Proč Bitcoin jde nahoru? (A bude pokračovat) | Czech.Lamareschale.org

Proč Bitcoin jde nahoru? (A bude pokračovat)

Proč Bitcoin jde nahoru? (A bude pokračovat)

Následující příspěvek odráží názor autora a není třeba považovat za jakékoliv investiční poradenství. Kdykoliv investovat do Bitcoin (nebo cokoliv jiného), které jsou uvedení své peníze v ohrožení a měl by to udělat na vlastní nebezpečí. Stručně řečeno, toto není investičním poradenstvím!

load...

V průběhu posledních několika měsíců Bitcoin cenách se zvýšily podstatně stoupá od méně než $ 250 na podzim loňského roku na více než 650 $ v červenci. Pro lidi, kteří byli v investujících Bitcoin, mělo by to být žádným překvapením. Koneckonců, měna byla navržena ze základního kódu na až k získání hodnoty v průběhu let. Přesto, že dramatické stoupání v posledních několika měsících, je určitě něco, co stojí za to kopání do a pro novější investory, pochopení tohoto zvýšení cen je zásadní.

load...

Tak proč jsou Bitcoin ceny tak vysoko? Jako měnu Bitcoin může být ovlivněn velkým množstvím událostí a problémů, takže není jediná odpověď. Budeme se však prozkoumat některé z největších faktorů při nedávném stoupání Bitcoin je, a také vzít v úvahu některé události a scénáře, které by mohly tlačit ceny nahoru Bitcoin ještě dále do budoucna.

Je to všechno o nabídky a poptávky

Nabídka a poptávka jsou dvě nejzákladnější pojmy v moderní ekonomie a mají dramatický dopad na sobě. Pokud poptávka převyšuje nabídku, pak se ceny mají tendenci stoupat. Nicméně, jestliže nabídka je vyšší než poptávka, ceny mají tendenci klesat. To platí v každé deregulovaného trhu a má zásadní význam pro pochopení nárůst Bitcoin cena. Čím vyšší je poptávka po Bitcoin, že vyšší ceny budou.

load...

Pokud jde o zásobování, dodávky Bitcoin je odsunuta samotným měně. Bitcoin zakladatel Natoshi Nakamoto stanoveno, že maximální dodávka Bitcoin je stanovena na 21 milionů. Význam jednou za 21 milionů bitcoins jsou těženy žádné další nové mince bude někdy vstupují do oběhu. To je v ostrém kontrastu k většině národních měn. Vlády obecně zvýšit peněžní zásobu každý rok, což je jeden z hlavních důvodů inflace a postupnou devalvací měn.

A co víc, počet bitcoins vytvořených po každém těženého bloku se postupně snižuje. Přibližně každé čtyři roky se počet bitcoins odměněni pro těžbu bloku je snížit na polovinu. Dne 9. Července 2016, dodávka nových bitcoins byl snížen z 25 na 12,5. Toto snížení nových mincí přispívá k posílení směnného kurzu Bitcoin je, a pomáhá vysvětluje, proč Bitcoin zvýšila natolik, v posledních několika měsících, ačkoli jiné události také mělo vliv.

Tak proč Bitcoin Ceny se liší trh od trhu?

Různé výměny Bitcoin často zobrazují různé ceny pro bitcoins. Ceny jsou obecně stabilizují po dlouhé chodby, ale občas Ceny se mohou značně lišit podle trhu. Součástí je to způsobeno skutečnost, že neexistuje žádný centrální tržiště, a tím i poptávka a nabídka se může lišit podle trhu. Pokud většina Bitcoin investoři jsou optimističtí (tj chtějí koupit) v jedné výměně, budou ceny pravděpodobně trend směrem vzhůru. Stejně tak, pokud Bitcoin investoři jsou bearish (tj chtějí prodat) na jiném trhu, budou pravděpodobně trend dolů. Obě akce se může stát současně s cenách tlaky se liší trh od trhu.

Mezi další faktory, jako jsou poplatky, vnímané legitimity a stability samotných výměn a nízké objemy, mimo jiné, mohou všechny ceny dopadů v jednotlivých burz. Když se obchodují Bitcoin, ne vždy skočit na nejlevnější mince, ale také zvážit výměn sami. Například před Mt.Gox zhroutil Bitcoins bylo prodáno více než 50% méně pravidelné tržní ceny. Důvodem je, že lidé nevěřili, že budou moci vybrat své peníze z této výměny, aby šli na prodejní řádění.

Dále, nabídka a poptávka může být silně ovlivněn místními podmínkami. Je-li k výměně sídlem v Evropě, a obstarává většinou evropských investorů, a velká místní událost dramaticky změní mezi nabídkou a poptávkou, by mohl ceny rychle mění na evropském trhu, a to i v případě, že zůstane stabilní na jiných trzích (např nedávná Brexit způsobil Bitcoin je cena trend up).

So What události může ovlivnit Bitcoin?

Existuje mnoho událostí, které mohou mít vliv na cenu a hodnotu bitcoins. Nemůžeme jít přes všechny z nich, a to v jednom článku, ale můžeme poukázat na některé z největších, nejběžnějších a nejdůležitějších událostí. Jak jsme se projít několik příkladů, na paměti, že to vše do značné míry se scvrkává na nabídce a poptávce. Jinými slovy, jsou události, které mají vliv na nabídku a poptávku sám.

Za prvé, je důležité pochopit, že Bitcoin převzala roli „bezpečného přístavu“ investičním nástrojem. Určité investice, jako Bitcoin a zlata, stanou zvýhodněný kdy trhy jsou neklidné. Důvodem je, že investoři hledají bezpečné útočiště, protože další investice, jako jsou akcie a opce, prostě se zdají být příliš vysoké riziko investovat do.

Právě teď, globální ekonomika vypadá docela nebezpečné. Čína se zabývá špatné úvěry a potenciální bubliny aktiv, mimo jiné. Evropská unie a Spojené království se stále vypořádává s spadu z Brexit hlasování. Španělsko, Itálie a Řecko, mimo jiné, se potýkají se špatným veřejných financí, vysokou nezaměstnaností a jiných vážných problémů. S akciové trhy vypadá tak turbulentní, bezpečným útočištěm jako Bitcoin vypadají velmi atraktivní.

Tak proč je Bitcoin bezpečné útočiště? Jedním z hlavních důvodů, proč Bitcoin je vnímána jako bezpečný přístav, je díky své omezené zdroje. Kdy národní ekonomiky bojují Vlády mají tendenci vytisknout nové peníze, což snižuje hodnotu jednotlivých dolarů, liber, atd To znamená, že i samotný hotovost není bezpečnou investici v době hospodářského poklesu.

Jiné události mohou mít také dopad Bitcoin. Například, hlavní společnost by mohla oznámit, že začne přijímat Bitcoin, nebo vnitrostátní regulační orgány mohly vyhlásit nové předpisy. Přidat do skandálů, jako když Mt. Gox Exchange zhroutil, a budete rychle vidět, že existuje mnoho událostí, které Bitcoin investoři musí dávat pozor.

Předpovídání vzestupu a pádu v Bitcoin Ceny

Za prvé, neexistuje žádná magická formule, nebo způsob, jak předpovědět vzestup a pád v Bitcoin ceny s přesností 100 procent. Jak již bylo řečeno, můžeme nabídnout nějaké informace, abyste mohli začít. Mějte však na paměti, že nejdůležitějším faktorem je nabídka a poptávka.

Existují dva typy Bitcoin investorů, základní investoři, kteří používají kombinaci kvantitativních a kvalitativních údajů investovat do Bitcoin, obvykle po dlouhou dobu, a technické investoři, kteří se zaměřují téměř výhradně na kvantitativní údaje, a obvykle investovat pouze s úmyslem držet bitcoins za pouhých několika dnů, hodin či dokonce minut.

Se základní investice, budete obecně přijímají kombinaci kvantitativních a kvalitativních metod. Budete dávat pozor na grafy a čísla, samozřejmě, ale budete také tráví hodně času čtení zpráv a sledoval při významných událostech. Je-li ekonomická krize vypukne ve Spojených státech, například, a akciové trhy klesají, můžete zkusit investovat do bitcoins než ostatní investoři začít kupovat jim v hledání bezpečného útočiště.

S kvantitativní analýzy, pokusu odhalit nesrovnalosti v cenách. Například Bitcoin mohlo náhle a nevysvětlitelně pokles o 5 procent. Poté, co pozoroval Bitcoin po dlouhou dobu, zjistíte, že když se tyto náhlé nevysvětlitelné kapky stane, ceny mají tendenci rychle odskočit, takže jste se rozhodli investovat do Bitcoin.

Pomocí technické analýzy obvykle vyžaduje použití pokročilých nástrojů technické analýzy, které umožňují rychle analyzovat trhy a často automaticky. Než investovat velké sumy přes technické analýzy, je doporučeno, že budete muset strávit nějaký čas dozvědět se více o této investiční strategie.

Tak bude Bitcoin ceny i nadále stoupat?

Omezený Celková síť a zužující nových bitcoins znamená, že ceny Bitcoin bude pravděpodobně nadále poroste, v dlouhodobém horizontu. Právě teď, Bitcoin ceny může být v mírném bublině s Bitcoin investoři reagovat na globální ekonomické turbulence a s novou dodávku mincí která byla nedávno snížena na polovinu. I v případě, Bitcoin ceny klesají trochu (něco, co nazývá korekce), v dlouhodobém horizontu Bitcoin ceny budou pravděpodobně i nadále stoupat. Ve skutečnosti, pokud se ceny klesat, bude to pravděpodobně bude skvělý čas investovat.

Měli další recese hit, nebo velké finanční krize vypukne, Bitcoin ceny by mohly vzrůst dramaticky. I když to není, Bitcoin bude (pravděpodobně) i nadále k získání hodnoty v následujících měsících a letech. To ale neznamená, že ceny nebudou klesat, trhy mají tendenci ustupovat a průtoku, ale bitcoins zůstane jedním z bezpečnějších investic venku.

Následující příspěvek odráží názor autora a není třeba považovat za jakékoliv investiční poradenství. Kdykoliv investovat do Bitcoin (nebo cokoliv jiného), které jsou uvedení své peníze v ohrožení a měl by to udělat na vlastní nebezpečí. Stručně řečeno, toto není investičním poradenstvím!

load...

Související zprávy


Post ICO

6 Potenciální obchodní příležitosti Bitcoin

Post ICO

Jak velké je 99 bitů, jak začínáme 2017 (a volné tričko Bitcoin)

Post ICO

100 000 výprodejů na řetězovém rádiu

Post ICO

Bitcoin je nový must-have pro začínající uživatele

Post ICO

Podniková skupina prosazuje Bitcoin dopředu investováním do nové generace čipů ASIC a nového superpočítače

Post ICO

Atentátní trh používá společnost Bitcoin na podporu zničení všech vlád

Post ICO

Jak tento uprchlík používá společnost Bitcoin, aby změnila životy v Afghánistánu

Post ICO

Další web Bitcoin uhryzne prach

Post ICO

Bitcoinova cena se prochází na klidné straně a získává důvěru investorů

Post ICO

Proč odborníci a společnosti podporují rozhodnutí Velké Británie regulovat Bitcoin

Post ICO

Mt. Gox soubory pro ochranu proti bankrotu, Španělsko dostane 100 bankomatů a Cyprus popírá Bitcoin je nezákonné

Post ICO

Bitcoin dosahuje důvěryhodnosti v EU na podpatcích německého uznání