$ 49 dolar síťové poplatky za zaslání 100 dolarů? Něco mi chybí | Czech.Lamareschale.org

$ 49 dolar síťové poplatky za zaslání 100 dolarů? Něco mi chybí

$ 49 dolar síťové poplatky za zaslání 100 dolarů? Něco mi chybí

Otázka:

Snažil jsem se poslat $ 100 v hodnotě BTC od Exodus a poplatek činil 49 $. Jak se někdo používat Bitcoin pro obchod s poplatky Tato vysoká? (Nebo jsem chybí některé věci?)

Odpovědět:

load...

Hej Irwin,
mám článek na toto téma již brzy... Hlavní náplní, která je to, že byste měli používat peněženku SegWit povoleno a naučit poplatky fungují, protože to ušetří spoustu peněz na poplatcích... Poplatky jsou vysoké právě teď transakce nižší hodnotu (ale i $ 49 poplatek by téměř nic o převodu milionu dolarů), ale to je nutí lidi k optimalizaci jak používají Bitcoin.

load...

Bez komentáře99bitcoin a CoinbaseOtázka:

Dobrý den, možná můžete mi dát nějaké vysvětlení: Za prvé, proč voláte své stránky \ „99 \“ Bitcoin? Za druhé, co \ 's děje Coinbase? Jeden můj přítel je požádán o ověření continiously a proces doesn \ 't jít kamkoliv. Máte platnou alternativu k Coinbase? S pozdravem Dietmar

Odpovědět:

Hi Dietmar,
jde o ověření Coinbase, jsem opravdu nemohl říct. Nicméně, po nejnovější zprávy o Coinbase insider obchodování skandálu a jejich nedostatek podpory SegWit (po stisknutí pro změnu měřítka přes hloupé způsoby) jsem se o tom, že lidé najít alternativy k Coinbase. Gemini nebo Kraken nebo Bitstamp jsou všechny dobré výměny s podobnými službami.

load...

Bez komentáře


Dotaz z IndieOtázka:

I \ 'jsem z Indie... Jak bych mohl koupit bitcoins z relevantních a důvěrného zdroje....?

Odpovědět:

Hej Raghvendra,
Pokud jste v pořádku s některými podniky (a rozšířením, Govt.) S vědomím, že jste si koupili Bitcoin, pak můžete použít indické výměnu. Unocoin.com a Zebpay.com a Coinsecure.in jsou 3 dobré možnosti.

Bez komentáře


O transcinaciOtázka:

Někdo mi poslal nějaké Bitcoin na mém blockchain peněženky adresu. Zjistil jsem poprvé projeví Bitcoin jako čekající ale po určité době, kdy zmizel. Jaký byl důvod?

Odpovědět:

Hej Přineste,
Zde je článek vysvětlovat thisin detailu.

Bez komentáře


O společnosti BGF a McapOtázka:

Jaký je váš názor na BGF tj fondu Bitcoin růstu as tím související výplatní tokenu v podobě MCAP? (Company. Gainbitcoin.com)
Díky za vaše stránky a vaše odhodlání. Zjistil jsem, vaše stránky opravdu užitečné při objasňování své představy o kryptoměna. S pozdravem. Neerav. Indie"

Odpovědět:

Hi Neereav, Nemáme zkušenosti s Bitcoin Growth Fund. Jen při pohledu na jejich stránkách to vypadá trochu stinné kvůli nedostatku firemních dat, i když žetony MCAP jsou uvedeny na mince tržní kapitalizace a mít aktivní na trhu obchodování. Ale samozřejmě nemohu vědět, zda-li se jedná o podvod, nebo legitimní podnikání. Máte-li pochybnosti, doporučuji vám používat Bitcoin podvod Testtool a pokusit se nakreslit svůj vlastní závěr.

Bez komentáře


O bitcoin crash course zdarmaOtázka:

Drahá
díky

Odpovědět:

Hele, mrzí, že.
Můžete mi prosím použijte kontaktní formulář pageand napište mi podrobnosti o to včetně e-mailu jste se zaregistrovali? Já se o to postarám.

Bez komentáře


O bitcoinOtázka:

Snažím se pochopit, co Bitcoin je přesně to, a viděl jsem ve své předchozí odpovědi, že máte e-mailový kurz, který může pomoci lidem, tak jsem byl putování můžete mi poslat tento e-mail, děkuji :)

Odpovědět:

Ahoj, rád tě poznávám.
Hodně štěstí!

Bez komentáře


O mincích CryptoOtázka:

Naposledy aktualizováno 31. Prosince 2017 v 05:21 hod

Dobrý den, pane,
jmenuji se Prudhvi. Jsem z Indie. Sledoval jsem všechny návody a předplatné na vašich webových stránkách. Chci si koupit nějaké kryptografických mince / altcoins protože mají nízkou cenu teď. Potřebuji vaši nejlepší rady, na kterém mince bych měl koupit a uložit jej do budoucna pro svou hodnotu. Takže, prosím doporučit mi nějaké mince koupit pane. Že bude užitečné. Děkuji za vaší pomoc.

Odpovědět:

Hi Prudhvi,
tyto mince a poměr, ve kterém jsem je (většinou Bitcoin) jsou držiteli jsou dost konzervativní, a to není nezbytně typ portfolia jeden by si za vysoce rizikové, agresivní růst. Dalo by se podívat na novějších altcoins za portfolia takového.

Bez komentáře

load...

Související zprávy


Post Litecoin

SegWit doporučení peněženky

Post Litecoin

Della

Post Litecoin

Nákup a prodej Bitcoinů v Keni

Post Litecoin

Californai účet BoA a Coinbase

Post Litecoin

Bitcoin Gambling recenze

Post Litecoin

Mohu svůj domácí počítač používat pro práci bez problémů s mým OS nebo jinými programy

Post Litecoin

Článek o on-line peněženech

Post Litecoin

Chléb bitcoin peněženku

Post Litecoin

Právě jsem poslal e-mail

Post Litecoin

Další nekrolog

Post Litecoin

Vytváření DAG

Post Litecoin

Bitcoin kohoutek a faucethub