Pravidla Bitcoin v Indii | Czech.Lamareschale.org

Pravidla Bitcoin v Indii

Pravidla Bitcoin v Indii

Otázka:

Jak na zpravodajství, indická vláda může převzít Strict žaloba proti Bitcoin obchodování v Indii. Jak to může ovlivnit kryptoměna ekosystém. Po Číně a Indii, ostatní země mohou přijmout podobná opatření, jak to bude pro ně snadné?

load...

Odpovědět:

Hej Rahul,
jiné země mohou dokonce zakázat Bitcoin, ale jako jiní, jako je Japonsko (a věřím, Austrálie), byly legalizovány Bitcoin, výsledek bude řídit inovace Bitcoin-spřátelených zemí. Zatímco vlády může dělat to velmi obtížné pravidelné občané používat Bitcoin, dlouhodobý efekt to mohlo být ztratit budoucí hospodářské konkurenceschopnosti k národům, které umožňují Bitcoin.

load...

Bez komentářeBitva podvodOtázka:

Jaký máte názor o Bitcoin podvod, který se děje v letošním roce ?. Udělal jsem hodně výzkumu a našel velmi zajímavý fakt o Bitcoin. Cena Bitcoin není řízen Bitcoin horník / uživateli, místo toho je řízena velmi velké organizace. Neočekáváme žádnou drastickou změnu na Bitcoin cenu jako v minulosti.

Odpovědět:

Hej Wan, nejsem si jistý, co máte na mysli, když říkáte, dále jen „Bitcoin podvod, který se děje v letošním roce.“ Bitcoin není podvod a rozhodně není ovládán žádným velkým organizací. Existují však některé firmy, které vytvoří altcoins které nejsou decentralizované, možná máte na mysli ty. Můžete vidět můj poslední příspěvek o Bitclub Networkto pochopit, co mám na mysli.

load...

Komentář:

Rovněž se domnívám, Coince a Hashocean jsou podvody. Ve skutečnosti se domnívám, že většina, ne-li všechny těžební lokality Bitcoin oblačnosti a násobiče lokalit jsou podvody.

Věřím, že tam jsou dvě hlavní podvod děje letos....hashocean a coince....combine dohromady kolem 2,7 milionu uživatel byl podvod....a samozřejmě milion dolaru Bitcoin hodnotě ztracených....Tento rok přesto je největší podvod vůbec děje....je je řízen velkým organizace....Můžete uslyší tuto věc možná kolem tohoto roku nebo příští rok...... I na mé cestě najít další důkazy.


Bitcoin security a AI computingOtázka:

Ahoj!
By tento typ počítačů moci provádět změny v protokolu z blockchain bez pravidelného počítačů účastnících si toho všiml a například vytvářet falešné Bitcoins?

Odpovědět:

Dobrý den, Jan, to je dobrá otázka, že mnoho lidí, kteří žádají právě teď.
V tuto chvíli neexistuje žádné předvídatelné riziko pro příštích několika letech tak daleko, jak jsem pochopil, a poté, co myslím, že budeme muset počkat a uvidíme, jak se technologie vyvíjí.

Bez komentáře


Bitcoin poslal z mé peněženkyOtázka:

Dobrý den, jsem peněženku na Blockchain a vší Bitcoin byl poslán z mého wallet.I neodeslal money.Who mi může pomoci receivedcmy peníze zpět?

Odpovědět:

Hej Nadav,
však došlo k hack, bohužel není nic, které lze udělat pro návrat mincí. Bitcoin transakce jsou trvalé a nevratné. Doporučuji vám zkontrolovat váš počítač spyware a protokolech prohlížeče (pokud je k dispozici) pro připojení k URL.

Bez komentáře


Bitcoin split - dostal jsem více BCH než BTG ??Otázka:

Nakonec jsem se dostal k rozdělení mého BTC a mám více než BCH BTG. Zajímalo by mě, jestli jsem udělal něco špatně?
Rozdělit I pomocí coinomi, jsem se přesunul z copay.

Odpovědět:

Hi Cat,
Hmm, to je zajímavé. Vyváží jste stejný starý soukromý klíč do obou peněženkách Bcash a Bgold? Jediné, co mohu myslet, je, že Bcash a Bgold vidlice došlo v různých časech. Pokud jste strávil nějaký BTC v srpnu poté, co došlo k Bcash vidlice (1. Srpna), pak byste měli méně BTC pro dělení, kdy došlo k Bgold vidlice (říjen 24).

Bez komentáře


Bitcoin uvízl v MempooluOtázka:

Naposledy aktualizováno 18. Ledna 2018 v 10:31 hod

Ahoj,
Pro tuto chvíli transakce pokračuje viset ve Mempool. A já jsem hledal řešení zrychlit to teď.

Odpovědět:

Po dobu 2 let, jsem se naučil tolik, kolik mohu o tomto horkém / nový virtuální měnu a mají kupovat, prodávat a obchoduje několik bitcoins sám. Teď chci s vámi podělit o to, co jsem tady viděl na to toto místo někdo vyslán abot před 3 dny na to, jak vám může zdvojnásobit Bitcoin. Tak jsem to zkusil a skutečné do 24 hodin poté, co jsem investoval svůj Bitcoin na http: //www.bitrapidus.commy celková částka BTC investovali byl double, jen jsem potvrdit svou peněženku po 35. Čas a moje mince jsou stále tam. To prověřit teď i vy můžete zdvojnásobit vaše.

Komentář:

Dík. Bitrapidus.com je doopravdy, použil jsem ho a je to opravdu fungovalo. Jen se snaží získat co nejvíce informací, jak jen mohu z Bitcoin investice, když jsem viděl vaši odpověď. Rozhodl se to zkusit a to se vyplatilo

load...

Související zprávy


Post Litecoin

Geta Peněženka

Post Litecoin

Nová německá spolupráce. bitnake.com, v btc prostoru, je podvod přímo z brány!

Post Litecoin

Otázka pro Stevena Haye

Post Litecoin

Dokážete stále vydělávat peníze Litecoin a další Altcoins a PC?

Post Litecoin

Nejbezpečnější výměna za nákup bitky

Post Litecoin

Určení BCN způsobilých pro BCH na minci

Post Litecoin

Jak k čertu mohu koupit?!?

Post Litecoin

Rychlé obchodování pro nové

Post Litecoin

Existuje skutečný způsob, jak se dostat do kontaktu s generálním ředitelem společnosti coinmama?

Post Litecoin

MLM BitCoin společnosti

Post Litecoin

Investice $ 100K USD do bitku. Osvědčené postupy?

Post Litecoin

Btc to ltc