Jsou bitcoin zdanitelné? | Czech.Lamareschale.org

Jsou bitcoin zdanitelné?

Jsou bitcoin zdanitelné?

Otázka:

Naposledy aktualizováno 25. Srpna 2016 v 11:56 hod

Chci vědět, jestli musím platit daně pro mé Bitcoins? Bydlím v Norsku.

Odpovědět:

Právní postavení Bitcoin závisí na zemi, ve které žijete. Já doporučuji konzultaci s právníkem v závislosti na tom, kde žijete rozhodnout, jak a pokud by měly být zdaněny na svých Bitcoins.

load...

Bez komentářeJsou bitterové altcoin loterie legit nebo podvod?Otázka:

Nedávno jsem viděl několik doporučení, že pokud jste ještě Bitcoin horníky nebo si myslel, jak dostat do těžby Bitcoin pak se dostat do důlního loterii bude lepší než bazénu, protože jednotka práce je nyní tak velký. Jedním z míst, které jsem viděl navržených se nazývá Nicehash. Slyšel jsi o tom? Zkoušel to, etc?

load...

Odpovědět:

Ahoj Miku,
jsem slyšel jméno ve funkci, ale ještě se na to. Navrhuji léčbu všechny těžební Bitcoin firem se zvýšenou opatrností. Prosím, ujistěte se, že budete číst tento před přechodem forwardas většina z těchto stránkách jsou buď nerentabilní nebo prostě out podvody.

Bez komentáře


Jsou aktualizace pro obtížné doplňky?Otázka:

Četl jsem, že tam mohou být problémy upgrade plug-iny pomocí ZIP soubory, například tu, Easy téma a Plugin upgrade. Budete uvedení plug-in na wordpress.org kdykoliv? Nebo máte nějakou radu / instrukce pro upgrade ručně? Že plug-in spojené výše Nezdálo se, že tak jako tak pracovat minule.
Andy

load...

Odpovědět:

Jsem stále diskutujeme o tom, zda dát to na WordPress.org. Jediný důvod, proč je to, že nechci, aby se zachovat plugin tady i tam. Chcete-li aktualizovat ručně, měli byste jen nahradit wp-content / plugins / 99bitcoins-BTC-kohoutek obsah s novou verzí.
Plugin zde sdíleli je skvělé, já to zkusím sám, protože tento proces je opravdu trochu těžkopádné.

Komentář:

Se bude snažit přidat, když jsem si na čas.

To je dobře, zkusím to plug-in zase příště, to je více pravděpodobné, že jsem udělal něco špatně, že je něco s plug-in špatně. Musel jsem znovu kohoutek minule, ale to není dobré, když máte aktuální uživatele, takže teď je nejlepší čas to zjistit. Některé krok za krokem instrukce pro upgrade (pro figuríny) na stránce stahování by bylo užitečné.
Andy

Díky, že mi vědět, skvělé. Dobrou práci dělají tento modul plug-in.

Právě jsme implementovány automatické aktualizace plugin, takže můžete aktualizovat přímo z palubní desky WP.


Jsou jejich vyhlašované ethereum horníci?Otázka:

Ahoj! im new celému krypto-měny věc a mě napadlo, jestli tam byl věnován horníků (im ne jistý, jestli je to správný termín, ale im se odkazovat na věci, jako je Antimer S9) pro měna je jiná než Bitcoin, jako litecoin nebo ethereum nebo pokud tyto specializované hardwarové horníci by mohl být naprogramován tak, aby moje těm jiná měna je

Díky
-dustin

Odpovědět:

Hi Dustin,
některé mince se snažili, aby jejich algo odolné vůči ASIC tím, že hlavním zdrojem zpracování být RAM spíše než výpočtů za sekundu (náklady RAM víceméně stejné pro všechny a každý má přístup k high-end RAM, ale rozvíjí ASIC čipy, které mohou provádět více určitého typu výpočtů za sekundu, je to, co vede k velké asymetrie mezi ASIC a GPU / CPU důlní výkonu).

Bez komentáře


Chystáte přidat ips do wordpress plugin?Otázka:

Hej já jsem jen přemýšlel, jestli jsi někdy chtěl přidat IP adresy na WordPress Plugin pro Bitcoin?

Odpovědět:

Můžete jít na „statistiky“ a podívejte se na horní prohlašovat, adresy a IP adresy. Nevidím jakýkoliv smysl jen výpis každý IP, která tvrdí, že je mnohem logiku konsolidace nejvyšší prohlašovat IP adresy, jak je uvedeno v této kartě.
 

Komentář:

Víte, jak faucethub má kde se ukazují adresy a IP a tvrdí, něco takového by měl jít do zásuvného modulu, takže jsme jako správci bude znát informace, pokud se dostanete to, co říkám,

I když uživatel zadá své Bitcoin adresy ve svém profilu existuje způsob, jak já to vidím jako admin? nebo je jen to, že soukromý info

Hej Joshi, nechápu otázku - Co myslíš tím „přidat IP adresy“? Kohoutek v současné době sleduje uživatele ips

Nejste si jisti, chápu stále -Můžete také černou listinu IP adres, stejně přes plugin

Jen jsem si myslel, že to bude snadné pro nás administrátoři na blacklist IPS, protože neexistuje způsob, jak černou listinu a Bitcoin adresu ani neví, můžete se podívat do jejich adres informací, ale i tak díky za odpověď

load...

Související zprávy


Post Litecoin

Výběr hotovosti z peněženky

Post Litecoin

DOGE na BTC

Post Litecoin

Poptávka týkající se společnosti Coinmama

Post Litecoin

Blokovat druhé vydání hesla

Post Litecoin

Moje aplikace pro Android

Post Litecoin

Problém s výplatou a adresy XAPO na adrese 99bitcoins.com

Post Litecoin

Mlýnování v mračnu (opět vím, je mi líto)

Post Litecoin

SegWit doporučení peněženky

Post Litecoin

Seznam zemí podle obchodníků, kteří přijali Bitcoin

Post Litecoin

Budoucnost Ripple a Stratis

Post Litecoin

Koupit bitcoin na mince z Indie

Post Litecoin

Bitová těžba 1