USA se zahřejí na Bitcoin, Coinbase dosáhne svého limitu a kyperská univerzita se ujme vedení | Czech.Lamareschale.org

USA se zahřejí na Bitcoin, Coinbase dosáhne svého limitu a kyperská univerzita se ujme vedení

USA se zahřejí na Bitcoin, Coinbase dosáhne svého limitu a kyperská univerzita se ujme vedení

Během této bláznivé týdne Bitcoin tam bylo hodně dobré a špatné zprávy. Během posledních sedmi dnů, Bitcoin je cena skyrocketedand kdybychom si mysleli dosažení 500was $ velký problém, mohla by obec nebude věřit, když udržuje hodnota stoupá.

load...

S touto boost, podporované hlavně slyšení konaných ve Washingtonu, mnoho nových podniků a institucí (viz thisand to) odhalila, že jsou nyní přijímá kryptoměna. Podívejte se na všech velkých událostech posledních dnů s pomocí Bitcoin zkoušejícího Weekly zaokrouhlit nahoru.

Apple internetový obchod vystřihne Bitcoin aplikace z Coinbase

Apple se obrátil proti app Bitcoin... Znovu. Méně než měsíc po Coinbase spustila svůj nový iOS, internetový obchod společnosti se axed službu.

load...

Podle Coinbase, bylo rozhodnuto pouze ze strany Apple. Spojení, které by obvykle vedou k stránku aplikace nyní přesměrovává uživatele na hlavní stránce iTunes. Užitečná aplikace povolena okamžitou synchronizaci s webový účet jednotlivých uživatelů, bezpečně ukládat kryptoměna, že by i nadále k dispozici pro použití kdekoliv.

Celý článek

KnCMiner činí 3.000.000 $ za pouhé čtyři dny

Po startu dodávat své první Jupiter těžebních plošin na začátku října, KnCMiner nedávno učinil kolosální množství peněz za pouhé čtyři dny, prodává 3 miliony dolarů Bitcoin důlní zařízení.

Jedná se o velmi aktivní období prodeje se stalo mezi 7. A 10. Listopadu, podle Coindesk. Bylo to v těchto dnech, že Bitcoin jeho cena prudce vzrostla, což výrobce ve Švédsku založen na prodej z Saturn a Jupiter soupravy. Společnost také brát maximální počet předobjednávek možných.

load...

Celý článek

Rozhovor s Jason Williams, od Bitcoin Association of Australia

Bitcoin má novou skupinu zástupců v Austrálii a nyní je to opravdu oficiální. Ne-pro-zisk Bitcoin sdružení Austrálie byla tvořena 23. Října a už pracuje na zvýšení povědomí v zemi. Cíle organizace sladit s těmi, které podporuje nadace Bitcoin, jak se nová instituce slibuje, že práce s cílem získat Bitcoin uznána na vládní úrovni prostřednictvím budoucích událostí a dalších iniciativ.

Prezident sdružení, Jason Williams, mluvil s Bitcoin referenta o tuto novou výzvu a maloval aktuální obraz Bitcoin vlivu v Austrálii. Zkontrolujte celý rozhovor.

ASRock oznámila dva nové základní desky zaměřené na Bitcoin horníků

ASRock nedávno proměnil v první výrobce proudu se připojit ke komunitě Bitcoin: společnost vydala dvě nové základní desky, které jsou určeny pro těžbu Bitcoin, hlásí VR-Zone. Obě desky mají celkem šest PCIe slotů, z nichž jeden je x16 PCIe 3.0, zatímco druhý pět jsou PCIe 2.0 x1 sloty. ASRock hází v dalších dvou čtyř-pinové konektory pro více síly.

New York stát se domnívá, že vytvoření ‚BitLicenses‘

‚BitLicenses‘ by mohl být začátek vývoje zvláštního rámce, který by mohl v blízké budoucnosti, regulace Bitcoin řádným způsobem. To je název licencí New York State Department of Financial Services (NYDFS) hodlá vydat pro podniky v obchodním virtuální měny peněžního přenosu.

Oddělení očekává, že diskutovat o tuto možnost v budoucnu jednání o virtuálních mincí, jejichž datum je ještě třeba určit. Nedávná Dokument vydaný NYDFS potvrdil „veřejné slyšení posoudí propojení převodu peněz předpisů a virtuální měny“.

Celý článek

Hong Kong peněžní autorita nebude regulovat Bitcoin

Čínská bankovní regulační komise a Hong Kong peněžní autorita (HKMA) nebude regulovat Bitcoin. V poslední době Bitcoin Examiner hovořili o této možnosti, že Komise se stále hledá do regulace a případné rámce. Nicméně, HKMA veřejně oznámil, do té doby, že Bitcoin nepatří do jeho pravomoci.

Informace byla odhalena minulý pátek (15), výkonným ředitelem úřadu, Norman Chan, citované na Geek říše prostřednictvím článku publikovaném Brian Cohen. Zatímco toto Hong Kong instituce má zodpovědnost za „podporu stability a integrity finančního systému, včetně bankovního systému“, nebude řešit regulaci Bitcoin.

Celý článek

Bitcoin začínajících dostat trochu pomoci ze Silicon Valley

Bitcoin související starty bude mít šanci být součástí nového a exkluzivního akceleračního programu, vytvořeného pomocí Plug and Play Tech Centre, investor osiva v PayPal s třech různých místech v Silicon Valley. Iniciativa bude kick-off v lednu 2014 s první třídu pro 10 firem, které se budou moci dozvědět více v průběhu následujících tří až šesti měsíců.

Plug and Play Tech Center ústředí v Sunnyvale (California), bude hostit program Bitcoin, který hodlá poskytovat investiční semen ve výši $ 25,000 každém startu výměnou za pět procent akciového podílu. Ale, „ve zvláštních případech“, program lze poskytnout až do $ 100,000.

Celý článek

Sdílení souborů vyhledávače trvat až tmavě web a Bitcoin uniknout Hollywood

Sdílení souborů indexování stránek, které fungují jako vyhledávače pro pirátství odkazy berou do temného web uniknout ze spárů vlastníků autorských práv, The Guardian tento týden. „Nová pirátství indexování stránek financovány výhradně Bitcoins, NewsNab +, zřídil obchod v rámci sítě Tor (...), s využitím svého anonymitu chránit místa a identitu pirátství stránek ze sporů od vlastníků autorských práv a jejich zástupci, jako je Sdružení filmové tvorby America“, článek dodává.

Britská počítačová kriminalita jednotka starosti Bitcoin ransomware

Agentura National Crime (NCA) zjistil, prostřednictvím své počítačové trestné činnosti jednotky, nové masově spamming podvod, který cílí obětí ve Velké Británii, „blokováním“ je z jejich vlastního počítače s šifrovací program a držet to pro výkupné výměnou za Bitcoins.

Vzhledem k velikosti podvod, agentura vydala výstrahu týkající se phishingových e-mailů, které se zdají být zaslány bank a dalších finančních institucí, a to zejména malým a středním podnikům. NOK hodnotili podvod jako „významné riziko“, ale e-maily by dosáhly desítky milionů uživatelů počítačů doposud.

Celý článek

Travelers BOX umožňuje výměnu měny zbytky pro Bitcoin

Kočovníci BOX je stroj podobný bankomatu, která vám umožní vyměnit své cizoměnové zbytky pro Bitcoin, takže si můžete opravdu použít tyto peníze později, aniž by museli vrátit do určité země nebo odpad spoustu směnných poplatků. První z nich již byla umístěna na letišti Atatürk v Istanbulu, největšího města Turecka a je to úspěch.

Celý článek

Ricin dopis zaslaný prezidentem USA spojen s Silk Road je obchodníkem

Spojené státy ministerstvo vnitřní bezpečnosti identifikován jeden z podezřelých, které zasílaných jed-přichycena dopisy prezidentu Baracku Obamovi, na začátku tohoto roku, jako prodejce drog, které obvykle působí na Bitcoin výlučné nelegálního trhu Silk Road.

Informace byla zahrnuta ve zprávě zaslané adresované výboru Senátu, který nedávno žádané informace o rizicích a přínosech kryptoměna během slyšení, které se konalo v pondělí (18).

Celý článek

Nová prodejna Subway nachází na Slovensku přijímá Bitcoin

Poté, co dva obchody metra začala přijímat Bitcoin na různých kontinentech kryptoměna dosáhla třetího etablishment Subway. Poslední místo je v Bratislavě, hlásí Coindesk. Obchod má benn přijetí Bitcoins od 13. Listopadu, kdy byla první platba registrován.

BitPay odhaluje svou novou Bitcoin obchodní adresář

Platba procesor BitPay oznámil nový a velmi užitečnou funkci, a to zejména nyní, že prázdniny se blíží: a Bitcoin obchodní adresář, který zde můžete navštívit.

Novinkou BitPay nabízí seriózní zdroj informací o Bitcoin šetrných obchodníky a pravděpodobně bude velkým přínosem pro prodejce, kteří nyní mohou integrovat vlastní adresář jejich platební procesoru. Servisní plošině je také nabízí seznam neziskových organizací, které vám mohou pomoci s vašimi Bitcoins.

Celý článek

Slavný „Bitcoin pizzy“ jsou nyní v hodnotě 6.000.000 $

Příběh „Bitcoin pizzy“ by jednou mohlo být kryptoměna legendou, ale je to příliš reálné, aby ignorovat do teď. Pamatuji si, když 18. Května 2010, Laszlo Hanyecz (bydliště v Jacksonville) oznámila na Bitcointalk.org by platit někdo 10.000 BTC, aby ho objednat dvě pizzy? No, v té době 10000 Bitcoin byl v hodnotě $. 25

Podle Business Insider, o čtyři dny později, Bitcointalk.org Uživatelská jarcos "povinnost a Hanyecz zveřejnil důkazy: dva„The Works“pizzy z Papa John je. V současné době ceny Bitcoin stojí na více než $ 600, což znamená, že pizza je nyní v hodnotě více než 6.000.000 $.

BtcChina zabezpečuje investice ve výši $ 5 milionů

S Bitcoin cena stoupat i počet uživatelů roste na denní bázi, největším světovým výměna Bitcoin objemu, BtcChina právě zajištěné sérii A investice ve výši 5.000.000 $, z Světelnými Čína Partners a Světelnými Venture Partners.

„Tato investice je obrovský schválení pro náš tým v BtcChina, a nám umožní udržet inovovat, aby se stal nejlepším Bitcoin společností na světě. Budeme i nadále stavět nejvíce spolehlivé a bezpečné Bitcoin obchodní platformu pro čínský trh, nabízí skvělý zákaznický servis a mít globální dopad na Bitcoins,“uvedl generální ředitel burzy, Bobby Lee.

Celý článek

Falešné „free Bitcoin generátor“ nabídka vede k malware

Online podvodníci začali podvádět uživatele k vyplnění on-line průzkumy se sliby „volné“ Bitcoin generující software. Podle Help Net zabezpečení, že nabídky jsou vyhlášeny prostřednictvím Youtube videa, sloupy Pastebin a promo míst, a když se výslovně uvádí, že k získání generátor Bitcoin nebudete muset dokončit průzkum, budete vyzváni, aby platit za premium účet objednat ke stažení souboru.

Je Bitcoin dobývání orgány Spojených států?

Po výbor Senát Spojených států měli možnost seznámit se s Bitcoin během dvou slyšení se konala tento týden ve Washingtonu, co lze říci o budoucnosti kryptoměna? No, to záleží, kdo je odpovědět na otázku, ačkoliv spousta úřadů se zdá být otevřený k výhodám Bitcoin.

V pondělí (18), v den prvního slyšení, se slova „legitimní finanční služby“ byly ve skutečnosti hozený na kryptoměna, takže hodnota Bitcoin má stoupat k nebi.

Celý článek

Coinbase dosáhne limitu nákupu a „pozastaví“ činnost

Pamatuji si, když již v dubnu výměna Mt. Gox utrpěl několik problémů kvůli vysokým úrovním poptávky? No, něco podobného nedávno stalo Coinbase tento týden. V pondělí (18), když Bitcoin je cena zvýšila téměř $ 150, výměna řešila velké množství transakcí, stejně jako mnoho jiných platforem po celém světě.

V důsledku toho Coinbase dosáhl svého limitu nákupu, vyčerpání Bitcoins prodat. V ten den, platforma nechal vzkaz pro své klienty a přechodně „pozastavena“ svoji činnost.

Celý článek

Rabobank bloky zákazníky z nákupu Bitcoins

Banka v Nizozemsku zablokoval většinu svých zákazníků od nákupu Bitcoins na burzách v průběhu tohoto týdne, podle Coindesk. Rabobank odvolán 99 procent transakcí svých zákazníků s výměnami Bitcoin v úterý a ve středu bez udání důvodu či vysvětlení. Nicméně mluvčí nizozemského Bitcoin směnného BTCNext řekl, že to bylo proto transakce jsou vnímány jako potenciální podvod.

University of Nicosia je první akreditované instituce na světě přijmout Bitcoin

The University of Nicosia (UNIC), v Chipre, oznámil to umožňuje studentům platit školné a další poplatky s Bitcoin od nynějška. Kromě toho, že univerzita je největší v zemi, bude také nabízet magisterský titul v digitální měna, která bude k dispozici on-line a on-kampusu od roku 2014.

Toto rozhodnutí je unic, jeden z největších akreditovaných angličtiny vysokých škol v evropsko-středomořském regionu, první Bitcoin šetrný institucí svého druhu na světě. Platby budou zpracovány platformy Neo-Bee.

Celý článek

Polský Bitcoin výměnu Bidextreme.pl hacknut

Po týdnu bez ohlášení velkých loupeže v Bitcoin světě - poslední špatná zpráva přišla z České republiky -, polské výměny Bidextreme.pl odhalil, že byl hacknut. V důsledku toho byly vyprázdněny zákazníků Bitcoin a litecoin peněženky.

Tento incident byl zaznamenán orgánům a plošina dočasně pozastavit veškeré činnosti, zatímco vyšetřování pokračuje, podle prohlášení zveřejněné na internetových stránkách Bidextreme je.

Celý článek

Atentát na trhu podporuje zničení „všechny vlády“

0 Seznamte atentátu trh, nový a velmi odlišný iniciativu crowdfunding, který mísí vlastnosti platformy jako Kickstarter s touhou po politické vraždy a ničení vlády. Tato webová stránka, běží na síti Tor, používá crowdfunding vytvořit Bitcoin prémií na životech světových vůdců a zástupců úřadů.

Všechny tyto cíle jsou předkládány uživateli a seznam již počítá s přítomností prezidenta Spojených států Barack Obama, nebo předseda amerického Federálního rezervního systému Ben Bernanke, který má nejvyšší odměnu na platformě, 124,14 BTC,

Celý článek

load...

Související zprávy


Post ICO

Bitcoiners jsou pesimistické o ceně společnosti Bitcoin v roce 2015

Post ICO

DigitalTangible integruje Bitcoin a USD obchodování do své webové peněženky

Post ICO

McGill Bitcoin Airdrop - úžasné video

Post ICO

1200 obchodníků připravených k tomu, aby se tento rok Bitcoin Black Friday stal největším

Post ICO

Oběť útoků DogecoinAPI dává

Post ICO

Nová aplikace Bitcoins with Friends spojuje uživatele šifrování

Post ICO

První pípání se slovem Bitcoin bylo zveřejněno před více než čtyřmi lety

Post ICO

5 plug-inů Bitcoin, které umožňují co nejlépe využít vaše stránky WordPress

Post ICO

Používají uživatelé Bitcoin spěch nebo snílky?

Post ICO

Historie Bitcoin: cesta virtuální měny

Post ICO

Bitcoin dobývá americké úřady? Zde je několik názorů, které musíte přečíst

Post ICO

Pouze 30% severoamerických lidí zná Bitcoin a více než polovina jej nechce používat