1 hash | Czech.Lamareschale.org

1 hash

1 hash

Otázka:

Je to důvěryhodně?

Odpovědět:

Hej Allan,
Vzhledem k tomu, cloudmining je průmysl plný podvodů, tento druh nepoctivosti mi dává dostatečný důvod nedůvěřovat 1-hash a poradí se jim vyhnout.

load...

Bez komentáře1 nebo 3 bitcoins denněOtázka:

Kolik DELL Power Edge R640 musím hornické minimum 1 Bitcoin za den?

Odpovědět:

Hej Fagner,
Chcete-li těžit Bitcoin je jedinou schůdnou cestou je v dnešní době přes ASIC horníků. ASIC horníci důl asi milion krát rychleji než CPU. Z naší záložce nabídce nahoru nahoru, podívejte se na dolování Návody> Bitcoin výtěžek> Je Bitcoin Mining Worth It? článek pro další podrobnosti.

load...

Bez komentáře


120 reklamací za 24 hodinOtázka:

Znamená to, že 120 pohledávky za den nebo doslova jen 120 nároky každých 24 hodin, než čekat dalších 24 hodin k tomu 120 pohledávek znovu. Nechceme riskovat dostat zakázáno.

Odpovědět:

Hi Miroslaw,
 

Bez komentáře


1. Kupující začátečník do hryOtázka:

Hi im do hry, pokud jde o nákup a skladování BTCS, i pochopit těkavé stranu trhu BTCS, ale im úplný nováček, pokud jde o technickou stránku věci apod seting do peněženky, nákup a prodej jako im není počítač savey vůbec a prosím omluvte špatnou gramatiku a pravopis,

load...

Ive sledoval všechny k nejnovější videoklipy na TREZOR a peněženky,, jen pár otázek, aby zajistili i plně pochopit, co im snaží acomplish a dát svou mysl v klidu, protože to zní tak jednoduše, jak dobře vaše výukové narazit

Můžete mi prosím řekněte mi, jestli je to možné a nejlepší volba,? Přál bych si, aby investovaly do 100k bitcoins během příštího měsíce jako investici 2,3 yr na humbuk na trhu a spekulace kolem cenou Bitcoin do roku 2020!

Moje hlavní otázky budou TREZOR zařízení a platforma vhodná jen pro investice a zapomenout na BTCS po dobu 2,3 ​​yr? Nebudu dělat žádné nákupy budu jen ukládání mincí a to je to, dokud im bohaté nebo Bitcoin zruinuje,

Takže nejprve koupit bitcoins z druhé strany a jejich uložení na TREZOR? Poté, co můj BTC jsou v TREZOR mohu jen zapomenout na účtu po dobu několika let?

, Takže v podstatě im zeptat, je to moudré, aby bezpečně investovat pomocí TREZOR zařízení a platformy? Nebo je nějaké doporučení byste mohli dát ?, tak v podstatě jen chtějí i nastavit a zapomenout? Koupit bitcoins ukládat je bez výdajů jediný cent do té doby dělám obrovský zisk nebo bit mince jdou poprsí? Chápu, že vysoké volatilty tržiště je to, zkříženými prsty a doufám, im na správnou cestu pro své vlastní sebevědomí, díky moc doufám, že pro některé moudrá slova v odpovědi díky moc

Odpovědět:

Ahoj Joshi,
Hodně štěstí!

Bez komentáře


2008-2009 Bitcoin peněženka byla v jakých formátech?Otázka:

Ahoj!
Děkuji.

Odpovědět:

Hi Sergey,
Hodně štěstí!

Komentář:

Velmi děkuji Steven Hay!
Hodně štěstí


24 obnovení slovOtázka:

Pokud se obsah Nano S lze resoted s 24 slovo fráze, tak jak se nová nano S rozpoznat 24 slovo pro obnovení? Nemá-li synchronizace dojde v případě krádeže nebo ztráty? Nejsem jasné. Prosím vysvětlit

Odpovědět:

Hej sappmrsd,
 

Co je to Bitcoin soukromý klíč, návod k použití, Keep it Safe!


Takže vaše potomstvo fráze je jen soukromý klíč ve formátu lidského jednání, tj slova. Pomocí této pohodlný způsob obnovit soukromý klíč do nové peněženky, peněženka je umožněn přístup ke všem adresy ovládaných starou peněženku. Neexistuje synchronizace, který nastane, je to jen případ, že budou moci strávit od těch Bitcoin adresu, pokud máte soukromý klíč, který „odemyká“ je.

Bez komentáře


300000 GOT LOSTOtázka:

Můj satoshisi ztratil, když jsem stiskl withdraw.Where mohu získat back.I Copak \ 't zaregistrovat peněženku proudové letadlo.

Odpovědět:

Dobrý den, 
Pokud se jedná o související kohoutek otázka použijte kontaktní formulář se dostat do kontaktu. Armatury otázky nejsou zodpovězeny v tomto oddíle.

Bez komentáře

load...

Související zprávy


Post Litecoin

Je BitDay podvodem?

Post Litecoin

HF řetězec kompatibilní peněženky

Post Litecoin

Výběr hotovosti z peněženky

Post Litecoin

Della

Post Litecoin

Blokovat druhé vydání hesla

Post Litecoin

Budoucnost Ripple a Stratis

Post Litecoin

Bitcoin začátečník 1

Post Litecoin

MyEtherWallet s Ledger Nano

Post Litecoin

Investujte jako vysokoškolák

Post Litecoin

Bitcoin peněženka 3

Post Litecoin

SegWit doporučení peněženky

Post Litecoin

Nákup a prodej Bitcoinů v Keni