Vítejte do budoucnosti: setkáte se s kryonickým těžebním strojem Bitcoin | Czech.Lamareschale.org

Vítejte do budoucnosti: setkáte se s kryonickým těžebním strojem Bitcoin

Vítejte do budoucnosti: setkáte se s kryonickým těžebním strojem Bitcoin

Protože jsme to viděli, víme, že je to téměř nemožné, aby průměrný počítač dolu Bitcoins efektivně. To je hlavní důvod, proč byly důlní stroje kvete jako houby po dešti a dnes vám přinášíme další příklad evoluce.

load...

Seznamte se s cryonic FrostBit, od Cryoniks Inc., stroj, který lze považovat pouze PC, pokud mluvíme o jeho názvu. Přístroj má nějaké futuristické vlastnosti: obsahuje tekutý dusík generátor, speciální ASIC chipsand nemají zapomenout thespecial cenu kolem $ 15,000. Hodnota, která nelze kupodivu platit Bitcoins.

„Je to poprvé, kdy‚PC‘byl postaven pro spotřebitele s vestavěným generátorů tekutého dusíku. Využíváme technologii komprese hélia na super-chladných kondenzátorů, které zase kondenzovat dusíku vzduch do jeho tekuté formě. Na tom není nic ani vzdáleně podobná k dispozici spotřebitelé,“říká Fahad Koumaiha, generální ředitel Cryoniks.

load...

„Tím, že udržení cryonic teplotám jsme byli schopni dosáhnout supravodivost s naším zvykem navržený ASIC procesory Nejen, že dostaneme obrovskou podporu v rychlosti, ale my jsme snížit spotřebu energie až okolo 2800W na jednotku;. Podstatně méně než cokoli na současném trhu“, on přidává.

Zatímco průměrný PC zasáhne pouze 200W, toto těžní stroj může zasáhnout vrcholy 2800W a provést 1000 Gigahashes za sekundu. Společnost plánuje přepravit cryonic Bitcoin FrostBit v červenci, takže pokud jste vážně o těžbě Bitcoin a chtějí investovat do dobrého stroji, o tom přemýšlet.

Přes techcrunch.comVýkonný ředitel společnosti Western Union poukazuje na přijetí nástroje Bitcoin, ale pouze poté, co je regulována kryptografická měna

load...Jeden z nejmocnějších mužů na trhu remitencí, Hikmet Ersek, generální ředitel společnosti Western Union, řekl tento týden uvedl, že jeho společnost by mohla mít zájem, aby přijaly Bitcoin, ale jen jednou se řídí světově nejznámější kryptoměna (alespoň v některé z 200 zemích, kde firma působí).

Zpráva byla odhalena během Bloomberg ukazují „Street inteligentní“, pořádané Trish Regan. Ersek připustil Western Union by mohlo zahrnovat možnost Bitcoin ve svém balíčku služeb.

Nicméně, CEO očekává, že zákazníci projeví zájem a požadují možnost první, žádost, která bude považována jakmile kryptoměna je regulován.

„My usadit a platit ve 121 měnách [...]. Po Bitcoin by měla být regulována tím, že regulátor, který by měl být správné měny, proč bychom měli používat Bitcoin?“, Odpověděl na dotaz Trish Regan, který konfrontován Ersek s vysokým poplatkům Western Union účtuje k převodu peněz.

Dodal, že společnost nebude otočit zády na takové inovace v případě, že klient prokázat, že chtějí používat.

Pokud Bitcoin je regulován a zákazníci chtějí to, proč ne?

Do té doby se cena Bitcoin Zdá se stabilizovala kolem $ 600 známky, po dvou týdnech určité volatilitě, podle BitcoinCharts.com.

Vybraný obrázek z Wikimedia


Co může koupit 1 BTC? Seznamte se s indexem Seans Outpost MealBitcoin komunita se stále mění způsob měří sílu své oblíbené virtuální měna. S digitální mince dobývá svou vlastní „osobnost“, mnoho uživatelů přestal přemýšlet o tom, kolik amerických dolarů Bitcoin stojí za to. Nyní je otázkou reálné kupní capacityand, že je zřejmé, při kontrole nejnovější Bitcoin souvisejícího s indexem tam venku: Sean Outpost Meal Index.

Tato jednoduchá stránka, vyhlašuje redditor ‚ryepdx‘ tady, je jedním z prvních kroků, které začnou vidět Bitcoin jako jedinečný kryptoměna, aniž srovnání Fiat.

V podstatě, to vám řekne, kolik jídla mohou Sean Outpost je Pensacola Homeless Outreach, koupit 1 BTCaccording k aktualizovanému kurzu Coinbase je. Každé jídlo má průměrné náklady ve výši $ 1,25, už se všechny výrobní a dodací náklady jsou zahrnuty.

V době naší návštěvy stránky 1 BTC mohl zaplatit za 234 jídel, které by později byly nabídnuty bezdomovců bez domova v oblasti Pensacola, ve kterém se nachází Satoshi Forest, devět-akr útočiště pro lidi.

Pro všechny Bitcoiners tam mají zájem v procesu tvorby, ‚ryepdx‘ zde zveřejněn kód.


Co mají společné tiskárny 3D a služba čištění oken? Bitcoin je odpověďSpolečnost 3Distributed, specializující se na tiskových řešení 3D, který announcedit nedávno začal přijímat Bitcoin, integrací pokladního systému kryptoměna na svých internetových stránkách.

Malý podnik kopl-off zpět v lednu a nyní se rozhodl přidat Bitcoin svých platebních řešení. Kromě tiskových produktů, ale také dodávat komponenty pro 3D tiskárny. „Máme opravdovou vášeň pro inovační projekty a my vždy hledáme ambiciózní spolupráce, které posouvají hranice této technologie“, je možné číst na svých internetových stránkách.

A mluví o společnosti, které přijímají Bitcoin, je tu ještě jeden poukázat: Christian Bennett mytí oken, čištění oken služba založená v Seattlu, ve Spojených státech amerických.

Podle Coindesk, zakladatel firmy, Christian Bennett, jen začal přijímat Bitcoin v září, když zjistil, Coinvoice, platformu, která umožňuje společnostem, které mají být zaplaceny v Bitcoin, zatímco ještě fakturování zákazníkům v amerických dolarech. Nicméně, Bennett byl už Bitcoiner do té doby, on prostě nevěděl, tam bylo tak mnoho uživatelů kryptoměna. Teď se dokonce přemýšlí o otevření jeho peněženku litecoin.

Podnikatel řekl Coindesk on alreadynoticed nárůst podnikání vztahující se k Bitcoin, ale on očekával větší skok na jaře příštího roku v důsledku rostoucího objemu obchodů a 15 procent slevu, že v současné době nabízí na kryptoměna nákupy.

load...

Související zprávy


Post ICO

Safello je nové švédské spuštění Bitcoin, které usnadňuje obchodování

Post ICO

Neteller přijme Bitcoin, Interpol vyšetřuje blokády a další

Post ICO

Bitvařský podnikatel Erik Voorhees obviněný Komisí pro cenné papíry a burzy

Post ICO

St Pete podniky Hop na bitcoin bandwagon

Post ICO

Khan akademie konečně přijímá Bitcoin dary (a to není jediný)

Post ICO

Hacking Team vyvinul Bitcoin peněženku pro sledování uživatelů

Post ICO

Výměny v boji proti dětské pornografii, nové a vylepšené Bitcoin a další

Post ICO

Butterfly Labs zavřely FTC, obviněné z nekalých a podvodných praktik

Post ICO

VMC oznamuje 28nm ASIC čipů s 24.5 TH sec horníků, které mají být dodány v listopadu

Post ICO

Zúčastněte se aukce v USA prostřednictvím společnosti SecondMarket

Post ICO

Blockchain zaznamenává kola financování, Filipíny studují E-peso a další

Post ICO

Neo & Bee údajný podvod, bulharská daň na Bitcoin a nové bankomaty na Novém Zélandu a Kanadě