Bitcoin začátečník 1 | Czech.Lamareschale.org

Bitcoin začátečník 1

Bitcoin začátečník 1

Otázka:

Chtěl bych začít Bitcoin těžby v Turecku. Nemám žádné znalosti o procesech týkajících se těžby, jak udržovat produkované bitcoins a konečně, jak změnit v reálném měně?
Také, že by bylo přínosem pro vědět, kolik peněz musím investovat zahájit těžbu.

load...

Odpovědět:

Hi Cevdet,
 

Je Bitcoin Mining Worth It?


Pokud to funguje pro vás, můžete zvážit těžbu Bitcoin, pokud jste schopni získat přístup k opravdu levné elektrické energie.

load...

Bez komentářeBitcoin makléřiOtázka:

Dobrý den, mám rád obchodování, ale i nezdá se, že pochopit, jak obchodovat. Takže, já jsem větší zájem na nalezení makléře odstartovat. Můžete může navrhnout makléři, které jsou dobré na obchodování pro ostatní? TQ

Odpovědět:

Hi Elja,
Před investováním do Bitcoin, doporučuji si přečíst tento articleabout z nejdůležitějších aspektů. Máte-li zájem o obchodování, náš nováček guidecan vám na prvních krocích. 

Bez komentáře


Bitcoin makléři 1

load...


Otázka:

Jsem se podíval na 6 kanceláří on-line a všichni mají dost negativní komentáře připisovány každý. Zdá se, že dokonce rozjezdu byste měli investovat jen to, co jste připraveni přijít do cizí kapsy. Jsem v blízkém okolí je prostě vzdát úplně. Je tam takový think jako důvěryhodný a legitimní Bitcoin kancelář !? Které broker používáte sami? To mi mohlo dát alespoň nějakou míru důvěry....

Odpovědět:

Ahoj Miku,
jsme dali dohromady článek o exchangeswhere můžete nakupovat a prodávat Bitcoins, ale také názory, které si můžete přečíst před registrací. A tady si můžete přečíst furtherabout obchodování s Bitcoin. 

Bez komentáře


Bitva vloupáníOtázka:

Dobrý den, četl jsem, že můžete sledovat IP adresu, která je spojena s Bitcoin transakce. Vím, že násilný pokus o vloupání byla provedena včera na někoho doma pokouší ukrást Bitcoin. Na rozdíl od veškeré technické věci na maskování IP: Tor atd existuje nějaký způsob, jak zabránit odhodlaný zločince dělá to s někým? Určitě vše, co potřebují, je přinutit někoho, aby převést své Bitcoin?

Odpovědět:

Hej Ashley,
 

Bez komentáře


Bitcoin nákupní asistenceOtázka:

Dobrý den,
chci si koupit nějaké bitcoins Smím vědět cenu a případné Govt neschválil Bitcoin, jak můžeme využít ho, prosím, zavolat na mé číslo - ** Číslo odstraněn **

Odpovědět:

Hi Nandini,
navrhuji, byste se podívat na náš nákupní průvodce> Prodám Bitcoin bod až nahoru. To vás provede nezbytné kroky k získání nějaké bitcoins.

Bez komentáře


Bitcoinová kartaOtázka:

Jaký je nejlepší Bitcoin karty v současné době používají, mám xapo kartu, ale rád bych vědět, jestli existují nějaké lepší?

Odpovědět:

Hi Kobus de Klerk, 
jsme složený článek o různých Bitcoin debetní cardsavailable na trhu, navrhuji, abyste si přečetli tento jeden, ale zahrnuje i několik recenzí. 

Bez komentáře


Bitcoin Cash miningOtázka:

Naposledy aktualizováno 20. Prosince 2017 v 07:12 hod

Ahoj,
Mohl byste mi prosím veď mě, jak těžit Bitcoin hotovosti? Uveďte dolů v seznamu hardwaru.

Odpovědět:

Hi AJ,
Identický zařízení používané k těžbě Bitcoin je používán těžit Bcash. Bcash zkopírovány většinu Bitcoin, včetně těžební algoritmus SHA-256. Takže všechny hardware uveden v sekci Těžební příručky pro Bitcoin bude pracovat pro Bcash. Chcete-li zobrazit svou aktuální relativní výnosnost dolu, podívejte se na stránky fork.lol - můžete snadno přepínat mezi těžbou a to buď řetězec pro maximální ziskovost.

Komentář:

Děkuji Steven


Bitcoin Peněženka Peněženka na peněženkuOtázka:

Poslal jsem 2.5 Bitcoin hotovost z zebpay peněžence Koinex peněženky adresu - 1FgfWLJ5CqhfMCPEWouAyg2uANd63LpSmQ na 21-01-2018 v 02:26 hodin.
B Rambabu

Odpovědět:

Hej Rambabu,
Jinou možností je, že jste poslal Bcash k Bitcoin adresu omylem. To se stává často bohužel kvůli Bcash používá stejný formát adresy jako Bitcoin takže je snadné chybu provést. Pokud jste si jisti, že to není tento případ, pak navrhuji, jen čekal o něco déle. V případě, že tx stále není vidět do zítřka, pak byste měli dostat do kontaktu s ZebPay a požadovat vysvětlení.

Bez komentáře

load...

Související zprávy


Post Litecoin

Hardware

Post Litecoin

Della

Post Litecoin

Těžba s galaxií životního stylu

Post Litecoin

Hardwarový klíč proti Coinbase Vault - nováček

Post Litecoin

Výběr hotovosti z peněženky

Post Litecoin

Získání peněz zpět od podvodu

Post Litecoin

Bitcoin Zvýšení Ocenění

Post Litecoin

Adresy papírové peněženky

Post Litecoin

Jak psát podporu v Blockchain.info

Post Litecoin

Soukromý klíč pro frézování

Post Litecoin

Californai účet BoA a Coinbase

Post Litecoin

Chléb bitcoin peněženku