Aplikace Měna XE přidává Bitcoin do svého seznamu | Czech.Lamareschale.org

Aplikace Měna XE přidává Bitcoin do svého seznamu

Aplikace Měna XE přidává Bitcoin do svého seznamu

Tato služba, která se stala oblíbenou převodník měn pro mnoho lidí, nedávno přidal Bitcoin do svého seznamu možností. XE měny už více než 180 možností, ale nyní kryptoměna je také jedním z nich.

load...

S více než 15 milionů stažení, volná aplikací a jednoduchá kalkulačka - který představuje aktualizované směnné kurzy a grafy, mezi jinými službami, a rovněž pracuje offline - je považován za top 20 Cestovatelské a místní aplikace na Google Play. Kromě toho byl vystupoval v hlavních médiích, jako jsou BBC, LA Times, CNN a Travel Channel.

Dalším znamením pokroku Bitcoin!

load...

Přes techbeast.netPůjčovna jachty v Miami Beach přijímá kryptocurrencyPokud plánujete výlet na pláž a tam je nějaký BTC hořící zadní kapsy choboty, tady je návrh: kryptoměna je nejnovější platební optionat v Miami na bázi pronájmu lodí službě Zvýhodněné jachet & Sales.

Firma má 26 soukromě vlastněné lodě a jachty, které si lze pronajmout za čtyři hodiny nebo více, spolu s kapitánem a letuška.

Podle spolumajitele Jessica Londoño, zvýhodněného organizuje celou cestu jednotlivých klientů z pohonných hmot na potraviny, zda chtějí pronajmout nejmenší člun k dispozici, což je 38 stop, nebo největší loď s 130 nohy. Soukromá plavba pojme maximálně 12 osob.

load...

Ceny začínají na $ 1500 až může jít až na $ 18,000, hodnoty ekvivalentní 1,8 BTC a 22,3 BTC, dle aktuálního kurzu. Všechny transakce jsou zpracovány BitPay.

Jessica Londono a její manžel, zakladatelé zvýhodněného se rozhodl začít přijímat Bitcoins poté, co se s horníky v roce 2013. „Dozvěděl jsem se o Bitcoin již v březnu. Slyšel jsem o tom před, ale my opravdu dopustil, když jsme se rozhodli koupit horníka z Butterfly Labs“, řekla Bitcoin Examiner.

Pár se udržuje část Bitcoins a proplacení ven zbytek pro tuto chvíli, a to především proto, že společnost musí „zaplatit majitelé lodí, letuška, zaměstnance a výdaje“ a nemají ještě akceptovat kryptoměna.

Londono opravdu věří Bitcoin má budoucnost, „obzvláště v Miami, kde máme tolik turistů“. Říká, že v případě, že město může mít více dodavatelů, jako je zvýhodněné přijmout Bitcoin v blízké budoucnosti, „snadnost má jednu měnu bude život mění“.

Snímky ze zvýhodněného


DinoDirect již můžete zakoupit s BitcoinDinoDirect webu elektronického obchodu je nyní přijímá Bitcoin. Společnost oznámila nový způsob platby prostřednictvím veřejné prohlášení zveřejněné na svých internetových stránkách tento čtvrtek (4).

Podle sdělení, „jsou on-line obchodníci jsou snadno přijímá Bitcoins stejným způsobem, jakým jsou přijímat platby od Visa, MasterCard nebo dokonce PayPal“, takže DinoDirect vzal tento krok bez jakékoliv pochybnosti a věci jsou zdánlivě hladce.

„Není divu, že zákazníci se hrnou k DinoDirect aby se nakupuje s touto novou formu měny. Zákazník uvedla, že se stala mnohem jednodušší a zajímavější, aby purchasesdue na přidané funkce jsou opatřeny touto formou měny,“ dodává prohlášení.

Nyní, kromě „dobré kvalitě dostupných produktů“ a „efektivní a rychlé služby zákazníkům,“ klienti v DinoDirect mají různý a inovativní způsob platby na jejich likvidaci.


Nyní můžete posílat, kupovat a prodávat Bitcoins prostřednictvím SMS díky nové funkci CoinbaseCoinbase byl docela aktivní a ohlásila mnoho nových funkcí. Jen tento čtvrtek (15) platforma aktualizovala kryptoměna systém s novým řešením SMS bázi. To znamená, že uživatelé Coinbase mohou nyní provádět všechny základní úkony spojené se Bitcoin prostřednictvím krátkých textových zpráv a pomocí jednoduchých příkazů.

Tato funkce pracuje s jakýmkoliv druhem smartphone nebo mobilním zařízení, který umožňuje uživatelům vychutnat všechny výhody této služby. „Neustále se snaží, aby Bitcoin jednoduché a snadno dostupné pro každého. Někteří z lidí, kteří mohou mít prospěch z Bitcoin nejvíce (ty druhé a třetí zemí světa) nemají chytrý telefon i když,“ vysvětluje Coinbase na svém blogu.

Takže, co musíte udělat, nastavit a používat tuto novou službu? Za prvé, přejděte na stránku účtů platformy a poté ověřit vaše telefonní číslo.

Jak můžete vidět, možnost SMS je ve výchozím nastavení zakázána. Kliknutím na tlačítko ‚SMS Nastavení‘ a nastavit 6-místný kód PIN.

Můžete použít číslo 1 (650) 316-5555, aby se pokusili této nové funkce. Kolík bude později požádal během hlasem callthat potvrzuje příkazy pro transakce, které mají vliv na rovnováhu Bitcoin. Chcete-li zjistit úplný seznam příkazů, můžete kliknout sem.

load...

Související zprávy


Post ICO

Porozumění mikroplatinám a roli Bitcoin

Post ICO

Bitcoin výměny

Post ICO

EBay ukazuje Bitcoinovi nějakou lásku (nebo je to všechno v našich hlavách?)

Post ICO

Je to odvážný nový svět pro obchodníky přátelské k Bitcoin

Post ICO

Aktivisté chtějí vytvořit nový model Bitcoin, který může zajistit anonymitu a vyhnout se regulaci

Post ICO

Bitva v náručí, když se řecký kolaps stane bezprostředním

Post ICO

Bitcoin Universe - Který Bitcoin charakter jste vy

Post ICO

Daňový úřad Austrálie (konečně) vydává pokyny Bitcoin

Post ICO

Jak vypadají velké značky Bitcoin?

Post ICO

Hack zavře Flexcoin a vede ke ztrátě 896 BTC

Post ICO

NYSE uvádí Bitcoin index, hackeři napadnou BitFinex a další

Post ICO

Bitcoin je internetová hvězda, Blockchain kupuje ZeroBlock a Indie ukazuje své skutečné pocity