Proč jsou vedoucí pracovníci sdružení Creditcoin tak nadšeni? | Czech.Lamareschale.org

Proč jsou vedoucí pracovníci sdružení Creditcoin tak nadšeni?

Proč jsou vedoucí pracovníci sdružení Creditcoin tak nadšeni?

Kryptoměna se mění náš svět, a to i společnosti vydávající kreditní karty musí rozpoznat, protože Bitcoin je „krádež“ některé zisky z nich. Ale je tu skupina, která je opravdu nadšeni potenciálem virtuální měna: manažeři Credit Union.

load...

Podle Carol Van Cleef, z Washington DC-založil advokátní kanceláře Patton Boggs, co je vzrušující o kryptoměna je, že „se jedná o posun směrem bez tření plateb. Bitcoin je hotovostní ekvivalent“. A tito manažeři si již uvědomují, úžasné možnosti, které nabízejí o Bitcoin denominované účty. Přinejmenším vědí, že „by bylo úžasné PR senzace,“ říká Stephen Fraga, CEO of San Francisco počítačový vzdělávací společnost a zároveň majitel Bitcoin.

load...

„Tato měna se může stát vážným disruptor, který by mohl destabilizovat družstevních záložen a bank,“ říká Ari Zoldan, CEO of Quantum Media Holdings, který se nachází v New Yorku. Nicméně, „zda Bitcoin přijde k uskutečnění je ještě být viděn“, expert Bitcoin dodává.

Pro manažery Credit Union, hlavním problémem o Bitcoin je s největší pravděpodobností jeho volatilita, což je první velký problém Bitcoin má předjet získat důvěryhodnost.

Přes cutimes.comProč někteří oportunisté zaútočí na Bitcoin výměny?Dnes budeme přezkoumání toho, co jsme se naučili o Bitcoin dodnes. Takže jsme se rozhodli promluvit o hlavním důvodem útoků na burzách Bitcoin. Proč by lidé něco takového? No, protože někteří z nás jsou zjevně oportunisté.

load...

Podle Mt. Gox - nejznámější výměna webové stránky, které utrpěl útok v nedávné době - ​​lidé to destabilizovat digitálního trhu měny.

Útok může Bitcoin uživatelům paniku, jakmile vidí, že nemají přístup k jejich „mince“ nebo nemůže převést do reálného měnu. Obvykle, když se uživatelé potýkají s situaci, jako je tato, mají tendenci převést všechny své Bitcoins na dolary, například, jakmile mají šanci. To znamená, že hodně Bitcoins dostat ven ze systému, zvýšení digitální dodávky měny a snižuje její cenu.

Takže autor útoku si nyní mohou zakoupit Bitcoins za mnohem nižší cenu, v souladu s úrovní účinnosti svého působení. Poté, co na trhu je opět stabilní, může se jim prodávat a dělat nějaký zisk.

Přes wired.co.uk


Proč vlády Bitcoin nečiní protiprávněBitcoin může být přijat politians zamračeně, ale hra se mění. A i když vláda Spojených států je dělat vše pro to, aby honit společnostem a platformy, které dělají špinavou práci, žádná vláda nikdy uvažovat o Bitcoin nezákonné, podle Tom Geller.

Zkušený technologie komentátor tvrdí, že měna není na vině, stejně jako Craigslist není vinen ze zločinů organizovaných prostřednictvím svých reklam. Jen si představte, kdyby vlády snažili vinu běžných uživatelů Bitcoin za zločiny libovolného druhu, spojené s digitální měny... Hodně štěstí!

A přesto, pokud jednoho dne Bitcoin dopadá být opravdu úspěšný, ještě víc než teď, Tom Geller je forecastis thatgovernments budou chtít kousek toho. Nařízení je pravděpodobné budoucnosti pro kryptoměna, jak více a více uživatelů připojit se k balení.

To se může zdát pozitivní na začátku, ale pokud si myslíte o důsledcích regulace, že to není tak špatné. Ústředním orgánem řízení Bitcoin by ujistěte se, že mince jsou zničeny omylem, stejně jako již předtím nestalo, vytvářet nové způsoby vymáhání nebo odškodnění. A pak se celý systém bude více protectedfrom velký útok, stejně jako 51% útokem jsme zde vysvětleny.

Takže celkově Bitcoin bude více chránit, ale také pod dohledem, jako nikdy předtím, a to může jít oběma směry, protože Bitcoin bude existovat pouze a vytrvat tak dlouho, jak tam jsou lidé, obchodování a výměnu ji. Až přijde čas, jak se digitální uživatelé mince cítit o tom?


Proč je Bitcoin stále vidět jako podvod?Můžeme mít internet, virtuální realita, online nakupování... Můžeme být na takové úrovni, jak bychom chtěli, ale někteří z nás budou stále vidět Bitcoin jako podvod. To je nevyhnutelné.

Dokonce i Mike Shedlock, z webových stránek The Market Oracle, který se používá, aby se dohodly s touto myšlenkou, dokud mluvil s Geoffem Turka, od GoldMoney. Podle odborníka, „podvod“ není to pravé slovo definovat Bitcoin. Po zkoumání Bitcoins, říká, že nebyl nalezen „všechno podvod, stejně jako o nich.“

Nicméně, „cenová volatilita je jiná věc, a to je důsledkem zvyšující se poptávce po relativně omezeného zdroje“.

George Turk dodává, že „mohou existovat beindividuals pokouší manipulovat s cenou nějakým způsobem, který známe, je možné v každém malém nebo dokonce ne tak malém trhu“. On také říká, že „Bitcoin protokol sám o sobě je poměrně zvuk, a to vytváří zajímavý hybrid komodity bez tělesné existence, která je však omezena na dodávky“.

Takže, podvod není přesné slovo definovat tento digitální měnu s extrémně volatilní hodnotu. Ale tak jako tak, uživatelé stále musí být carefulabout místa, kde investují svůj Bitcoins.

Přes themarketoracle.com

load...

Související zprávy


Post ICO

Agenti z USA ulovili BTC, UBS, aby studovali blokády a další

Post ICO

Tři Bitcoin krádeže, nový program bodů společnosti Gyft a dary za oběť tajfunu

Post ICO

Čína je stále podezřelá, ZipZap vytváří tisíce nových výměn a Alderney plánuje rozmazlovat fyzické Bitcoins

Post ICO

Bitoví podvodníci nuceni usadit se s FTC

Post ICO

Bitcoin je hlavní konkurent, říká nová zpráva, kterou vydala společnost MasterCard

Post ICO

Kanada má marketingovou skupinu, která pracuje ve prospěch společnosti Bitcoin a nová restaurace, která přijímá kryptocurrency

Post ICO

Postavení regulatorního stavu mince

Post ICO

Velký obchodník s drogami Silk Road spolupracoval s úřady po dobu dvou měsíců

Post ICO

Exchange BitTrade Austrálie uvádí první Bitcoin stipendia

Post ICO

Atlas spustí kampaň za účelem vytvoření nové burzy Bitcoin

Post ICO

Tým BetCoin Casino zahajuje novou herní stránku BetCoin Circle a připravuje další zprávy

Post ICO

GAW Miners Advokáti potvrdí SEC vyšetřování