Společnost Xapo uhradí měsíční servisní poplatky ve službě Bitcoin | Czech.Lamareschale.org

Společnost Xapo uhradí měsíční servisní poplatky ve službě Bitcoin

Společnost Xapo uhradí měsíční servisní poplatky ve službě Bitcoin

Včera jsme informovali o mince Fire o komunitní rozhořčení ohledně feeswith na Xapo debetní karty a natáhl ruku, aby Xapo na oficiálním prohlášení.

Dnes jsme obdrželi toto oficiální prohlášení.

load...

Minulý týden jsme začali dodávat na Xapo debetní karty. Máme-li zobrazit platební kartu jako důležitý rys se našim uživatelům a zásadní krok směrem k širšímu přijetí Bitcoin. V pátek jsme zaslali debetní karta Poplatky a limity harmonogramu na našich webových stránkách, který způsobil zmatek mezi některými z naší uživatelské základně, a my bychom chtěli, aby se na chvíli dát nějaké další kontext a aktualizace do našeho programu debetní karty.

load...

Poplatky a limity Plán jsme dosáhli, je ze stávajícího programu třetích stran, za jakých jsme v současné době schopni mít karty vydané. Na základě tohoto ceníku, není tam žádný aktivační poplatek, ale tam je měsíční poplatek za služby a jiné poplatky, včetně nahrazení karty a konverze cizí měny.

Když jsme oznámili Xapo debetní kartu před několika měsíci, jsme zaznamenali, že tam bude jednorázový poplatek nás $ 15 ve spojení s objednávkou kartu. To je ještě případ. Uživatelé, kteří si objednají na debetní karty bude účtována 15 US $. Tato částka bude stržena z vašeho Xapo peněženka v bitcoins.

Nemáme však v úmyslu účtovat měsíční poplatky ani poplatky za běžné výdaje. Pokud naši uživatelé jsou účtovány měsíční poplatek, bude Xapo uhradit tuto částku v bitcoins. Takže, pokud používáte Xapo debetní kartu a je účtován měsíční poplatek naším poskytovatelem třetí strany, budeme přímo uhradit svůj Xapo Wallet.

load...

Nemáme v úmyslu klamat uživatele k zapojení do programu. Ale my jsme si uvědomili, že jsme se k záměně - a že je nám líto.

Xapo poznamenal, že to bude úhrady v Bitcoin měsíční poplatky, které jsou od poskytovatele třetí strany karet.

Je smutné ke zděšení mnoha zákazníků v USA však společnost vydala následující prohlášení:

Byli jsme poučeni, že nemůžeme dodávat karty do Spojených států nebo Indie v tomto okamžiku. Byli jsme na začátku upozorněni, že tyto byly schváleny trhy. Ale poté, co byly zaslány některé počáteční e-maily zvou, jsme byli upozorněni, že tyto trhy byly přehodnoceny a že nemůžeme loď na ně v tomto okamžiku. Začneme dodávat do těchto dvou zemí, jakmile je to možné, a budeme vás upozorněni na budoucí vývoj.

Což nyní znamená, že zákazníci v USA nebude moci získat Xapo debetní karty v současné době. Budeme udržovat naše oči na tomto neustále se vyvíjející situaci.

Související zprávy


Post ICO

Takže jak BIG je Bitcoin, jak se blížíme v roce 2014

Post ICO

První pohled na Gems Messenger

Post ICO

CoinLab již nesouhlasí s Mt. Gox podání konkurzu

Post ICO

Bitcoin osvobozený od DPH v Evropě, verze 0.11.0 a další

Post ICO

Výrobce fyzického vypnutí systému Bitcoin Casascius společností FinCen

Post ICO

Mt. Gox je vlastní hosting s Akamai a má nový obchodovací stroj, ale pomalé operace jsou stále problémem

Post ICO

Bavil NSA v Bitcoinově okně po celou tuto dobu (ještě předtím, než bylo okno)?

Post ICO

Drahokamy vyzdvihují 400 000 kusů semenného fondu společnosti Magma VeriCoin

Post ICO

Kruh zvyšuje 9 milionů dolarů, aby mohli soutěžit s platformami BitPay a Coinbase

Post ICO

New York Stock Exchange uvádí Bitcoin index NYXBT

Post ICO

Získejte Bitcoin sdílením šířky pásma

Post ICO

Koupit auto s Bitcoinem? Kontrola