Co bude mít Bitcoin za 5 let roku 2020? | Czech.Lamareschale.org

Co bude mít Bitcoin za 5 let roku 2020?

Co bude mít Bitcoin za 5 let roku 2020?

Následující článek představuje pouze osobní názor na spisovatele a neměly by být považovány za investiční poradenství.

Můžeme přesně předpovědět, co by bylo Bitcoin je cena v roce 2020?

load...

Bitcoin Ukázalo se, že snad nejžhavější investiční komoditou všech dob. Kdysi Dalo by pickup bitcoins za méně než jeden cent. Nyní? Jediná mince stojí stovky dolarů (410 $ v době psaní tohoto). Přesto někteří lidé se obávají, že Bitcoin dosáhl vrcholu a že investice nyní bude jako investování do zlata blázna. Musím souhlasit. Kopání hlubší ukazuje, že Bitcoin se teprve začíná vyzvednutí páry, a několik z nichž vyplývá, že se kryptoměna bude jen pokračovat v získávání hodnoty v budoucnu.

load...

Nezapomínejme, že nejsem jediný, kdo argumentovat, že Bitcoin porostou ceny v nadcházejících letech. Pokud bych měl vybrat velmi konzervativní číslo, tak bych se vsadil, že do roku 2020 Bitcoin bude v hodnotě nejméně $ 1,000 dolarů. Podle aktuálně dostupných informací a stanoviska dalších odborníků, toto číslo se zdá být na opatrnější.

Respektovaný kryptoměna poradce Richelle Ross je predictingthat Bitcoin zasáhne $ 650 dolarů v tomto roce, rozumnou predikci. Daniel Masters, spoluzakladatel z globálního školitele mnohamilionové Bitcoin fond předpovídá, že Bitcoin mohl svého zkušebního všechen čas highsin 2016 (all-time high Doposud je $ 1,124.76 dolarů), a mohl dosáhnout $ 4,400 do roku 2017. Pokud Masters' predikce se ukáže být správná, investoři, kteří popadnout Bitcoin nyní viděl jejich bohatství roste desetkrát během pouhých několika let.

load...

Samozřejmě, že nikdo nezná budoucnost. To je důvod, proč je důležité pochopit základní faktory, které by mohly způsobit Bitcoin ke zvýšení hodnoty v následujících týdnech, měsících a letech. Bitcoin se liší od ostatních měn v tom, že byl navržen z kódu do zhodnocovat spíše než znehodnocovat. Pochopení toho, co to znamená, že má zásadní význam pro investice do Bitcoin.

Dále jen „pramínek“ New Bitcoins bude i nadále zpomalovat

Pokud jste obeznámeni s Bitcoin, již pravděpodobně víte, že zásobování všech dostupných bitcoins je omezena na 21 milionů. Zatímco národní vlády mají tendenci tisknout nové peníze, kdykoli mají pocit, jako by se dodávka nových bitcoins vstupujících na trh je přísně kontrolována a nakonec omezena. Po vytvoření 21 milionů bitcoins, kdy bude vydáno žádné další nové bitcoins.

Nejen, že je celkový počet bitcoins limitován, avšak dodávky nových bitcoins vstupujících na trh zpomaluje jako Bitcoin mining se stává obtížnější. Kdysi dávno, byste byli schopni používat svůj domácí počítač vytvářet bloky a být odměněn 50 plus bitcoins výměnou. Nyní, pokud chcete vytvořit jediný blok, budete buď muset připojit těžby bazény, a to ve spojení osobního počítače síly s ostatními počítači, nebo koupit velmi specializované a nákladné těžebních plošin.

Počet udělených bitcoins pro řešení bloku je snížit zhruba na polovinu každé čtyři roky. Až do konce listopadu v roce 2012, 50 bitcoins byly uděleny za blockchain. V současné době je 25 bitcoins jsou uděleny za každou přidanou bloku. Odhaduje se, že někdy v roce 2016 se počet udělených bitcoins pro vytvoření bloku klesne z 25 na 12,5. Potom, někdy v roce 2021, tato částka bude opět zkrátí na polovinu, a tím Bitcoin horníci budou odměněni pouze 6,25 bitcoins.

To je možná nejdůležitějším aspektem Bitcoin, alespoň z bodu investora pohledu. Satoshi Nakamoto, tvůrce Bitcoin, věřil, že snížením počtu nových bitcoins vstupujících na trh v průběhu času, hodnota Bitcoin by vzroste v průběhu času. To by vyřešilo jeden z největších kritik pravidelných národních měn, které se dále rozšiřuje zvláčňuje, a tak klesající hodnotu.

Confused, proč dodávky má takový vliv na hodnotu Bitcoin? Nejjednodušší způsob, jak myslet na měny je jako „koláč“. Při vytváření více měny, velikost koláče nezvýší, ale místo toho jsou vytvářeny další řezy. To znamená, že plátky stávají menší a menší v průběhu času. Celý příběh a teorie za měn je trochu složitější, samozřejmě, ale to základní princip platí. Jak vlády vytisknout více peněz, hodnota jednotlivých dolarů (nebo librách, eurech, atd.) Se snižuje.

Podíváte-li se na hodnotu Bitcoin je obecně vykazovala vzestupnou tendenci v průběhu času. Samozřejmě, že minulost nemůže předvídat budoucnost, ale trendy jsou důležité sledovat a zvážit. V lednu roku 2015, Bitcoin byl oceněn na $ 215, ale v listopadu téhož roku ho stoupla na více než $ 300 podstatnému navýšení.

Zapomenout na poslední Bitcoin bublinu

Od svého vzniku, Bitcoin ceny obecně vykazovala vzestupnou tendenci. Na konci roku 2013, Bitcoin vyvrcholila na více než $ 1,000, pak prudce klesl později. Během tohoto období, Bitcoin nezdá se, že byly nadhodnocené v důsledku spekulací. Spekulace se může objevit v každém typu finančního trhu. Občas, rostoucí ceny se mohou vydat jakési laviny. Jak ceny stoupat, lidé se domnívají, že mají koupit, a jsou nuceni kupovat hned, než nárůst cen ještě vyšší. To nastavuje zpětnovazební smyčka s více a více lidí, skákání do rozjetého vlaku koupit. Ceny v tomto případě se může stát uměle nafouknuté. Nakonec, nicméně, hudba musí skončit, a může dojít k selhání pevného.

Stalo se to s bydlením trh v USA zpět v letech 2007-2008. Stalo se tak v japonském trhu s nemovitostmi v roce na počátku 90. Let, a v Číně loni v létě. Olej byl zaznamenán bubliny formulář. Totéž se zlatem. Tam, kde je spekulace, může dojít k bubliny.

Takže ano, Bitcoin byl nadhodnocen v roce 2013, a korekce na trhu bylo způsobeno. Kdykoliv ceny prudce stoupat v krátkém časovém období, je třeba být opatrný a opatrný se svými investicemi. Nezáleží na tom, jestli kupujete akcie, nemovitosti, Bitcoin, nebo cokoliv jiného.

Také je potřeba mít na paměti humbuk. V roce 2013, Bitcoin dostával hodně humbuk a spoustu nových lidí byly spojením Bitcoin komunitu. Tehdy Bitcoin byl ve zprávách všude, velké firmy se teprve začíná dívat na Bitcoin jako potenciální příležitosti a velkými jmény, jako jsou Winklevoss dvojčata, byly právě začíná upozornit na to. Tento trik může podnítit poptávku a rostoucí poptávka znamená, že rostoucí ceny.

Mohl by Bitcoin být bezpečné útočiště měny?

Jedna poslední věc, kterou byste měli zvážit, pokud hledáte investovat do Bitcoin. Jak pozdní, akciové trhy byly velmi bouřlivé. Zda a kdy akciové trhy trpí zásadní pokles, Bitcoin by se mohlo stát za bezpečnou investici útočiště. Pokud jsou akciové trhy zasáhla, lidé mají tendenci ztrácet víru ve finančních systémů a dokonce i národních měn. Během velké recese roku 2008, například, ceny zlata špičatý, jak lidé utíkali papírové měny a akcie a investovali své peníze do zlata a dalších hmotných aktiv místo.

Opět platí, že předpovídání budoucnosti je těžké, ale měl by akciové trhy trpí velkým hitem v blízké budoucnosti (což je velmi pravděpodobné), Bitcoin ceny mohly špice. Jako Bitcoin je alternativní měny, a proto, že národní vlády mají tendenci používat stimulační politiky, které deflaci hodnotu svých národních měn v průběhu hospodářské krize, Bitcoin mohlo začít vypadat jako velmi atraktivní bezpečné útočiště.

To znamená, že Bitcoin ceny půjdou nahoru a nahoru, což je něco, co každý investor by měl zvážit. V případě, že svět trpí velkou recesi před rokem 2020, ceny Bitcoin by mohly nárůst kolem mého konzervativního $ 1,000 odhadu. To je čistá spekulace, samozřejmě, a nikdo neví, kdy dojde k další recesi.

Současný stav Bitcoin

Právě teď, Bitcoin není medializovaný, přinejmenším mimo rozumu. Na trhu sám dozrála, a ceny se nyní pohybuje na mnohem mírnější sazby. Rovnoměrné a stabilní zisky jsou vyrobeny Bitcoin narážky na základní stabilitu nyní nalezena v zralejší trhu Bitcoin. Ano, ceny byly získávají, rychleji než mnoho zásob a trhů, ve skutečnosti však tyto zisky jsou v říši rozumu.

Tyto stálé zisky by měly pokračovat i v budoucnu. Nejsem dělat toto tvrzení na základě zbožných přání, ale uvažuji o zpomalující dodávku Bitcoin v kombinaci s rostoucí legitimity měny a jejím rozšiřujícím přijetí ze strany uživatelů a investorů.

Zisky mezi 15 až 25% se jeví jako rozumné, vychází jak z minulého růstu a budoucí potenciál. Pokud Bitcoin zisky jen 15 procent ročně do roku 2020, budou mince být oceněny 717 $ za jednoho Bitcoin. Pokud Bitcoin získá 25%, ceny nahoru $ 1,000. Tyto zisky jsou rozumné, a bude s největší pravděpodobností předběhne zisky z akciových trhů a ostatních finančních trhů.

Takže $ 1,000 dolaru bitcoins? Zdá se pravděpodobné. Nezapomínejme, že tato předpověď je relativně konzervativní. Jak již bylo zmíněno, mnoho Bitcoin odborníci se domnívají, že Bitcoin dosáhne mnohem vyšších výšek. Samozřejmě, můžete tvrdit, že tito odborníci jsou prostě snaží prosazovat své vlastní vlastní zájem, snad dokonce se snaží probudit trochu humbuk. Bez ohledu na to, i když Bitcoin nenaráží na $ 4,000 značku, měl by i nadále získat půdu.

Tento článek představuje pouze osobní názor na spisovatele a neměly by být považovány za investiční poradenství.

load...

Související zprávy


Post ICO

Marco Santori říká, že Bitcoin je měnové soudní rozhodnutí, které lze použít jako velmi široký precedens

Post ICO

Mobilní platební služba Lemon Network CEO chce zahrnout Bitcoin do platformy

Post ICO

BNP Paribas: Technologie Bitcoin by mohla učinit z trhu cenných papírů zastaralou

Post ICO

Pět zemí, které by měly přijmout Bitcoin

Post ICO

Top 5 Crypocurrency Hacks všech dob

Post ICO

Bitcoin jádra verze 0.11.0 uvolněna

Post ICO

Ukrajina vytvořit vlastní BitLicense a regulovat Bitcoin

Post ICO

Jason Williams: Asociace Bitcoin v Austrálii by ráda, aby se Bitcoin stal hlavním proudem jako dolary

Post ICO

Bitcoineri na Tchaj-wanu nyní mohou koupit BTC z více než 5000 obchodů

Post ICO

Blockchain.info ztrácí BTC klientů, společnost Microsoft otevírá dveře společnosti Bitcoin a další

Post ICO

Nejdůležitější úmluvy Bitcoin 2014

Post ICO

BitFury navíc získává dalších 6 milionů dolarů v posledním kole financování