Proč se malé, rozvojové země objevují jako vedoucí společnosti Bitcoin | Czech.Lamareschale.org

Proč se malé, rozvojové země objevují jako vedoucí společnosti Bitcoin

Proč se malé, rozvojové země objevují jako vedoucí společnosti Bitcoin

Georgia, bývalý člen komunistického Sovětského svazu, se ukázal jako jeden z nejvýznamnějších zemí na světě Bitcoin. Tato země je domovem na méně než čtyři miliony lidí a má nomimal hrubý domácí produkt (HDP) nižší než $ 17 miliard.

load...

K tomu, aby, že do souvislostí, je stát ve Spojených státech také volal Georgia. Tento jediný stát, jeden z 50, které tvoří země, je domovem více než 10 milionů lidí a má nominální HDP, které se blíží 400 miliard $.

[Tweet_box konstrukce = "box_02"] Menší rozvojové země by mohly objevit jako vedoucí ve vývoji digitální měny. [/ Tweet_box]

Takže ano, země Gruzie je docela malé místo, a to málokdy dělá mezinárodní titulky. Maličké země, ale pomalu se ukázal jako horké místo pro podnikání. Zvlášť krypto-business.

load...

V „snadnosti podnikání“ Světové banky žebříčku, maličké kavkazské země přijde na číslo 14 z téměř 200 zemí. Je-li pořadí měl být vytvořen za „nejdůležitější Bitcoin“ zemí, Georgia by téměř jistě vrcholu 10, a docela pravděpodobné, že i první pětce. Pro zemi, která je domovem pro méně než čtyři miliony lidí, to je docela velký problém.

Rozvojové země by mohly zaujmout vedoucí postavení v těžbě Bitcoin

Tak proč je tak důležité pro Georgia Bitcoin? Řídce obydlená země je domovem pro některé z největších světových těžebních Bitcoin operací. Ve skutečnosti, loni v létě, BitFury - světově nejvíce dobře financované důlní provoz - oznámila, že plánuje postavit 100 milionů dolarů datové centrum v zemi.

load...

Důležité je, že Gruzie se ukázal jako jeden z hlavních rozbočovačů Bitcoin miningbecause sama vláda se potápí peníze do provozu kryptoměna účely. Gruzínská vláda dosáhnout, přes Co-investičního fondu v zemi, private equity fond, který byl zahájen a stále silně ovlivněno nejbohatší miliardáře země a premiér Bidzina Ivanišvili.

Zatímco ostatní světové vlády se snaží přijít na to, jak regulovat Bitcoin menší rozvojové země by mohly objevit jako vedoucí ve vývoji digitální měny. Za prvé, je to často jednodušší pro místní politiky, aby rychle a snadno vytvářet a implementovat zákony a předpisy. Soukromé vlivy, jako jsou lobbistické firmy, založené zájmy (tj tradiční banky) a další síly jsou obecně ne jak silný v těchto zemích. Ve stejné době, menší země obvykle mají menší vlády. To znamená, že nastavení regulace a stanovení zákonné podmínky budou obecně snazší.

Kromě toho budou země, které se snaží řešit chudobu, nebo jsou velmi znepokojen s podporou hospodářského růstu vzhledem ke své malé velikosti, s větší pravděpodobností, aby podporovaly růst Bitcoin průmyslu. Ve Spojených státech nebo pro Evropskou unii - a to jak s ekonomikami, které produkují více než 15 bilionů dolarů v hodnotě z hospodářské činnosti každý rok - Bitcoin je poměrně nepatrný sektor. Pro země, jako je Gruzie, multi-miliard dolaru odvětví Bitcoin představuje obrovskou příležitost.

Výsledkem je, že menší, méně ekonomicky rozvinuté země jako Gruzie se mohou ukázat jako nezbytné, v časných stádiích růstu pro Bitcoin. Jednoduše tím, že představuje více příležitostí pro hospodářský růst, tyto země budou mít větší motivaci obejmout kryptoměna, dokonce i vlády ve větších ekonomik bojuje s tím, jak se vypořádat s kryptoměna.

A co malé rozvinutých zemí?

Ve stejné době, dokonce i malé bohaté země, jako je Singapur, mohl ukázat jako hlavní Bitcoin rozbočovače. Singapur již hostila významné kryptoměna konferencí a je domovem mnoha úspěšných Bitcoin startech.

Místní vláda byla mezi lídry, pokud jde o řešení a regulační Bitcoin. Singapore žádný ekonomický servítky, ovšem s tím, že malé město-stát, že mezi nejbohatší a nejdůležitějších měst na světě. Z hlediska lidského rozvoje, obchodu, HDP (na hlavu), vzdělání a dalších žebříčku, Singapore téměř vždy dělá krátký seznam většiny vyspělých zemí.

Tyto menší země mohou být obecně pružnější a reagovat na měnící se podmínky a vznikající příležitosti. A Bitcoin jistě představuje vznikající příležitost. Jako takové země jako Gruzie a Singapuru se stávají předvojem časných kryptoměna osvojitelů. Pokud jde o čas, více těchto menších zemí budou pravděpodobně umístit sebe jako Bitcoin rozbočovače, takže se ujistěte, aby se vaše pozor na vývoj.

load...

Související zprávy


Post ICO

Zařízení Android se nyní nacházejí na palubě lodi společnosti Zeroblock díky nové aplikaci Bitcoin

Post ICO

Americká státní pokladna se obává, že islámský stát používá Bitcoin na financování teroristických aktivit

Post ICO

Mt. Gox pokračuje dolů, bezpečnostní chyba Android ovlivňuje Bitcoin peněženky a BitInstant dostane žalovat

Post ICO

260 Letecké společnosti nyní přijímají Bitcoin díky novému partnerství Bitnet

Post ICO

Rusko se domnívá, že Bitcoin se má regulovat, aby zabránil eskalaci kriminality v zemi

Post ICO

Satoshi Nakamoto považoval za nejvýznamnějšího člověka v roce 2013

Post ICO

Webová stránka společnosti CoinTerra trpí škodlivým útokem uprostřed procesu zasílání hardwaru

Post ICO

Charlie Shrem je zatčení, velké firmy považují BTC a Washington oznámí, že Bitcoin jsou peníze

Post ICO

Nová naděje některých Američanů má známé jméno: Bitcoin

Post ICO

To, co rozsudek Ross Ulbricht o životě ve vězení znamená nezákonný online obchod a Bitcoin

Post ICO

PayPal otevírá dveře společnosti Bitcoin: platforma Hub integruje možnost platby BTC

Post ICO

Nový registrátor registru nabízející volné domény