Kde budou zákazníci společnosti Silk Road trávit své Bitcoins teď? | Czech.Lamareschale.org

Kde budou zákazníci společnosti Silk Road trávit své Bitcoins teď?

Kde budou zákazníci společnosti Silk Road trávit své Bitcoins teď?

S spadu hlubokého web je největší online černém trhu, většina zákazníků z Hedvábné stezky jsou nyní ztraceni a nevědí, kam dát své Bitcoins. Ale jsou opravdu? Existují nejméně dvě alternativy stojící na obzoru, které se již těší na odstavení Hedvábné stezky by získání nových zákazníků a nových prodejců.

load...

1. BMR nebo Blackmarket Reloaded

Drogy, porno a několik dalších ilegálních předměty. Velmi podobně jako Silk Road, to je to, co najdete na Blackmarket Reloaded. To je již masivní platforma, s téměř 3000 výrobky pouze v kategorii s narkotiky, ale podle článku zveřejněného na internetových stránkách Digital Trends, někteří uživatelé říkají, že prodejci, kteří prodávají na Hedvábné stezce nyní se stěhoval do BMR, což je ještě větší,

load...

Tento trh má Bitcoin úschovy, jako Silk Road také dělal, který se používá, aby se zabránilo podvodům.

2. Ovce Marketplace

Ovce Marketplace je jedním z nejnovějších tržiště na hlubokém webu. Je to také menší než BMR, který se může pochlubit 14 kategorií uživatelů zboží lze koupit. Thedrugs oddíl má více než 850 jiný productsavailable a významně vzrostl od středu (2), když Silk Road vypnout, přidává článek publikovaný společností Digital Trends. Existují i ​​jiné služby a produkt k dispozici mezi daty a šperky.

load...

Nicméně, někteří uživatelé jsou opatrný, pokud jde o ovce Marketplace, protože místo, je poměrně nová a to by mohlo znamenat, že úřady jsou za ním, a také proto, že pozemek nefiguruje v Bitcoin escrowyet, která zabraňuje podvody tím, že drží kryptoměna kupujících, dokud prodávající dodá objednané zboží.Které webové stránky kryptocurrency jsou ovlivněny službou Authy 2FA Security Exploit?Nedělní odpoledne, bezpečnostní firma Sakuritydisclosed chybu nalezené v faktoru authenticationsystem Authy 2. Tato chyba zabezpečení představuje zajímavou bezpečnostní díru, která by mohla vést k potenciálním kryptoměna krádežím na webových stránek pomocí Authy dvoufaktorovou autentizaci (2FA). Sakurity se sídlem v Hong Kongu a rutinně provádí penetrační testy, zdrojový kód audity a posuzování zranitelnosti.

Exploit umožňuje zločinný uživateli obejít proces dvoufaktorová autentizace pouhým zadáním „./sms“ v řádku klíč 2FA při pokusu o přihlášení k účtu jsou zajištěny Authy.

Sakurity objevil bezpečnostní díra na 8. Února a ohlásil zranitelnost vůči Authy. Authy okamžitě začal k vyřešení problému v jejich softwaru Authy, ale požaduje, aby všechny weby pomocí systému Authy aktualizovat svůj software pro řešení tohoto problému.

Mince Fire od té doby testoval několik kryptoměna lokalit s cílem podat zprávu, která místa mohou být v současné době ovlivněny bezpečnostní díru. Mince Fire přispěvatelům Brendon, Mike a Leo se pokusil exploit na svých účtech v různých kryptoměna místech.

Coinbaseand ZenMiner byl vyřešen problém se zabezpečením na svých stránkách. Jak 2:30 pm EDT na 17. Března, PayBase nebyl zcela vyřešen problém na stránkách PayBase.

Zatímco Authy lze použít koncových uživatelů na webových stránek pomocí aplikace Google Authenticator, tak stránky, které jsou přímo pomocí systému Authy uzlu se zdají být ovlivněn. Jiné výměny, jako Poloniex a Circle, nebyly ovlivněny tímto problémem zabezpečení.

Uživatel se snaží falešně přihlášení k účtu jiného uživatele, musí stále mít počáteční přihlašovací údaje daného jedince.


Kdo může společnosti Bitcoin pomoci, když banky říkají ne? Internetový archiv je silnou alternativouJsou strážci, které udržují naše webové historii bezpečné a řádně zaznamenány. Nicméně, Internet Archive je mnohem víc než to: pro lidi, kteří nevědí to, instituce má banku! Banka s názvem Internet Archive Federal Credit Union nebo IAFCU který je zachraňovat některé společnosti Bitcoin opomíjené tradičního bankovního systému.

Nečekaný pobočka Internet Archive, která byla založena v roce 2012, se nachází v blízkosti New Brunswick, New Jersey. Vzhledem k tomu, že společnosti spojené s kryptoměna začala mít problémy ve Spojených státech, IAFCU pomohla půltucet Bitcoin podniky, jako BitBox.

„Mnoho z těchto míst podstatě na říci:‚hele, pokud to není vypnut nás teď dolů, mohli by nás vypnout brzy‘,“ říká Jordan Modell, generální ředitel IAFCU. Tak, oni hledají pomoc na Internet Archive Federal Credit Union ještě předtím, než mluvit s soukromými bankami.

Podle Jordan Modell, honí a odepření pomoci těchto společností je „velká chyba.“ Tvář IAFCU dodává, že „se nejedná o drogové dealery, kdo perou peníze, nebo cokoliv jiného. Jsou to průměrné lidi“, které se snaží, aby se ekonomika posunout kupředu.

Nyní Cílem instituce je experimentovat s družstevních záložen podnikání, se snaží zjistit, jestli existují způsoby, jak aktualizovat model družstevních záložen „snažíme se skutečně přinést družstevních záložen dopředu jejich záruk zachránit“.

Přes wired.com

load...

Související zprávy


Post ICO

Coinpunk je nyní v beta verzi a čeká na vývojáře

Post ICO

Belgický ministr financí nepředpokládá problémy mezi národní bankou a společností Bitcoin

Post ICO

Může Bitcoin přežít v budoucnu? Profesní část 1

Post ICO

GAW Miners Advokáti potvrdí SEC vyšetřování

Post ICO

Prohlášení společnosti BaFin z roku 2011 poskytuje společnosti Bitcoin společnosti v Evropě určité pokyny

Post ICO

Co je nového s Bitcoinem 0.8.6? Chyby a omezení velikosti bloků

Post ICO

První australská hospoda, která bude mít šifrování, bude hostit očekávanou akci Beers4Bitcoins

Post ICO

Seznamte se s Bitbetex, novým webovým sázením založeným na systému Bitcoin

Post ICO

Americká státní pokladna se obává, že islámský stát používá Bitcoin na financování teroristických aktivit

Post ICO

Wall Street je královna komodit: Bitcoin tech je budoucnost

Post ICO

CeX začne obchodovat s Bitcoin, Moolahovým potenciálním podvodem a dalšími

Post ICO

Koupit originální obsah ve svazku Big Brother s kryptocurrency