Alt mince | Czech.Lamareschale.org

Alt mince

Alt mince

Otázka:

Měli byste si koupit spoustu levných GPU a nechat vše výtěžek nejziskovější minci nebo mají 1 nebo 2 drahé GPU výtěžek nejziskovější minci

Odpovědět:

Hej Isiah,
Tip: Radeon RX 480 je jedním z nejúčinnějších karty kolem.

load...

Bez komentářeAltcoin Hardware WalletOtázka:

Máte nějaký článek o altcoin hardware peněženky? Při vyhledávání na wiki.bitcoin.it i jen našel jeden altcoin HW peněženku, a to i pro ethereum jen pro tuto chvíli. Bylo by skvělé, pokud píšete o altcoin hardwaru peněženky, jak trh altcoins je také rozvíjející se trh.

load...

Odpovědět:

Ahoj Tony,
oba Trezorand Ledgersupports několik altcoins, můžete zkontrolovat recenze o těchto hardwarových peněženky pod odkazy.

Bez komentáře


Altcoiner.net je legit nebo podvod?Otázka:

Ahoj, já se snažím najít legit těžební lokality cloud investovat své bitcoins a zjistil Altcoiner.net je to legitimní, nebo podvod? Také jsem zjistil, Ethtrade.org což je těchto dvou lokalit nabídnout nejvýhodnější pro své investice?

Odpovědět:

Ahoj Emily.
Hodně štěstí!

Komentář:

SCAM nejvyššího stupně

Mapa, proč si říkají Altcoiner.net je podvod?

load...

Altcoiner.net Vypnutí?Otázka:

Nevíte, jestli to HYIP byl vypnut? Všechny odchozí transakce probíhá od minulého pátku ještě na místě je stále plně funkční. Děkuji

Odpovědět:

Hele Scott,
Doufám, že jste si ho nedali příliš mnoho peněz do něj.

Bez komentáře


Alternativní výměnyOtázka:

Hi Zsofia,

Existuje alternativa důvěryhodná výměna kromě Bitstamp které mohu použít k nákupu XRP? Nejsem spokojen s úrovní požadavkům KYC, že žádosti Bitstamp.

Odpovědět:

Hi Brian,

Skoro všechny burzy, které manipulují fiat budou mít tyto druhy KYC obruče proskočit. Nicméně, jak řekl Zsofia, můžete se vyhnout těmto problémům předejít tím, že koupí Bitcoin použitím více anonymní metody. Včetně BTC přímo od jedince přes místa LocalBitcoins.com nebo aplikace Bisq jsou doporučené metody.

Poté si mohou vyměňovat BTC pro Ripple na krypto-only výměny, aniž by museli dělat hodně ověření. Plných výměn, check out Poloniex.com, HitBTC.com nebo Cryptopia.co.za (existuje mnoho dalších možností!) A pro rychlé, lehké výměny, zkuste Changelly.com nebo Shapeshift.io.


Alternativu k Transferwise k nákupu BTC mezinárodním převodem Wire (Mám účet Xapo a Zdá se, že nejlevnější volba)Otázka:

Je nějaká jiná velmi levnou alternativu k transferwise koupit bitcoins pomocí mezinárodního bankovního převodu? Ekvádorské Bankovní poplatky jsou velmi drahé, takže je téměř nemožné koupit, aby za tržní cenu. (Mám účet v xapo)

Odpovědět:

Nejlevnější jsem našel v Bitstamp a to je to, co jsem pomocí, ale stále budete mít bankovní poplatky spojené s převodem.

Komentář:

Debetní karty jsou drahé, protože umožňují zúčtování (více o tom zde:
BTC-E byl po dlouhou dobu a je nejlevnější, ale je to také neregulovaná pokud vím, tak buďte opatrní s vašimi penězi.

Uvědomil jsem si, že cena v BTC-e je nejlepší, co jsem našel. Zdá se, že pracují s převodem. Je nějaká nejlevnější alternativu k použití debetní karty, cuz coinmamma a CEX jsou nyní dražší. (Pracují po celém světě)


Amd HD 5450 a 6350 na desce desktop dell optiplex 780Otázka:

Prosím, mám AMD HD 5450 a HD 6350 grafickou kartu ve stolním Dell OptiPlex 780.pls radu, jak jej použít pro mining.the nejlepší currencey do dolu a nejlépe přes stopování s přídavným spalováním, nejlepší těžební aplikace a bazén pro použití.... Děkuji pane.

Odpovědět:

Hi Lawrence,
máme několik vodítek k dolu Ethereumor Zcash, můžete zjistit tyto pro instalaci. Můžete zkontrolovat https://whattomine.com/ které mince jsou nejvíce ziskové pro vás ke mně.

Bez komentáře


A je tu poplatek, který se má vrátit zpět a tamOtázka:

Poté, co jsem byl bit mince peněženka bude platit místní lidi, které nemají nic společného s Bitcoin I potřeba pro transport zpět na dolary A je tam poplatek vrátit-a-dále jak udělat Bitcoin otočit gala, tak jsem lze platit můj instalatér atd.

Odpovědět:

Hi Michael,
Chcete-li převést do Bitcoin nekrytých peněz, budete muset prodat, a to buď na osobu, v Bitcoin bankomatu nebo na základě výměny. Bude poplatky zapojeny, že ano. První těžební mince odešlete Bitcoin na kupujícího / ATM / výměny a poté, co se účtuje poplatek podle ATM / výměny a kupujícím (pokud používáte nějaký z escrow služby zabezpečit váš obchod s nimi). Tyto poplatky jsou variabilní, ale měly by být poměrně nízká.

Bez komentáře

load...

Související zprávy


Post Litecoin

Podmínky služby Bitcoin

Post Litecoin

Novinka pro Bitcoin 1

Post Litecoin

Akumulace bloků

Post Litecoin

Jak mohu koupit a prodávat zvlnění v Pákistánu

Post Litecoin

Binancová výměna

Post Litecoin

Spojení mezi Exodus peněženkou a Ledger Nano S

Post Litecoin

Bitman nebo spondooles sp 20

Post Litecoin

Článek o on-line peněženech

Post Litecoin

Soukromý klíč pro frézování

Post Litecoin

Investujte jako vysokoškolák

Post Litecoin

Btc to ltc

Post Litecoin

Část Bitcoinu jsem strávila z papírové peněženky