Wikileaks přijímá dary Bitcoin, aby pomohly Edwardovi Snowdenovi | Czech.Lamareschale.org

Wikileaks přijímá dary Bitcoin, aby pomohly Edwardovi Snowdenovi

Wikileaks přijímá dary Bitcoin, aby pomohly Edwardovi Snowdenovi

Po vytvoření Protection Fund žurnalistických Source Defense, Wikileaks rozhodlo, kdo bude ve středu svého prvního fundraisingu: Edward Snowden. Fond, který shání peníze na právní obranu novinářských zdrojů, se rozhodla podpořit člověka, který odhalil pravdu o PRISM a program severoamerické dozoru.

load...

Kromě obvyklých forem fundraisingu - například kreditní karty, šeky nebo PayPal - fond je rovněž přijímá Bitcoins. Kampaň byla pouze na dva dny, ale již shromáždili přes 9,000 $ přes FundRazr, darovali 160 podporovatelů. A vypadá to, že volba kryptoměna je potěšující přispěvatele.

Edward Snowden, který byl poradcem pro Národní bezpečnostní agentury (NSA), je v současné době v Rusku, kde byl udělen dočasný azyl. „Vláda Spojených států se vyvíjí značný tlak na Rusko a další země ve snaze donutit pana Snowdena do Spojených států, kde bude čelit desetiletí ve vězení nebo horší. Právní ochranu (...) Pan Snowden a její přidružené veřejnou kampaň bude bea dlouhá a nákladná cesta, která bude překonána pouze s support.Support právo vědět. Podpora Edward Snowdena“, je možné přečíst na oficiálních stránkách fundraising je.

load...

A aby bylo zajištěno, že vše půjde podle knihy Derek Rothera & Company mapoval účetní byl jmenován pro správu fondu, který se řídí zákony Spojeného království. „Ochrana Source Defense Fund Novinářská je auditován a mohou strávit pouze finanční prostředky na právní obranu kampaň nominovaných novinářských zdrojů. Podmínkami fondu a jeho správci mohou být získány z Rothera & Co“, v souladu s Wikileaks.

Organizace zaručuje, že dílo Defense Fund novinářsku Protection Source nezastaví tady: „periodicky se bude jmenovat zdroje, které si přeje přímý právní a poradce pro kampaň k“.

Chcete-li, aby vaše Bitcoin dar, vše, co musíte udělat, je poslat požadovanou částku na adresu 1snowqQP5VmZgU47i5AWwz9fsgHQg94Fa.

load...


Wikipedia vybere Coinbase pro dary BitcoinWikipediaand Wikimedia Foundation byly pohrává si s myšlenkou přijetí Bitcoin dary za posledních několik měsíců.

Zdálo se, jako by byli jisti s tím, jak se pohnout kupředu a Jimmy Wales dokonce uvedli, že byli jisti, po dobu několika měsíců, ale nyní se zdá, že dnes máme konečně odpověď na otázku, zda by Wikipedia začít přijímat Bitcoin.

Že odpověď je ano, jak oni oznámili na blogu Wikimedia Foundation dnes uvedl:

Máme štěstí, že miliony lidí na celém světě, podporuje činnost Nadace Wikimedia Foundation prostřednictvím darů. Vždy bylo nadaci důležité se ujistit, že daruje je stejně jednoduché a nejinkluzivnější. V současné době přijímáme 13 různých platebních metod, které umožňují dary od téměř každé zemi na světě, a dnes jsme přidat ještě jeden: Bitcoin.

Pro ty, kteří nejsou obeznámeni s Bitcoin, je to poměrně nový virtuální měna, v současné době přijímány rostoucí počet institucí a obchodníků po celém světě. Členy naší společnosti požádaly nadaci začít přijímat Bitcoin. Tyto žádosti, spolu s nedávným vedením z IRS, vyzývají nadaci, aby znovu přezkoumat svou schopnost přijmout Bitcoin.

Během této kontroly jsme identifikovali nový způsob, jak obejít v minulosti technické problémy, stejně jako minimalizovat právní rizika přijetí Bitcoin. Používání Coinbase, výměnu Bitcoin, jsme schopni okamžitě převést Bitcoin na americké dolary, které vyžadují jen minimální technickou realizaci na naší straně. Vzhledem k tomu, nyní máme i návod, jak k účtu pro Bitcoin, existuje jasné pochopení toho, jak se legálně řídit.

Wikimedia Foundation vybrán Coinbase pro zpracování darů na založení a stránka darovat byl aktualizován, aby se nový darovat s tlačítkem Bitcoin jako jedna z možností. Najdete aktualizovanou darování stránku na adrese: https://wikimediafoundation.org/wiki/Ways_to_Give#bitcoin


Bude Mt.Gox prodán za 1 BTC, Bitcoin klesá o 10% a více Týdenní aktualizace novinekZa prvé, pokud jste to již slyšeli, pak musíte slyšet. Byste měli změnit všechna vaše hesla pro své osobní účty, včetně Bitcoin. Jo, každý heslo. Proč? Vzhledem k tomu, nové zjevení, které bezpečnostní chyba, která existovala v posledních dvou letech v OpenSSL oslabila šifrovaného webového provozu, takže osobní údaje lidí vystavena, včetně Bitcoin peněženky hesel a dalších důležitých částí informací. Vada, nyní nazval Heartbleed, může mít potenciálně postižených miliony. Vzhledem k tomu, že je obtížné sledovat Bitcoin krádeží je zvláště důležitá pro členy komunity Bitcoin chránit svůj majetek.


Zpráva Willyho tvrdí, že Bitcoin je nestabilní a končí Mt. GoxJednostránkový blog s názvem „Willy Report“ (odstraněna do té doby) nedávno odsoudil údajné spiknutí s cílem manipulovat cenu Bitcoin pomocí robotů. Podle zprávy, jehož autorem je kryptoměna obchodník, který tvrdí, že analyzoval několik obchodních protokolů od listopadu 2013, bot s názvem Willy je ten, na vině za loňskou vlnu volatility.

Blog evenblames bot pro krádeže milionů dolarů z dnes již zaniklé výměnu Mt. Gox. „Někde v prosinci 2013, řada obchodníků včetně mě začali všímat podezřelého chování robota na hoře GOX“, anonymní autor začíná tím, že říká.

„V podstatě náhodné číslo mezi 10 a 20 Bitcoin by koupil každých 5-10 minut, non-stop, po dobu nejméně jednoho měsíce na konci až do konce ledna,“ dodal. Obchodník tvrdí, tyto transakce byly usnadněny od 27. Září do bot s využitím několika různých účtů. Bot koupí digitální mincí na trhu, zavírat účet a otevřít nový krátce poté.

Fox Business uvádí, že v souhrnu autor tvrdí, že 112 milionů $ bylo vynaloženo tímto bot koupit v blízkosti 270.000 BTC, většinou v průběhu listopadu 2013. Nicméně, protokoly ukazují bot ještě pracoval až do konce ledna spolu s dalšími obě volal Markus, který zřejmě kupoval a prodával BTC kolem stejného časového období platební nulové poplatky za obchodování.

„Pokud jste byli zvědaví, jak Bitcoin náhle ocení v hodnotě o faktor 10 v rozpětí jednoho měsíce, dobře, to může být důvod, proč. Ne čínští investoři, nikoli Silkroad poprsí - tyto události mohly přispět, ale nemusí být hlavním důvodem,“říká autor sestavy.

Pak všichni víme, co se stalo v prosinci. Bitcoin je cena na Mt. Gox (a skoro všude) vyletěl. Krátká jízda směrem nahoru až do skutečné problémy začaly. Autor dokumentu není excluse šanci, že to byla práce mimo hackery nebo dokonce podezření, v blízkosti Mt. Gox.

Přesto, že cena Bitcoin byl poměrně stabilní, protože na Mt. Gox debakl. Po krátkém pádu, cena kryptoměna ustálil mezi $ 450 a 600 $. V době psaní, cena byla asi 580 $.

load...

Související zprávy


Post ICO

John Jones, tvůrce BitEnsure: uživatelé získají zisk na mincích bez zvedání prstu

Post ICO

Indie a Čínské republiky proti společnosti Bitcoin, nové centrum v NYC a 100. bankomatem prodávaným firmou Lamassu

Post ICO

Velká kancelář Spojeného království prosazuje vytvoření šifrovacího systému typu Avenger

Post ICO

Mobilní platební služba Lemon Network CEO chce zahrnout Bitcoin do platformy

Post ICO

Seagull Photography začne přijímat Bitcoin a dělá splash s velkou propagací

Post ICO

Bitcoin a Írán jsou stále silné: Poolfa je nová perská webová stránka zabývající se kriminalitou

Post ICO

Rusko se domnívá, že Bitcoin se má regulovat, aby zabránil eskalaci kriminality v zemi

Post ICO

Nový registrátor registru nabízející volné domény

Post ICO

Dogecoin Facebook Administrator jde do vězení

Post ICO

Stanfordský profesor tvrdí, že vynalezl bezpečnější a rychlejší nový Bitcoin

Post ICO

Aktivisté chtějí vytvořit nový model Bitcoin, který může zajistit anonymitu a vyhnout se regulaci

Post ICO

Exchange BitTrade Austrálie uvádí první Bitcoin stipendia