Bitcoins peněženka | Czech.Lamareschale.org

Bitcoins peněženka

Bitcoins peněženka

Otázka:

Dobrý den, já už vidět svůj příspěvek o Bitcoins walletwith porovnat a hodnocení, ale můžete updatethat znovu psát, protože to velmi starý post. Díky vám.

Odpovědět:

Hej Jen Těší mě!
Vlastně jsem aktualizovat tento příspěvek čas od času neustále, můžete mi říct, co si myslíte, že by měl být aktualizován?

load...

Bez komentářeBITCOINSOtázka:

Poslal jsem BITCOINS pro některé PRODUKT na webové stránky WHO přijímá pouze BITCOINS ale nejsou FINANCOVÁNÍ MŮJ účet u BITCOINS jsem je poslal je tam nějaký způsob, jak mohu dostat můj BITCIONS BACK ????

Odpovědět:

Ahoj,
 

Bez komentáře

load...

Bitcooin těžba s D3 a x11Otázka:

Jsme nováčci na šifrovací těžby. Zakoupili jsme si D3 antminer s napájením asi 1100 $. Naše náklady na čistý výkon je 0,06 $ / kWh. Jsme běží X11 a těžba bazén je Nicehash. První otázka: Jsme těžby Bitcoins podle průměrného kurzu 0,0008 BTC / den. Přesto většina internetových stránek říci x11 a D3 horník nemůže být použit pro důlní Bitcoins. Za druhé, jsme započtení asi 100 $ / týden což se zdá být mnohem vyšší, než výtěžek kalkulačky naznačují. Veškeré informace by ocenili. Dík.

Odpovědět:

Ahoj Eli,
https://btcgo.org/coin/mining/

load...

Bez komentáře


Bitcore otázkaOtázka:

Stahuje bitcore - 100GB! - součástí tohoto procesu? V takovém blockchain které budou umístěny na mém počítači? Tak jak se to hodí na mobilních telefonech?

Odpovědět:

Hej Rob, máte naprostou pravdu.
 

Bez komentáře


BiteMiner ProblémyOtázka:

Co víte o BiteMiner? Čtu, že zavřel své stránky dolů poté, co byl hacknut, ale já nevím, jestli jsou otevření zálohovat nebo ne. Co se toho týče, nejsem si jistý, jestli je to důvěryhodně těžební místo, nebo ne. Jakýkoliv pohled?

Odpovědět:

Ahoj Chrisi, já opravdu nevím, moc o nich. Nicméně 99,9% cloud těžebních lokalit Bitcoin jsou prosté podvody, takže to by mě nepřekvapilo.

Bez komentáře


BithumbOtázka:

Je to ocitnou se zaregistrovat na bithumb zákazníkům Evropu? Jako im strugling k tomu, že i nemůže kontaktovat drobet podporu

Odpovědět:

Hi Ricardas,
nemáme přímou zkušenost s Bithumb, ale jen při pohledu na jejich registrační stránce, vypadá to, že vyžadují korejské telefonní číslo zaregistrovat. V opačném případě není žádné omezení na národností. To je pravděpodobně nejlepší je kontaktovat v případě, že 1to1 dotázat nefunguje, můžete také volat jim, že je řada na svých stránkách.

Bez komentáře


Podvod Bitmagnet.biz nebo legitOtázka:

Jeho bitmagnet.biz je podvod nebo zákonný

Odpovědět:

Dobrý den,
jsem neslyšel o tomto místě. Navrhuji pomocí Bitcoin podvod testto zjistit sami.

Komentář:

Bitmagnet.biz mě stále platí

O mesmo está acontecendo comigo, Peco pagamento mas fica pendente já FAZ alguns dias. Enviei Dois e-maily pedindo um posicionamento, também Nao Foi respondido. Lamento profundamente pela falta de caráter das pessoas eo abuso indiscriminado da boa fé das pessoas

Idem...

Je pravda, že stejný problém se mnou a teď mě uvedení do průšvihu tady v Ghaně

Bitmagnet.biz je podvod, protože nebudou platit minulý měsíc, protože jsem vždycky widraw svůj zisk oni mi platit až 1. Týden února, když chci widraw opět na 3week z února celý můj widraw projednávána až teď podvod vše Tato investice, protože po miliony peněz jsou investovány,,, protože jsem hledat, jestli je to pravda, že jsou podvod viděl jsem mnoho komentářů o bitmagnet nejsou platební proto znám svou investici bitmagnet jsou podvod příliš,,,, jsem vždycky zprávy z nich ale nic odpověď

Jsou velké čas podvod jsem ztratil 1,2 BTC.

Před uložením byly odpovědi okamžitě, ale protože vkladů I přestanou mi odpověděl také nejsou uvolňovat svůj počáteční vklad.

Bastared, zmrde


Bitmain Asic Cyklus uvolňování produktuOtázka:

Dobrý den,
Máte termín uvolňování každého z bitmain produktů? Bude zajímavé vědět, zda uvolnění nových produktů jednou za 3 až 6 měsíců.

Odpovědět:

Hej Digger888,
 

Komentář:

Přemýšlel jsem o minulých let produktů. Kdy se uvolňují R4, L3 +, S9, T9? Odtamtud můžeme extrapolaci.

load...

Související zprávy


Post Litecoin

Získání peněz zpět od podvodu

Post Litecoin

DOGE na BTC

Post Litecoin

Bitcoin Zvýšení Ocenění

Post Litecoin

Tržní data

Post Litecoin

Hodnocení snadnosti sólové těžby mince

Post Litecoin

Nákup a prodej mincí 2

Post Litecoin

Seznam zemí podle obchodníků, kteří přijali Bitcoin

Post Litecoin

Mohu svůj domácí počítač používat pro práci bez problémů s mým OS nebo jinými programy

Post Litecoin

Binancová výměna

Post Litecoin

Jak k čertu mohu koupit?!?

Post Litecoin

Problém s výplatou a adresy XAPO na adrese 99bitcoins.com

Post Litecoin

Jak předat bitcoins svým dědicům, když zemřete