Winnipeg dostane svůj první Bitcoin ATM v únoru - Londýn by mohl být další | Czech.Lamareschale.org

Winnipeg dostane svůj první Bitcoin ATM v únoru - Londýn by mohl být další

Winnipeg dostane svůj první Bitcoin ATM v únoru - Londýn by mohl být další

Pokud Kanada byla již země s největším počtem Bitcoin bankomatů, pak toto číslo je asi dostat ještě větší. Winnipeg, hlavní a největší město v provincii Manitoba, dostane svůj vlastní stroj na 15. Února.

load...

Místní spuštění BitTeller plánuje spustit zařízení během CoinFest, mezinárodní akci, která pomáhá vzdělávat lidi o Bitcoin a podporovat její rostoucí ekonomiku. „Tato událost bude vzrušující zahájení bod pro ekonomiku Winnipeg Bitcoin,“ čte webové stránky CoinFest.

Tato akce se bude konat v restauraci Santa Lucia Pizza salonku na Mariánský Road, v průběhu odpoledne. Tato pizzerie, spolu s místním sponzorem Best Sleep Center, bude také přijímat platby Bitcoin Od února 15in s cílem zvýšit na místní trh kryptoměna.

load...

Stejně jako ostatní Bitcoin bankomatů v Kanadě, jedna v Winnipeg se nazývá BTM a je vyráběn kanadskou BitAccess firmy, který umožňuje uživatelům koupit Bitcoin s fiat měny a také obrátit kryptoměna na hotovost.

Mohl by být také února v Londýně měsíc?

Zatímco Winnipeg ATM je potvrzena dohoda, v Londýně arestill tři rozjezd konkurenční instalovat město je první Bitcoin stroj. Všechny společnosti čekají na dodávkách z Robocoin a aladlammú, dvou největších výrobců kryptoměna bankomatů.

Tyto tři podniky tvrdí, že již zvolil místo na výsadbu zařízení, ale drží v tajnosti, dokud mohou být vyrobeny oficiální oznámení.

load...

Coindesk body outthat společnosti s nejambicióznější plán je Global Bitcoin ATM. Spouštěcí, který má vysokou pouliční umístění v paměti, pro jeho Robocoin jednotky plánuje instalovat pět strojů měsíčně ve Spojeném království, která začne v Londýně a šíří po celé zemi. Jejich plán růstu dokonce předpovídá opouštět Británii a nakonec instalace strojů po celém světě.

Global Bitcoin první bankomat je nastaven, aby se dospělo v zemi, v únoru, ale společnost již zaplatil za dva více.

Jeden z jejich konkurentů je Joel Raziel, butik realitní developer, který je také čeká na doručení jeho aladlammú bankomatu v průběhu příštího měsíce. Raziel také našel místo na stroji, ve východním Londýně.

Nicméně, oba operátoři neodhalila kolik plánují účtovat poplatky. Jediný, kdo si o tom promluvit se na startu Satoshipoint, který bude shromažďovat hodnotu mezi tři až pět procent pro každou transakci. Firma oznámila, že má dva stroje Robocoin na cestě, ale měly by být dodány jen na začátku března.

Satoshipoint nainstaluje své Robocoin bankomaty na Oxford Street a do čtvrti Notting Hill, dva velmi populární turistickou destinací v Londýně.

Související zprávy


Post ICO

Webová stránka pro sdílení hudby přijímá příspěvky Bitcoin pro umělce

Post ICO

Pochopte, proč Bitcoin lze považovat za peníze

Post ICO

Jak tento uprchlík používá společnost Bitcoin, aby změnila životy v Afghánistánu

Post ICO

Venture capitalista Ben Horowitz si myslí, že peníze jsou pro Bitcoin příliš slabé metafory

Post ICO

Cloudminr.io se zhroutí: ztracená BTC, data klienta za prodej a pověst o podvodu

Post ICO

ListenToBitcoin.com byl infikován anonymním kupcem, říká zakladatel internetových stránek

Post ICO

Wikileaks přijímá dary Bitcoin, aby pomohly Edwardovi Snowdenovi

Post ICO

Crowdfunded dokument Bitcoin: Konec peněz je živý

Post ICO

Mince požáru +: Ministři GAW úlovky SEC, FTC, IRS, DHS Pozor

Post ICO

Mobilní platební služba Lemon Network CEO chce zahrnout Bitcoin do platformy

Post ICO

Bitcoin je soukromé peníze v Německu, společnosti spouštějí dva Bitcoin horníky a Blockchain.info opravuje chybu

Post ICO

Banka Thajska považuje Bitcoin za nelegální: obchodování je nyní pozastaveno v zemi