Kdo řídí Bitcoin? Komunita, samozřejmě! | Czech.Lamareschale.org

Kdo řídí Bitcoin? Komunita, samozřejmě!

Kdo řídí Bitcoin? Komunita, samozřejmě!

V průběhu let Bitcoin byl asi tam byli banda krádeží a podvodů spojených s měnou. Nicméně, lidé často zapomínají, jak moc se to stane s hotovost a kreditní karty služby.

Nezákonné činnosti a trestné činnosti jsou mnohem větší issuefor Fiat hry. Když se tyto ztráty stane, mnoho volání po regulaci ze governmentsand finanční úředníky uklidnit ‚Divokého západu‘ ve kryptoměna. Co tito lidé jsou chybí, je skutečnost, že obec sama self-reguluje naši ekonomiku.

load...

Jednou z největších příkladů je ztráta BTC z nechvalně známé Mt. Výměna gox. Mnozí se podívat na tuto událost jako jeden z nejvíce katastrofální časy v existenci kryptoměna.

Poté, co se to stalo, je dobré roj lidí přizvukoval pro řídící orgány zasáhnout a zastavit šílenství. Zatím je to podobný žádat o placenou službu ochrany hodně jako mafie zpět v den. To, co lidé si neuvědomují, že komunita se ovládal případ důkladně a nejlépe uměli.

load...

[Tweet_box konstrukce = "box_02"] Bitcoin bude dařit samo o sobě. Jak John Lennon kdysi řekl, musíme ‚Let It Be‘. [/ Tweet_box]

V blízkosti více než rok před pádem burzy několik varování byly vydány komunitou, uvádějícího, že Mt. Gox byl insolventní výměna. Vzhledem ke své vlastní soukromé databáze off-řetězce transakcí to nebylo příliš patrné na většině, ale oni byli ještě varováni. Komunita měla také členy tak horlivý, jak dostat své peníze zpět, že odletěl do Japonska setkat CEO Mark Karpeles na Mt. GOX prahu. Přesto se lidé neměli poslouchat, a trvalo více času přijít na to, jak špatné v tomto případě skutečně bylo.

load...

„Připomeňme si, kdo dal varování a kdo obvinil Marka Karpeles jít insolventní před bankrotem: Text. Bitcoin komunity“

Vláda authoritiesstepped v po factlike oni obvykle dělají a nechá Mark Karpeles podat bankrotu a volnost. Nikdy nebyl zatčen, a to nebylo, než on byl chycen v pohybu 1.000.000 $ dollarsthat byl zadržen. Klasickým případem správy vyzvednutí rozlitým mlékem a ne regulaci vůbec. Připomeňme si, kdo dal varování a kdo obvinil Marka Karpeles jít insolventní před bankrotem: na Bitcoin komunity.

Po těchto událostech s Mt. Gox, jiné krádeže a podvody se objevily připojený k zjevným regulaci komunity. Dokonce i podniky samy o sobě ukazují znamení samoregulace: například Blockchain.info a BitStamp platící zákazníky zpět po jejich hacků.

Neměli rozkládací nebo odejít ze hry, dělali to nejlepší a vytvořila pevnější důvěru v rámci komunity. Po těchto ztrátách, společnosti začala poskytovat ještě lepší způsoby obchodní praxi na své spotřebitelské základně. Bitcoin peněženku a výměna Circlewas jedním z prvních nabízet pojištěných vkladů. Výměna Coinbasefollowed brzy poté, co se pojištění vkladů, stejně jako možnost pro klienty, kteří chtěli získat soukromé klíče.

Uprostřed toho všeho, tam byl ještě hacky a ztráty, jako je výměna Mintpal, ale zdálo se, že významně menší. Tyto hacky jako Mintpals byly menší, protože lidé byli výrazně předem upozorněn. Týdny před výměnou altcoin kolapsu, členové komunity předpověděli mnoho uživatelů své nadcházející zániku, tolik jste mohli sledovat pokles hlasitosti výrazně.

Prostřednictvím těchto hacků, lidé se naučili dost o vlastní bezpečnost, což v konečném důsledku vede k samoregulaci a zvýšené vzdělávání o vhodných bezpečnostních metod, jako je radí lidem, aby udržel jejich soukromé klíče.

Říká staré přísloví „Pokud nevlastníte své soukromé klíče, nemáte vlastní Bitcoin“, a to je velmi pravdivé. Tyto výukové lekce se narodili se z chyb, které se učil lidi, aby používali multi-sig peněženky, delší hesla a dvoufaktorové autentizace.

Vzhledem k tlaku pocházející ze samotné obce, firmy i zarovnán se s tímto myšlením tím, že nabízí klíče pro své zákazníky, vytvářet deterministické adres a přidání věci, jako je multi-sig a Authy Google ke svým službám. Toto odvětví dostalo velké tlak ze kryptoměna komunity, whichhas byl samoregulační od samého začátku, stejně jako samotného protokolu.

Mnoho dobrých věcí, bude i nadále růst, pokud jde o samoregulaci je zapojena v krypto-prostředí. Inovace jako silných hardwarových peněženek a novými bezpečnostními opatřeními jsou přivedl ke stolu jeho uživateli a podniky pracující s Bitcoin.

Nezdá se, že je potřeba vydírání rakety příjmů získaných na ochranu průmyslu z podvodu. To, co je potřeba, je pokračující přirozený vývoj protokolu Bitcoin a posílení vlastních zdrojů Společenství samoregulační funkce. Aniž by byla potlačena tím, že povolí řízení a dávat soukromé informace pryč třetích stran, bude měna se daří na jeho vlastní. Není potřeba pro regulativní výbor pro regulaci Bitcoin jak je to nepravděpodobné vzhledem k jeho vlastní decentralizované povaze. Jako John Lennon kdysi řekl, musíme „Let It Be“.

load...

Související zprávy


Post ICO

Banka Thajska proti kryptoobchodu, Kickstarter zastaví získávání filmů Bitcoin a DATA

Post ICO

Nový kryptočlánkový Scotcoin plánuje stát se hlavním proudem ve Skotsku

Post ICO

5 úžasných příběhů Bitcoin sdílených redditory

Post ICO

Charlie Shrem je zatčení, velké firmy považují BTC a Washington oznámí, že Bitcoin jsou peníze

Post ICO

BitJoy poskytuje aktualizované informace o Bitcoin zabaleném v elegantním designu

Post ICO

Bitva a remitence: Může to fungovat?

Post ICO

Společnosti mohou brzy dát Tango pryč

Post ICO

CoinTerra nastavila spouštění nízkorozpočtového důlního zařízení Bitcoin, mohla by revoluci na trhu

Post ICO

Bitva v San Diegu: více malých podniků se připojuje k krypto-revoluci

Post ICO

Bitcoin Universe - Který Bitcoin charakter jste vy

Post ICO

Dobrý den, 500 dolarů! Bitcoin je na vítězném pruhu

Post ICO

Schiff a Assange na straně Bitcoin, 6 stolních peněženek k dispozici a nová dánská burza