin což snižuje náklady na skutečně kupovat a prodávat mince.

Bez komentáře

load...

Související zprávy


Post Litecoin

Profit Glitch

Post Litecoin

Hledáte soukromý klíč

Post Litecoin

Řetězová skupina

Post Litecoin

Právě jsem poslal e-mail

Post Litecoin

Denní limit pro přihlášení

Post Litecoin

Jak nastavit kryptografické dary pro mou neziskové organizace?

Post Litecoin

Těžba Ethereum

Post Litecoin

Problém s výplatou a adresy XAPO na adrese 99bitcoins.com

Post Litecoin

Koupit bitcoin na mince z Indie

Post Litecoin

Bitová těžba

Post Litecoin

Studená peněženka

Post Litecoin

Nová německá spolupráce. bitnake.com, v btc prostoru, je podvod přímo z brány!