První Bitcoin Marketplace na světě, založený na prvním obchodování na světě, společností Coinfloor | Czech.Lamareschale.org

První Bitcoin Marketplace na světě, založený na prvním obchodování na světě, společností Coinfloor

První Bitcoin Marketplace na světě, založený na prvním obchodování na světě, společností Coinfloor

Při jednání s fyzickými měn, bude většina investorů říct, že dvě věci jsou nanejvýš důležité pro ně: zkušeného makléře a záruku bezpečné transakce s minimální šancí ztráty prostřednictvím podvodu nebo krádeže. Je třeba očekávat, že investoři ve virtuální měny jsou také potřebují stejnou úroveň odborných znalostí a bezpečnosti, protože v konečném důsledku je to všechno peníze.

load...

V reakci na výše uvedené potřeby, Coinfloor Londýnské největší burzou Bitcoin, uvádí na trh revoluční výměnný opěradlem tržiště pro Bitcoin. Říká se tomu Coinfloor Market, je založen na Coinfloor Exchange a bude poskytovat investorům ve Velké Británii s bezpečným, peer-to-peer prostředí, ve kterém kupovat Bitcoin. Podle MarketWatch, Coinfloor nedávno přijati některé z nejlepších Bitcoin kanceláří ve Velké Británii založit tento trh, jakož i urychlit přijetí měny Bitcoin v běžných investičních podniků. Podle Marka Beránka, Coinfloor CEO, „Coinfloor je první institucí v Bitcoin průmyslu zrcadlit decentralizovanou síť zprostředkovatelů podporovaných centralizovaným výměnu.“ V posledních několika letech, Coinfloor rychle rozrostla do jednoho z nejlikvidnější libry na světě Sterling k Bitcoin tržiště.

load...

Co se Coinfloor nabídnout?

Bylo potvrzeno, že Coinfloor bude poskytovat investorům první základní složku důležitý pro investora, ale co druhá - zkušený makléř, který bude provádět investice do Bitcoin stojí za jeho / její chvíle? Coinfloor stará, že stejně. Firma spolupracuje s estonským Bank výhřevnosti, které jim umožní zpracovávat investice. Dále je k dispozici přímý rozhraní s potřebnými znalostmi makléři Coinfloor trhu. Investoři mohou být jisti, že všechny kanceláře zapojené do této průlomové podniku osobně screening, aby zajistily jejich uplatňování a obchodu v souladu s bezvadných standardů, které Coinfloor je známá. Tento ověřovací proces je rafinovaný na konstantní úrovni. Coinfloor také vyšetřuje soukromé podniky zprostředkovatelů a vytváří osobní vztah s každým broker. Jeden z profesionálních makléřů Coinfloor trhem je, Peter Wood, nebo lépe známý jako on-line y3peto, potvrdila bezpečnost a snadnost používání Coinfloor trhu, stejně jako skutečnost, že je velký zájem o vytvoření své podnikání ve spolupráci s Coinfloor. On je také nadšený jeho výběru, říkat, že to stojí za uznání jeho práci jako Bitcoin makléř. Zvolené makléři se stali 21 zakládajícími členy Coinfloor trhu. Oni také podepsali dohodu o makléře Bitcoin, v němž se zavazují k normám zmíněných výše. Tato dohoda je velmi podobné dohody Buttonwood, který je základem New York Stock Exchange je postaven na. To je významné, protože burza čelí podobným výzvám k těm zkušený Bitcoin trhy dnes.

load...

Bitcoin investoři budou zaručena z následujících při použití Coinfloor trhu:

  • Využití výměny Coinfloor streamovat Bitcoin na Sterling konverze Ceny přímo, a naopak
  • Bezpečné skladování jejich Bitcoin, pomocí více úrovní šifrovaného zabezpečení a podzemní klenby
  • Spravedlivé ceny pro výměnu
  • Investor s dětmi, broker-based prostředí
  • Vysoce personalizované služby

Kroky jsou jednoduché

Ačkoli by se dalo očekávat, že tento proces se zapojit do tohoto nového systému jako investor by byl složitý a zdlouhavý, že není tento případ vůbec. Jen pár základních kroků je třeba dodržet, a Bobův you strýc! Tyto kroky lze stručně stanoven takto:

  • Registrovat jako nový investor pomocí vaší e-mailové adresy a zvolením hesla
  • Vyberte si Bitcoin makléř, který se cítíte byste být schopni vybudovat silnou a důvěřivý finanční vztah s, a to zejména pokud máte v úmyslu, aby tento způsob investování pokračující část svých obchodních jednání
  • E-mailová adresa, kterou jste za předpokladu, budou muset být potvrzena
  • Poté, co bylo provedeno výše uvedené potvrzení, je nutné nastavit ověřování na dvoufaktorové; nahrát platný průkaz totožnosti a doklad o pobytu

Nyní jste připraveni investovat do Bitcoin!

Proces nákupu je stejně jednoduchá. Ty v podstatě převést částku hrubého Bitcoin produktu na bankovní účet svého brokera - 20 liber je vyžadována minimální částka. Není tedy potřeba uložit prostřednictvím mezinárodního bankovního převodu. Poté, co jste přenesli peníze, Coinfloor směnný pramenů Bitcoin přímo na váš účet Coinfloor. Nicméně, to je drženo v úschově, dokud se kancelář potvrdila, že dostal svůj vklad, a je prokázáno, že nenastaly žádné jiné problémy během transakce. Nemůže to mít snazší, než to.

load...

Související zprávy


Post ICO

Belgická centrální banka a finanční orgán vydávají varování před Bitcoinem

Post ICO

Projekt velvyslanectví Bitcoin, Pirateat40, který nakonec obvinil SEC a pád Mt. Gox

Post ICO

Co bude mít Bitcoin za 5 let roku 2020?

Post ICO

Transparentnost fondů

Post ICO

Jak mladí investoři vidí Bitcoin a svět kryptocurrency

Post ICO

Nová Bitcoin Ponzi schéma? Exchange MyCoin zmizí spolu s 387 miliony dolarů

Post ICO

Seznamte se s novou investiční společností BCI, která byla zahájena společností Cryptor Trust

Post ICO

Wall Street je královna komodit: Bitcoin tech je budoucnost

Post ICO

Londýn hostí další událost spojenou s kryptocurrency: setkání Bitcoin Focus

Post ICO

Pionýr kryptoinvestrace vysvětluje, proč není Bitcoin možné zavřít

Post ICO

Dorian Nakamoto žaluje Newsweek, bankomat Bitcoin zabavený v Austrálii a další

Post ICO

Pirateat40 odsouzen k zaplacení 40,7 milionu dolarů přes Bitcoin Ponzi schéma