Svět Bitcoin se objevil na CES 2015 | Czech.Lamareschale.org

Svět Bitcoin se objevil na CES 2015

Svět Bitcoin se objevil na CES 2015

Svět Bitcoin bude zahrnovat 2.000 čtverečních stop ostrov a hostit nejméně 10 společností z různých koutů Bitcoin ekosystému. Účastníci budou moci stáhnout své první Bitcoin peněženku, koupit Bitcoin, demo těžební hardware, dostanete účet Exchange Bitcoin, dozvědět se o on-line bezpečnost a splňují přední společnosti v Bitcoin. Společnosti společně představují více než $ 100 milionů na financování rizikového kapitálu - pravda, svědčí o růstu průmyslu. Svět Bitcoin bude epicentrem pro zajímavých akcích, dárky a oznámení produktů ze zúčastněných společností.

load...

„Bitcoin je rychle obnovovat finanční a obchodní vzory,“ říká Emily Vaughn, marketingový manažer BitPay a organizátorem World of Bitcoin. „Přehlídka představuje některé z největší talenty v oblasti technologií Bitcoin a poskytne jedinečný zážitek pro 170.000 CES účastníků.“

BitPay, která nedávno začala zpracovávat Bitcoin plateb pro Microsoft, se připravuje na další velký rok. Společnost debutovala jeho NFC povoleny platební aplikace na Money20 / 20 minulý listopad a plánuje odstartovat CES s řadou neméně zajímavých oznámení.

load...

Svět Bitcoin bude v Las Vegas Convention Center South Hall, Booth 36223.

Obrázek se svolením Ben Freedman.X2 Bitcoin Ponzi kolaps slouží jako připomenutíX2 Bitcoin je Ponzi místo kryptoměna kde „investoři“ slíbili 200% se vrací přes 200 hodin.

Na stránkách je dalším v dlouhé řadě Ponzi podvody v současné době trápí kryptoměna prostor. Po pouhých devíti dnech on-line, mnoho uživatelů hlásí, že odstoupí jsou zobrazeny jako zpracované nezobrazují na Bitcoin blockchain a zákaznická podpora je již odpověděl zpráv.

Odstoupit zpracovaná, avšak Sent

Na stránkách přišla v důsledku ničení a zhroucení kryptoměna Ponzi Crypto double, což Coin Požární vyšetřovací novináři nyní věří, je provozován stejným týmem jako X2 Bitcoin na základě neveřejných informací evidence stanoveným.

load...

Je pravděpodobné, že provozovatelé této Ponzi podvod bude třetí stávku proti kryptoměna komunity, pokud se stanou více a více povzbudil jako lidé i nadále dát peníze do podvody doufat vidět návrat. Tento druhý pokus vsítil odhadovaný $ 43.000 USD pro hospodářské subjekty.

Tato zpráva by měla sloužit jako další připomínka pro investory o možném režimů nebo podvody, aby byli ostražití a nikdy investovat do všeho, co se zdá být příliš dobré, aby to byla pravda.


Udělal Xapo návnadu a přepínač?Bitcoin komunita je ve zbrani po obraz šel virové představení Xapochanging webové stránky Xapo po expedici Xapo debetní karty.

Obraz se rychle šířil na imgurand / r / bitcoinon Reddit s hrůzou z velkého záběru uživatelů opouštějících připomínky rozhořčení se pokusí vysvětlit poplatků.

Je zřejmé, že rozhořčení je více soustředěn kolem faktu, že Xapo dělal jeden počáteční slib a později se nepodařilo doručit, a ještě musí uznat, že byl případ.

Mince Fire předtím pokryty Xapo když zvýšil o dalších 20 milionů dolarů na financování podniku a byly v té době stále reklama, která mimo první $ 15 poplatek za kartu by neměla být nabíjení žádné další poplatky.

Mince Fire se natáhl PR týmu v Xapo a ještě přijímat prohlášení v době, kdy jsme šli ke stisknutí tohoto příběhu, ale pokud budeme přijímat prohlášení budeme aktualizovat tento příběh.


Xapo zvýší další 20 milionů dolarůXapo vznesla $ 20 milionů do série A-1 financování. Toto kolo financování vedl Greylock Partners a Index Ventures, s dodatečnými investicemi vznikem Capital Partners, Max Levchin, spoluzakladatel PayPal, Internet investora Yuri Milner a Jerry Yang, zakládající partner AME Cloud podnikání a spoluzakladatel Yahoo !. Tito investoři vstoupit dřívější stoupenci Benchmark, pevnost investiční skupina a Ribbit kapitál, který investoval $ 20 milionů do série financování v březnu.

Reid Hoffman a Mike Volpi se připojí Matt Cohler jako palubu pozorovatele Xapo je. Oba Reid a Mike mají osvědčenou historii rozpoznání vznikajících technologií, než se dostanou masy a oba uvedli inovace od myšlenky k realizaci k širokému přijetí.

Uvedl generální ředitel Wences Casares „Při pohledu do budoucna, budeme i nadále investovat prostředky do budování náš tým a naše sadu služeb. Zavázali jsme se k rozvoji rámce, který umožní bitcoins být používán spotřebiteli v jejich každodenním životě a zároveň pokračuje Nabízíme velmi bezpečné úložiště Bitcoin na Wall Street fondů, burz a finančních institucí manipulaci bitcoins.“

Xapo poskytuje Bitcoin peněženky, klenby, a brzy bude dodávat první Bitcoin debetní karty pro spotřebitele.

load...

Související zprávy


Post ICO

Koupit auto s Bitcoinem? Kontrola

Post ICO

Bitcoin a Írán jsou stále silné: Poolfa je nová perská webová stránka zabývající se kriminalitou

Post ICO

Bitcoin v Kanadě: proč místní obchodníci milují kryptocurrency

Post ICO

Bitstamp zahajuje předplacenou debetní kartu Bitcoin pro evropské zákazníky

Post ICO

Blockchain.info ztrácí BTC klientů, společnost Microsoft otevírá dveře společnosti Bitcoin a další

Post ICO

100 000 výprodejů na řetězovém rádiu

Post ICO

Peněženka FBI se prudce zranila, zatímco úřady rozhodly, co s Bitcoinsem zabavenými z Silk Road

Post ICO

Australské národní slovní středisko zvolí slovo Bitcoin jako slovo roku 2013

Post ICO

Budou řádky vypnout bazény?

Post ICO

Federace vypnuli výměnnou platformu Liberty Reserve

Post ICO

Hackeři prodávají data čtyřmi miliony uživatelů AdultFriendFinder pro 70 BTC

Post ICO

Historie Bitcoin