Proč je otázka stálé anonymity stále blokuje vývoj společnosti Bitcoin | Czech.Lamareschale.org

Proč je otázka stálé anonymity stále blokuje vývoj společnosti Bitcoin

Proč je otázka stálé anonymity stále blokuje vývoj společnosti Bitcoin

Někteří lidé nemají ani blikat, pokud je věc Bitcoin a jeho potenciál. Pro ně Bitcoin je budoucnost. Alespoň toto je názor Mark Courtney, ředitel produktů a služeb na GBGroup, identity zpravodajské služby společnosti, který nedávno napsal svůj názor, článek pro Wired.

load...

Ve své funkci, Mark Courtney se zaměřuje především problematika Bitcoin je anonymityas kvalitu, která přitahuje lidi k digitálnímu měny světa. „Nicméně, pokud je to vůbec dosáhnout skutečně široké přijetí, poskytovatelů digitální měna bude muset prokázat, že jsou oba spolehlivé a důvěryhodné. K tomu budou muset nabídnout bezpečné tržiště, klidu fluktuace divoké hodnota dělat a co je nejdůležitější zmírnit pochybnosti potenciálu uživatelé“, expert GBGroup píše.

load...

Zatímco schopnost zůstat v anonymitě, je jedna z věcí, která láká uživatele „to se musí změnit v případě, že měna je dosáhnout širokého přijetí.“

To, co mnoho lidí neví, je, že tato anonymita je pouze relativní a ne absolutní, což je skutečnost, která neznamená, že je méně znepokojující pro některé úřady. Ve skutečnosti, „každý Bitcoin transakce je ve skutečnosti veřejně zaznamenána v síti, což znamená veřejný metadat je volně k dispozici, zatímco uživatel pseudonymy jsou nyní ověřitelné. Je to začátek, ale to není dost,“ dodává Mark Courtney.

Chcete-li začít, „spolehlivé informace o identitě je základním requirementof infrastruktury používané pro správu výměny měny, zboží a služeb, a on-line obchodování podlahy je třeba přijmout online ověření totožnosti. To umožňuje společnostem ověřit své potenciální zákazníky v reálném čase, zatímco také nabízet škálovatelnost a výkonnost potřebnou pro globální společnost“.

load...

Nicméně, tyto druhy postupů a pravidel, je třeba přijmout v širší podobě, „dramaticky změnila vnímání Bitcoin jako vedoucí digitální měny“.

Pokud budeme neustále sledovat tento směr růstu a rozvoje, „nějaká forma globální regulace je inevitableas průmysl v současné době nedělá dost pro ochranu proti praní špinavých peněz“, tvrdí, že digitální bezpečnostní expert. Řešením by mohlo být i v „pokrokové Bitcoin společnosti“, který může „vést způsob navrhování pokyny k formování a zajistit jejich vlastní průmysl“. Přinejmenším tyto změny „bude muset zavést pseudonymních ověření, aby bylo umožněno rovnoměrné základní úroveň bezpečnosti“.

Podle Marka Courtney se „vyhovující Bitcoin společnosti by měl být schopen pracovat a uvádět na trh sami jako v návaznosti na průmyslové standardy nejlepší praxe. To by mělo zahrnovat následující regulaci anti-praní špinavých peněz, jakož i provádění ověřování identity pro oba prodávající a kupující“.

„Bez bezpečné infrastruktury, digitální měna nikdy dosáhnout širokého přijetí mainstreamovým publikem. Počáteční úspěch Bitcoin dokazuje, že je chuť na určitý typ digitální měně, aniž by však tato služba důvěryhodný více obchodních podlaží bude ukončen“, expert tvrdí.

Přes wired.co.uk

Související zprávy


Post ICO

Zakladatel Bitcoin Savings and Trust účtovaný SEC za běh programu Bitcoin Ponzi

Post ICO

Zpráva předpovídá, že transakce Bitcoin se do roku 2017 zdvojnásobí na 56 milionů

Post ICO

100 000 výprodejů na řetězovém rádiu

Post ICO

5 plug-inů Bitcoin, které umožňují co nejlépe využít vaše stránky WordPress

Post ICO

FBI je oprávněna prodávat téměř 30 000 Bitcoinů z poprsí Silk Road

Post ICO

Postavení regulatorního stavu mince

Post ICO

Safello je nové švédské spuštění Bitcoin, které usnadňuje obchodování

Post ICO

4 nejoblíbenější příspěvky na BitcoinTalk

Post ICO

Upgradování aplikace Google Authenticator pro iPhone způsobuje, že uživatelé ztratí klíč

Post ICO

Bitcoin lekce: Jak síťová finanční struktura by mohla změnit svět

Post ICO

VeriCoin: bývalý ředitel společnosti FinCEN James Freis mluví na konferenci o regulaci společnosti Bitcoin dne 14. srpna

Post ICO

Řetězové rádio je dobré na slib