Akumulace bloků | Czech.Lamareschale.org

Akumulace bloků

Akumulace bloků

Otázka:

Beru na vědomí, po shlédnutí videa je, že každá transakce je seskupeny do bloku a přidány do řetězce po ověření. Jako řetěz roste v průběhu času, nebude horník vyžadují stále výkonnější superpočítače pro těžbu nerostných surovin? Nebude tento systém dosáhnout sytiče bodu, kdy těžba se stává nemožné? Jedná se o nesmírně matoucí systém pro průměrného člověka, jako jsem já, a vidím, že složitost to bude její omezení v budoucnu pro průměrné lidi. To skončí institucionalizované, kde instituce „o nás postará.“ Jen více velký brácho imo. Jsem asi mýlil této analýzy. Prosím, opravte mě.

load...

Odpovědět:

Hi Ed,
to je nazýváno těžba obtíže a kvůli tomu, že je mnohem obtížnější mých nových mincí po určité množství bloků vytěžené. Zde si můžetePřijmout bitcoin pro poradenské službyOtázka:

Hi lidi... Miloval informace o vašem webu a videa. Im středního věku a nováček Bitcoin. Vypadá to, že se musím naučit zcela nový language.My otázku. Je Jsem malá obchodní poradce. Mám webové stránky. Chci, aby se platby za své poradenské služby. Nejsem prodejcem, je možno říci, 5-10 platby týdně. Jak bych mohl jít o a) podpora, že jsem přijímat platby Bitcoin a 2) co bicoin peněženky adresu mohu dát jim. Jakákoliv pomoc / radu by bylo skvělé. Ps. Jen ti dal pěknou svíčku na Twitteru.

load...

Odpovědět:

Ahoj Marku,
Jakmile jste blíže seznámit s Bitcoin, můžete přidat vhodnou zprávu na vaše webové stránky a / nebo faktur. Dalo by se dokonce odeslat e-mailové oznámení pro vaše klienty, nechat jim vědět o svém nejnovějším způsobu platby. Doporučuji, abyste se seznámili s Bitcoin prvními, jak vaši klienti mohou vám dobře klást otázky o tom. Budete také muset pochopit základy, aby přijímat a ukládat platby bezpečně.

Bez komentáře


Přidejte, pokud výměny vyžadují dvoucestnou autentizaciOtázka:

Měli byste přidat do svých názorů burz etc když vyžadují 2 oprávnění způsobem.
Pro někoho, jako jsem já, bez mobilního zařízení a kdo nevěří Google natolik, že zvyklý nainstalovat prohlížeč Chrome, coinbase je vyloučeno, například proto, že je potřeba buď z těch dvou je používat. Stejné je to s mnoha dalšími službami, tak by to bylo cenné informace pro mnohé

load...

Odpovědět:

Ahoj Franku,
plně souhlasím, snažím se vyhnout Googlu pokud možno sám. Mám TREZOR namísto Ledger ze stejného důvodu. Nicméně, myslím, že je to prostě předpokládá, že každý má mobilní zařízení v těchto dnech. Tam jsou jistě výměny, kde jen e-mail bude stačit. Jediná výměna fiat-crypto Neumím si představit právě takhle je Bitfinex, ale už ne USA služba zákazníkům. Nevzpomínám si, že Kraken vyžadující mobilní telefonní číslo, tak bych doporučujeme zkontrolovat ven.

Bez komentáře


Přidejte Satoshi na USD do své kohoutky a přidáte můj banner?Otázka:

Hi Ofir, Uvažoval byste mi pomocí odkazu na Simple Satoshi na USD měničem na mém kohoutek Bustedfaucet.com a ty by mohly hodit můj banner někde na vašich stránkách?

Odpovědět:

Hej Logan,
neváhejte se spojit s Satoshi na USD měničem na svých stránkách, ale nebudu moci reklamy váš banner na místě zdarma, je to, jak jsem se udržet v chodu webu. Pokud byste chtěli koupit reklamy tady jsou sazby:

Reklama na 99 Bitcoins


Ofir

Bez komentáře


Adresa je zakázánaOtázka:

Vážený pane / Mam
Pls. Pomoc

Odpovědět:

Naposledy aktualizováno 15. Října 2017 v 10:02 hodin

Ahoj Sunil,
Vaše adresa se automaticky vypne, pokud porušují pravidla kohoutek. Pravidla Armatury lze nalézt zde. Obvykle je vaše adresa se automaticky vypne systém, pokud jedno z pravidel jsou rozbité.

Komentář:

Změněné e-maily, stejně jako nové zařízení, takže Coinbase vysílá povolení k e-mailu, který již neexistuje. Co dělat?


Adresa je zakázánaOtázka:

Naposledy aktualizováno 20. Prosince 2017 v 03:11 hod

Pane im snaží přihlásit se a naplňte captcha ale jeho pověst, že moje adresa je Zakazuje pls help me.

Odpovědět:

Ahoj Danny,
Vaše adresa se automaticky vypne, pokud porušují pravidla kohoutek. Pravidla Armatury lze nalézt zde. Obvykle je vaše adresa se automaticky vypne systém, pokud jedno z pravidel jsou rozbité.

Komentář:

Dobrý den, ve většině případů naši uživatelé jsou zakázány, protože jsou pomocí sítě VPN, který není povoleno. Můžete nám poslat zprávu pomocí tohoto formuláře: https://99bitcoins.com/contact/with mailovou zprávu a BTC adresu a můžeme zkontrolovat.

Hi Zsofia,
jsem čelí stejnému problému jako Dina Zayed moje adresa je zakázána a já neporušil žádné z těchto pravidel.

Hi Zsofia,
já jsem také čelí stejnému problému, i když nejsem porušením některého z těchto pravidel, myslím, že je to otázka !!!!

load...

Související zprávy


Post Litecoin

Rychlé obchodování pro nové

Post Litecoin

Bitcoins peněženka

Post Litecoin

Mining Bitcoins bez peněz

Post Litecoin

Jsou bitcoin zdanitelné?

Post Litecoin

Jak se přihlásím k použití baterie? Ne, kde se přihlásit na stránku

Post Litecoin

Výběr hotovosti z peněženky

Post Litecoin

Bitcoin Gambling recenze

Post Litecoin

1 hash

Post Litecoin

Investovat do těžby

Post Litecoin

Btc to ltc

Post Litecoin

DOGE na BTC

Post Litecoin

Je dobré koupit bitcoin z cizí měny a prodávat v indické burze