Co vlastně víte o Friedate? | Czech.Lamareschale.org

Co vlastně víte o Friedate?

Co vlastně víte o Friedate?

Před časem tým 99Bitcoins vytvořil zábavné seznamu s názvem „8 Bitcoin Millionaires: od mágů bohatým guru“, ale zřejmě tam něco chybí. Podle jednoho z našich čtenářů, „no Bitcoin rocková hvězda seznam není kompletní bez Friedcat“. Naše upřímné omluvy (a děkuji, ‚barfor‘), pro čtenáře, a samozřejmě, aby Friedcat. Na sebe vykoupit, rozhodli jsme se provést kompletní vyhledávání o této záhadné Bitcoin poleno.

Nicméně, jak jsme podezření, jsme nenašli dost... Pokud mluvíme o mnoho stanovisek zveřejněných kolem webu. Za prvé, každý v Bitcoin ví, že Friedcat je generální ředitel a zástupce ASIC Miner, nejznámější společnosti v těžební oblasti devicesproduction Bitcoin, to není velké překvapení.

On je také plodný člen Reddit od ledna roku 2012, mluví hlavně o ASIC a jejích produktech. Každý příspěvek dělá je důvodem k radosti pro mnoho lidí.

A to je přesně to, co víme. Ach, a je to „rocková hvězda“ z Bitcoin! Tato anonymita není velkým překvapením, protože ASIC Miner je známý pro své výrobky, ale také za to, že on-line přítomnost, na rozdíl od několika stopy zanechal v Bitcointalk fóra. ASIC dokonce bylo popsáno výše jako „první na světě sto milionů dolarů společnosti, aniž by webové stránky“, jak jsme tady říkal.

Kromě toho, že podle některých názorů, „Friedcat, generální ředitel společnosti ASIC Miner, je i nadále nejspolehlivější výrobce Bitcoin těžební hardwaru na světě“.

Znáte nějaký jiný fakt o Friedcat chcete sdílet? Zanechat komentář!Co Google Trends nám může říct o zájmu uživatelů internetových surfistů o BitcoinBitcoin Examiner narazil na zajímavý Bitcoin související výzkum odhalil pomocí nástroje Google Trends. Podle rychlou analýzu, společná zde obecný zájem na kryptoměna stále roste stálým tempem, s mírným nárůstem v červenci.

Po nahlédnout zvědavosti zapsána v dubnu, odůvodněno krizí odhalení Kypr, zájem odhalený internetových surfařů bylo jít nahoru a dolů, jak můžete zjistit v této tabulce, ale jejich počet je veskrze pozitivní.

Týkající se zeměpisných údajů, ve Spojených státech a severní Evropy, zejména ve Finsku, jsou země s větší zájem dozvědět se více o Bitcoin.

Je zvláštní vidět, že Čína, která vykazuje velký praktický zájem Bitcoin od loňského roku, není přijde jako silné místo v několika webových výzkumu. Nicméně, které lze vysvětlit tím prostý fakt, že údaje v zemi není k dispozici, např.

A co víc zkoumaných podmínek? No, „těžba Bitcoin“ je nejvíce procházet výraz, následuje „bitcoins“ a „Bitcoin výměnu“. Žádné velké překvapení zde, stejně.

Vypadá to, že zájem o Bitcoin zůstává stabilní, na rozdíl od jeho cena, která má za sebou již zapadající tento týden. Tento pátek hodnota klesla pod $. 75 Dnes (6), to bylo pohybuje mezi $ 67 a $. 70


Co je o nové Bitcoin peněženky Inputs.io?Po několika chyb, které postihly několik Bitcoin walletsduring posledních týdnech, někteří Bitcoiners stala zklamaný službami, které používali. To je důvod, proč tvůrci nové internetové peněženky zvané Inputs.io surfování tuto vlnu a spuštění služby s novými výhodami.

Na webových stránkách Coindesk zvýrazněn servicethis týden jako high-bezpečnostní peněžence. Ačkoli Inputs.io stále chybí mobilní aplikaci, návrh verze na bázi prohlížeče je velmi čistý a intuitivní, snadno přizpůsobit se jakýkoliv typ obrazovky.

Stejně jako ostatní peněženky, Inputs.io umožňuje uživatelům kontrolovat svůj účet, odesílat a přijímat (pouze) Bitcoin a zjistit, zda vaše transakce jsou kompletní, či nikoliv.

„My automaticky kombinovat své bitcoins na ochranu vašeho soukromí. To znamená, že zůstatky na každou adresu budou nesprávné, jak je patrné z blokových průzkumníků,“ vysvětluje na internetových stránkách. Kromě toho, s několika bezpečnostními vrstvami, uživatelé peněženka mají hodně pamatovat: obvyklé uživatelské jméno a heslo, PIN pro povolování plateb, požaduje klíč pro obnovení při resetování hesla a PIN. Údaje, které nelze zapomenout nebo ztratit, jinak se můžete rozloučit se ke svému účtu.

Ale je tu víc, další vrstvu ochrany: GPG otisku prstu. Jakmile je tato funkce aktivní, bude vyžadovat Inputs.io uživatelům dešifrovat část textu jako součást postupu přihlášení. Majitelé peněženka může ještě aktivovat systém dvoufaktorové autentizace pomocí programu Google Authenticator, pokud si to přejí.

Kromě získání zkráceného URL k uživatelskému účtu, místo také dodává v jedné rovině platebních tlačítek (takže můžete snadno nastavit odkaz daru). K dispozici je také dobrou zprávou pro vývojáře, sincethe peněženka poskytuje přístup k rozhraní API.

Související zprávy


Post ICO

Bitcoin mění odvětví sexu: Adult Way je nová platforma šetrná ke kryptokřivosti

Post ICO

Týdenní analýza a předpověď cen Bitcoin 4

Post ICO

BitWall shromáždí mikroobvody Bitcoin pro digitální obsah a sníží poplatky

Post ICO

Bitcoin Exchange Bitcurex nenabízí žádné poplatky za Řecko

Post ICO

Kuno Goda: Chtěl bych, aby umělecký svět věděl Bitcoin a výhody, které nabízí umělcům

Post ICO

Charitativní instituce: obecný případ Bitcoinfobie

Post ICO

Bitcoin Londýn 2013, nové dobrodružství Winklevii a nadace Bitcoin

Post ICO

Generální ředitel společnosti BitScan: Rok 2014 považujeme za rok s větším přijetím společností Bitcoin mezi podniky

Post ICO

Hack zavře Flexcoin a vede ke ztrátě 896 BTC

Post ICO

Coupa Café prodává kávu profesionálům z Silicon Valley výměnou za Bitcoins

Post ICO

Italský parlament hostí speciální slyšení Bitcoin - švédská centrální banka zveřejní novou zprávu

Post ICO

Dogecoin změna na AuxPoW