Western Union používá DMCA k odstranění reklamy propagující Bitcoin z Facebooku | Czech.Lamareschale.org

Western Union používá DMCA k odstranění reklamy propagující Bitcoin z Facebooku

Western Union používá DMCA k odstranění reklamy propagující Bitcoin z Facebooku

V současné době je Bitcoin komunita je bzučící po uživatel Reddit Dave Aielloreported obraz, který zveřejnil byl odstraněn z Facebooku.

Aiello, kteří vytvořili „bok po boku“ image a označili Western Union na Facebooku na fb.com/BITCOINpage dne 21. Listopadu byl vyzván s následující upozornění na Facebooku na 24. Listopadu.

load...

Obraz vytvořený pomocí banneru na levé straně od Western Union byl zaslán a později odstraněna po Western Union používá DMCA tvrdí, že obraz porušil autorská práva společnosti Western Union.

Zatímco mnozí v komunitě tvrdí, že obraz představuje fair use nebo parodii realita situace je, že Western Union může vznést nárok vůči obrazu pomocí vykazovací nástroje DMCA na Facebooku a zátěž pak přesouvá k uživateli vyvěšením ukázat nejsou porušuje autorská práva reportér.

load...

Mince Fire natáhl Western Union, který se odmítl vyjádřit k situaci a Facebook, který poslal často používaný odpověď s uvedením:

Facebook je odhodlána pomáhat lidem a organizacím chránit svá práva duševního vlastnictví. Prohlášení Facebook práv a povinností neumožňuje zveřejňování obsahu, který porušuje práva k duševnímu vlastnictví někoho jiného, ​​včetně autorských práv a ochranných známek.

Jakmile obdržíme zprávu od někoho prohlašovat, že obsah na webu porušuje jejich autorská práva, budeme muset ihned odstranit obsah z Facebooku, aniž by nejprve kontaktovat plakát.

Budeme-li odstranit něčí obsahu z důvodu porušení autorských práv, obdrží varování od Facebooku, která obsahuje kontaktní informace o osobě nebo společnosti, která podala zprávu a / nebo obsah zprávy. Pokud se domnívají, že obsah by neměl být odstraněn, mohou následovat-up s nimi přímo, aby se pokusili vyřešit problém.

load...

V mnoha případech je tento proces je téměř automatické a Facebook je to politika, že nebude komentovat těchto věcech bez dalšího šetření.

To samozřejmě vedlo ke zvýšené pozornosti na Western Union z Bitcoin komunity prostřednictvím něčeho známého jako Streisand efekt. Pojmenoval americký konferenciér Barbra Streisand, jehož 2003 pokus o potlačení fotografie svého pobytu v Malibu v Kalifornii nechtěně generovány další propagace ní.

Místo toho, aby obraz prostě být viděn Bitcoin stránce na Facebooku s více než 24 tisíci rád obraz se nyní objevuje na několika dalších místech s bezpočtem reddit vláken vytvořených, Vox psaní plnou storyand mnohem více lidí vyzvednout příběh.

"DMCA Friendly" Version

To také vedlo k vytvoření „DMCA přátelské“ verze obrazu, která je v současné době sdílené přes Twitter, Facebook a dalších lokalit. Jiné obrázky, které Western Union vydala jsou nyní předmětem dalších změn, které se šíří po celé komunity jako požár.

Jaké jsou vaše myšlenky o celé situaci? Dejte nám vědět v komentářích.

Související zprávy


Post ICO

Bitcoin platební procesor Egopay zmrazil fond uprostřed pověstí o faul play

Post ICO

Seznamte se s Yifu Guo, mandlí za horníky Avalon Bitcoin

Post ICO

Bitcoin převyšuje 300 dolarů, případy Alydian pro bankrotu a společnost BTC Čína řídí ekosystém

Post ICO

Kritická kriminalita související s kriminalitou, společnost Dell rozšiřuje platební možnosti BTC a další

Post ICO

Bitcoin news 22. listopadu 2013

Post ICO

5 úžasných příběhů Bitcoin sdílených redditory

Post ICO

BitGold zvyšuje investice v sérii A o 3,5 milionu dolarů

Post ICO

Bitcoin důlní soupravy

Post ICO

Bitcoin update news 5. prosince

Post ICO

Danske Bitcoin umožňuje uživatelům koupit Bitcoins okamžitě pomocí telefonu

Post ICO

Nákup služby Bitcoin od společnosti Dell je povolen pro Kanadu a Velkou Británii

Post ICO

Top 10 webových stránek, které přijímá Bitcoin jako platbu