Vyhrajte plný Bitcoin s řetězcem rádio | Czech.Lamareschale.org

Vyhrajte plný Bitcoin s řetězcem rádio

Vyhrajte plný Bitcoin s řetězcem rádio

Řetěz Radioin překvapivém oznámení minulý týden během 100k dóžete Dig prozradí jsme zjistili, že řetěz Radio stupňuje s dárky dělají na Chain rozhlasu internetových stránek a stanice.

load...

Nejen, že je stanice rozdávání 100.000 LTBcoinafter 100,000 dogecoin giveawaythat konal se bude odhalovat podrobnosti o tom, jak posluchači mohou vyhrát 1 plnou BTC v nadcházejících týdnech.

To je zdaleka největší prozradí konat v kryptoměna rozhlasového prostoru pro data a zatímco podrobnosti jsou stále řídký, pokud jde o prozradí jsme viděli na stanici jít do krajnosti, aby dát velké sumy různých cryptocurrencies v posledních několika týdnech, protože původně zahájen a odlišit od nadcházející soutěže (máme nějaké rozhovory zarovnaný s dalšími stanicemi se brzy zveřejní).

load...

Veškeré podrobnosti budou k dispozici v blízké budoucnosti na řetězec Radiowebsite.Aplikace WinkDex pro iPhone a iPod Touch je zdeTyto Winklevoss dvojčata oznámila, že oficiální WinkDex Apphas přišel na iOS pro iPhone a iPod touch.

Nová bezplatná aplikace lze nalézt na iTunes hereand umožňuje uživatelům vidět aktuální kurz podle WinkDex, za posledních 24 hodin vzestupy a pády a změny spolu s kalkulačkou, historické grafy a další.

Aplikace je nyní k dispozici pouze v USA App Store, ale bude brzy k dispozici na mnoha dalších zemích včetně Kanady a Velké Británii.


Investice Winklevii v společnosti Bitcoin za půl roku roste o více než 20 milionů dolarů

load...Populární pořekadlo říká, že „Ten, kdo se směje naposled, směje nejlépe“, a že nemůže být pravdivější, když se nad tím zamyslíte dvojčat Winklevoss.

V dubnu, když se rozhodli investovat $ 11 milionů v Bitcoin několik investorů a podnikatelů se smát na jejich úkor. Nicméně, teď za to platí účet, protože Winklevii podařilo ztrojnásobit, že počáteční investice do $ 32 milionů za pouhých sedm měsíců, Washington Post zprávy.

Tyler a Cameron takové štěstí neměli na začátku. Oni oznámila nákupy Bitcoin 11. Dubna, po rekordní výši $ 266. V ten den, každý digitální mince stojí $ 120, ale klesající spirála vede k minimu $. 50 Přesto se rozhodl držet se pevně a byl brzy zase s úsměvem. Podle zdroje blízkého bratrům Winkelvoss, které nebyly prodány některý z jejich Bitcoins od dubna.

Jedním z Bitcoin je nyní v hodnotě kolem 350 $: téměř třikrát $ 120, cena 11. Dubna, jak uvádí New York Times. To znamená, že mince, které byly kdysi v hodnotě $ 11 milionů, jsou v současné době v hodnotě kolem 32 milionů $.

Ale je tu víc. The Washington Post uvádí, že dvojčata začala investovat do Bitcoin v červenci 2012, kdy každá mince stojí $ 9. V případě, že si koupil nějaké době, oni jsou nyní v hodnotě 40 krát více. Od počátku svého krypto-dobrodružství je Winklevii změnila majitele zhruba o jedno procento všech digitálních mince v oběhu, které jsou nyní v hodnotě více než $ 40 milionů.


Winklevoss dvojčata spustit novou aplikaci Bitcoin: setkat se s WinkDexSlavný Bitcoin přívětivé duo se Winklevoss dvojčata, zahájili novou aplikaci kryptoměna souvisejících s názvem WinkDex. Tato aplikace, která je kompatibilní s operačním systémem iOS, monitoruje cenu Bitcoin v reálném čase.

WinkDex appprovides uživateli průměr cen zobrazených na různých burzách Bitcoin. Podle stránku aplikace v iTunes, je to vlastně „nejpřesnější cena Bitcoin v reálném čase“.

Ale má i další funkce. Například, jeho kalkulačka funkce lze převést cenu BTC amerických dolarů a další možnosti poskytují přístup k historickým údajům Bitcoin a objem grafy založené na Bitcoin je kolísání hodnoty a velikosti krypto-trhu.

Zahájení Winkdex byl nejprve oznámil přes Twitter tuto středu (15.).

Za jeden den aplikace podmanil si pět hvězdiček

Na základě zpětné vazby z 12 uživatelů), ale jistě více hodnocení a komentáře budou následovat.

Tyler a Cameron Winklevoss jsou dva z nejznámějších Bitcoin podnikatelů. Dvojčata - většinou známé pro své spojení s rozvojem Facebooku a soudní proces proti Mark Zuckerberg - odhalila v roce 2013, které vlastnil jedno procento všech Bitcoins k dispozici v té době.

Vzhledem k tomu, thenthe Winklevii se snaží zahájit Bitcoin ETF, ale proces byl dává na čas. Dvojčata podala proposalwith severní-americká Komise pro cenné papíry (SEC) na veřejném seznamu podle Winklevoss Bitcoin důvěry zpět v červenci a stále čekají na odpověď.

Snímky z Winkdex, iTunes a Twitter


Winklevoss Twins Spuštění Exchange GeminiTyto Winklevoss dvojčata jistě napilno posledních několik měsíců, přidávání nových funkcí do Winkdex, vyvalit nové Android a iOS aplikace a pracovat na ETF, které je pravděpodobné, že brzy zahájí.

Nyní můžeme přidat další položku do dlouhý seznam věcí, které jste pracovali tvrdě. Gemini je nová výměna Bitcoin, že Cameron uvedl, je „další generace výměna Bitcoin“.

V dopise psaném na novém websiteCameron Winklevoss napsal,

Když jsme začali naše ETF cestu, brzy jsme k závěru, že americko-regulovaný ETF nestačilo. Rostoucí počet amerických investorů, obchodníků, finančních institucí a podniků se chtěl zapojit do Bitcoin přímo, ale neměl žádné jiné než možnosti obchodovat v zahraničí nebo sedět na vedlejší kolej. Takže jsme začali hledat na přesně to, co by bylo potřeba vytvořit US-založené výměny s Bitcoin.

Některé z více fascinujících částí projektu Gemini patří United States bankovního partnera pro výměnu, který Cameron popisuje,

Jsme také nadšeni, oznamuje, že jsme zajistili bankovní vztahy s New York State-Chartered Bank. To znamená, že vaše peníze se nikdy opustit zemi. To také znamená, že amerických dolarů na Blíženců bude mít nárok na FDIC pojištění a držení US-regulované banky. Vaše amerických dolarů na Gemini bude stejně bezpečné, protože jsou na váš bankovní účet ještě dnes.

Nyní se zdá, že dvojčata mají shromáždil 14 osoba Tým, aby tento projekt do reality.

I když tato služba ještě není on-line zájemce obdrží včasný přístup může, přihlaste na webových stránkách Gemini zde.

load...

Související zprávy


Post ICO

ChangeTip zvyšuje $ 3.5M

Post ICO

Evropa oslavuje otevření dvou nových ambasád Bitcoin v Paříži a ve Varšavě

Post ICO

Nový registrátor registru nabízející volné domény

Post ICO

Rusko a Argentina vytvářejí překážky Bitcoinu, zatímco Francie plánuje regulaci

Post ICO

Coupa Café prodává kávu profesionálům z Silicon Valley výměnou za Bitcoins

Post ICO

Aplikace, která ukradne Bitcoins, přejímají Paypalovi Bitcoin a další

Post ICO

Útok bude znamenat, že Bitcoin výměny budou mnohem odolnější, říká Antonopoulos

Post ICO

4 nejoblíbenější příspěvky na BitcoinTalk

Post ICO

Satoshi Nakamoto považoval za nejvýznamnějšího člověka v roce 2013

Post ICO

CeX začne obchodovat s Bitcoin, Moolahovým potenciálním podvodem a dalšími

Post ICO

Bitcoin čelí rostoucí konkurenci z jiných digitálních měn

Post ICO

HashFast Bitcoin těžební soupravy získat zdroje od Sea Sonic