Budou řádky vypnout bazény? | Czech.Lamareschale.org

Budou řádky vypnout bazény?

Budou řádky vypnout bazény?

Se všemi nedávné diskusi o navrhovaných předpisů NYFDS jsme viděli diskuse kolem, jak to ovlivňuje výměnu, sklopné programy a další, ale jednou z oblastí, které byly přehlíženy části je těžební bazény.

load...

BTC Guildhowever zjevně na mysli potenciální dopad to bude mít na těžební bazénu po odeslání oznámení na webové stránce, která zní:

Tato aktualizace novinky je také připomenout všem uživatelům, že BTC Guild není bankou. Odcházející BTC všude tam, kde není vlastní peněženka je vždy riziko, že je mimo naši kontrolu. Automatické výběry by měly být vždy nastavena na spouštět alespoň jednou týdně, ne-li častěji pro velkoodběratele, omezuje svou expozici.

load...

Výše uvedené je také důležité, protože zpráva přichází z New Yorku odboru finančních služeb, u navrhovaných předpisů, které jsou velmi široká. Podle současných návrhů (které podléhají veřejnému připomínkovému řízení a revize), provozní fond v rámci USA nebude možné dělat legálně bez získání významné osobní informace o všem uživatelům, a to nejen těch, ve Spojených státech. Tam by také nemalé finanční náklady, které by došlo k překročení množství peněz v bazénu byly získány od počátku. Protože neexistuje žádný způsob, jak někdo bude těžit z bazénu s těmito požadavky, to znamená, že každý pool ve Spojených státech budou nuceni vypnout, nebo pracují nelegálně, a doufám, že jsou ignorovány.

load...

Jsou-li dokončeny předpisy (to je nepravděpodobné, že by se stalo, alespoň po dobu 3-4 měsíců, ne-li více) ve formě, která platí ještě bazény, bude pool nuceni vypnutí. Tato zpráva sloupek je vytvořen jako upozornění, že se jedná o výjimku z uvedeného okna uzávěru 3 měsíců uvedené v našem FAQ a nit fóra. V případě, že předpisy projít, bude okno 3měsíční být snížena na 45 dní z důvodu zákonného požadavku, aby přestaly operace před předpisy nabývají účinku.

Toto upozornění je předkupní. Nic se nezměnilo od tohoto zpravodajského příspěvku, a já jsem stále čekají na zpětnou vazbu od právního zástupce o tom, zda je či není možné, aby New York rozšířit svou působnost do jiného státu v případě, že bazén má uživatelům v něm z New Yorku.

Jak to stojí BTC Guild není vypnutí ale myslí velmi dopředu způsobem mluvit s právním zástupcem o tom, jak by mohla tato úprava vliv na těžební bazén a dalších těžebních bazény.

Někteří argumentovali, že současná teorie jsou paniku ohledně regulace, zatímco jiní by se konstatovat, že předpisy nejsou jasné, v mnoha ohledech, a dokud nebudou dále objasnil, že je třeba opatrnosti a předpoklad by měl být nejhorší možný scénář, zejména pokud záměrně nebo neúmyslně vágní postoje z regulátorů.

Zatímco BTC Gilda hlásí, že není jisté, jestli i když nepracuje v New Yorku, v případě, že pravidla by platila do bazénu pravidla byli naprosto jasné, že jde. Předpisy číst:

(N) Virtuální měna činnosti se rozumí jednání některého z následujících typů aktivit zahrnujících v New Yorku či New York bydliště,

Zdá se většina právníků, aby se dohodly, že pokud jednáte s obyvateli New Yorku v žádném případě tvaru nebo formě bez ohledu na to, v jakém stavu jste v pravidlech, platí stejně i pro vaše podnikání. Pokud něco typicky upřesněn v zákoně konkrétně, než je tomu obvykle přesně tak, jak je číst.

Díky, že řekl, že je prostý fakt, že regulace se blíží. Dosáhli jsme bodu, kdy to bude možné, aby se zabránilo regulace.

Jaký dopad předpisů bude na kryptoměna má zatím být viděn, ale mělo by sloužit jako připomínka, jak důležité je nyní pro váš hlas bude slyšet začíná komentář období.

Jak BTC Guild a jiní reagují na tento soubor předpisů musí být ještě stanovena, ale je zřejmé, že každý je na to myslet a připravuje se Batten dolů poklopy.

Související zprávy


Post ICO

Dva federální agenti byli zatčeni za krádež BTC během vyšetřování Silk Road

Post ICO

NYSE uvádí Bitcoin index, hackeři napadnou BitFinex a další

Post ICO

70 stránek, které vám dávají zdarma Bitcoins - skutečně fungují?

Post ICO

Návrhář bankomatu Lamassu: tento projekt přinese revoluci procesu získávání Bitcoins

Post ICO

Poker Stars dokončuje bitcoin integraci

Post ICO

Kenneth Metral z firmy Coingig: kupující začínají mít větší jistotu a utrácejí více Bitcoinů

Post ICO

CloudHashing oznamuje hlavní Bitcoin těžební operaci spolu s Mt. Gox úsilí o pomoc zákazníkům

Post ICO

Stovky nových Bitcoin bankomatů, výměna kanadských Bitcoinů hackovaných a plán Kolumbie

Post ICO

Nová mapa regulace se objeví, zatímco čtyři různé země mluví o společnosti Bitcoin

Post ICO

Bitmain bojuje proti skupině DDOS

Post ICO

Bitcoin Job Fair zasáhne Los Angeles, nejvíce šetrné město v USA

Post ICO

Nová aukce Silk Road BTC, Mozilla přijímá dary Bitcoin a další