Univerzita v Curychu testuje platby Bitcoinem, Shrem se viní a další | Czech.Lamareschale.org

Univerzita v Curychu testuje platby Bitcoinem, Shrem se viní a další

Univerzita v Curychu testuje platby Bitcoinem, Shrem se viní a další

To je Bitcoin lékaře: poslední týdenní round up. Podívejte se na nejdůležitější zprávy týdne.

„Collector“, které unikly fotky celebrit očekává více BTC

Internetu je v plamenech vzhledem k výsledkům poslední významné hack, který cílené účty založené na Apple iCloud. Hacker zodpovědný za útok ukradli desítky soukromých snímků, které patří k několika celebrit, jako herečka Jennifer Lawrence nebo modelu Kate Upton. Většina obrázky ukazují celebrity nahý a v intimních situacích.

load...

V návaznosti na hack, že snímky byly údajně koupil s Bitcoin pomocí „sběratel“, který očekává, že vydělat více peněz tím, že zveřejní vzorků a pak prodávat obrázky online. Podezřelý nejprve publikoval obrázky v průběhu víkendu na kontroverzní internetové stránce 4chan, ale to netrvalo dlouho, dokud obrazy byly kopírovány a distribuovány po celém webu.

Celý článek

load...

Průzkum USA: 43% mladých respondentů pravděpodobně ke koupi Bitcoin

Bitcoin má za sebou dlouhou cestu. Decentralizované měna je stále do značné míry stigmatizovány a málokdy nedokáže zmást začátečníkům. Ale zájem rozšířila docela dost, protože pouze dotkla radar čtenářů mailing listu skeptický kryptografie. Podle čerstvé národní široký průzkum Konference Státní banky dohledu (CSBS), 6% respondentů je ‚velmi pravděpodobné‘, a 12% jsou ‚poněkud pravděpodobné, že‘ ke koupi Bitcoin. 17% uvedlo, že si nebyli jisti.

Přesto mladí voliči v průměru mnohem vyšší. 43% 18-24 letých účastníků uvedlo, že jsou ‚velmi pravděpodobně‘ nebo ‚spíše pravděpodobné, že‘ ke koupi Bitcoin zatímco pouze 8% respondentů starších 55 let řekl totéž. Samozřejmě, že starší generace mají tendenci být méně ochotni dotknout nových technologií.

load...

Zdroj: CoinTelegraph

„Bitcoin je opravdu křehká,“ říká hlavní vývojář Mike Hearn

Když budete číst o Bitcoin na internetu, budete s největší pravděpodobností najdete dvě stanoviska neustále bojují mezi sebou. První z nich je optimistický o cryptocurrencies. Tito lidé si myslí, že je jen otázkou času, než Bitcoin má po celém světě a fiat peníze zahynou. Druhý názor si myslí pravý opak. Věří, Bitcoin je další bublina, připraven k popu ve tvářích všech jejích věřících. Jako vždy, pravda je, není vůbec, že ​​velkolepé a obě strany provést některé platné body.

V nedávném rozhovoru s Successcouncil, Mike Hearn vyjádřil své myšlenky na protokolu zasvětil svůj život před několika lety.

Zdroj: CryptoCoinsNews

University of Zurich testuje Bitcoin platební řešení

Švýcarsko je největší univerzitou, která se nachází v Curychu, se kterým příklad, pokud jde o open-minded vzdělávací instituce testováním nové Bitcoin platební řešení v jednom ze svých jídelnách.

Proces se stane během příštích dvou týdnů. Během tohoto období budou studenti moci využívat inovativní služby CoinBlesk, mobilní platební platforma založená na obousměrné technologii near-field komunikace (NFC), která byla vytvořena devíti místních studentů a učitelů.

Celý článek

FINTECH manifest: Vláda by měla činit UK Bitcoin-friendly

Více než 150 začínajícím a investoři rizikového kapitálu podpořili nový manifest, které obsahuje řadu doporučení pro Velkou Británii je FINTECH průmyslu, které zahrnují Bitcoin právní předpisy příznivé.

Dále jen ‚Startup manifest‘ byl publikován Koalice pro digitální ekonomiky (Coadec) tento týden, a byl autorem Guy Levin, výkonný ředitel koalice. Pozoruhodné s cennými papíry doprovodný návrh patří Index Ventures, král a Seedcamp.

Zdroj: Coindesk

Indonéské Bitcoiners můžete koupit BTC na 10.000 Indomaret obchodech

Nikdy nebylo tak snadné koupit Bitcoin v Indonésii. Místní Bitcoiners nyní mohou zakoupit kryptoměna ve více než 10.000 cihel a malty umístění, díky dohodě mezi zavedené Bitcoin.co.id, hlavní výměnu Bitcoin země a řetězce výhodných obchodů Indomaret.

Partnerství umožní indonéské 238 milionů obyvatel snadno koupit BTC se indonéská rupie na mnoha místech Indomaret se šíří po celé zemi, financování jejich Bitcoin.co.id účty.

Celý článek

Top amerických vysokých škol začínají nabízet Bitcoin kurzy

Dva nejlepší-zařadil univerzity USA, New York University a Duke University, které nabízejí kurzy cryptocurrencies poprvé. Profesor Geoffrey Miller naučil včera první třídu nový kurz NYU, „Zákon a místo podnikání Bitcoin a ostatní Cryptocurrencies“,. 35 studentů se zúčastnilo zasedání - první ze série 14 - pokrývající základy peněz.

Miller, člen fakulty na NYU právnické fakultě, vyučuje kurz s profesorem Davidem Yermack, který je na fakultě obchodní škole.

Zdroj: Coindesk

Den otců v Austrálii: Nápady na dárek pro každého Bitcoiner táty

Většina lidí je štěstí, že mají velmi zvláštní hrdina ve světě, někdo se říká otec. Neexistuje žádný říkat, jak moc náš táta má pro nás udělal, jak se stáváme čím jsme do značné míry díky našim rodičům. S Den otců v Austrálii se rychle blíží (7. Září), nevyhnutelná otázka stavy: Co čerpáte tátu pro dárek na Den otců (nebo na jiný den)?

A pokud se vám stalo, že se mezi lidmi, kteří se aktivně zapojují do pohybu Bitcoin přijetí, možná by vás zajímalo, jaký dárek si můžete koupit tátovi tento rok světově nejpopulárnější kryptoměna.

Nebojte se, že jsme zkoumali téma a přijít s partou různé dárky a činností tak, aby vyhovovaly všechny druhy otců!

Celý článek

Low-cost Firefox telefony by mohlo přinést Bitcoin na rozvojovém světě

Mozilla, která stojí za webový prohlížeč Firefox a Firefox OS, který byl nedávno zahájila své první chytré telefony v Indii za přijatelnou cenu 33 $. Telefon je znám jako Intex Cloud FX, a to může udělat více pro přijetí Bitcoin v rozvojovém světě, než některý z vysoce postavených začínající v Silicon Valley.

Koneckonců, jak jsou ti lidé, kteří jsou v zoufalé potřebě přístupu k bankovnictví, online obchodování, a zajišťuje proti inflaci měl použít Bitcoin pokud nejsou připojeny po celou dobu? Přestože Bitcoin je již k dispozici na funkci uživatelům telefonů pomocí textových zpráv, tyto nové telefony od Mozilla umožňují jednotlivcům mít větší kontrolu nad svými Bitcoins.

Zdroj: CryptoCoinsNews

BitInstant zakladatel Charlie Shrem přiznává, že Silk Road poplatcích

Charlie Shrem, Bitcoin podnikatel a zakladatel výměny BitInstant.com, který přiznal tento týden na pomoc dealera „BTCKing“ s nelegálním prodejem $ 1 milión v BTC na Silk Road zákazníkům. Případ sahá až kontroverzní bustu Dark webového nelegálního trhu, kde by klienti anonymně nakupovat a prodávat drogy a zbraně.

Shrem, který přijal dohodu v New Yorku, nyní mohl být odsouzen k pěti letům vězení. Avšak dohoda umožňuje Bitcoiner, aby se zabránilo dlouhé a nepříjemný proces, či dokonce vážnější obvinění z praní špinavých peněz a porušení zákona o bankovního tajemství.

Celý článek

Safello oznamuje sociální média inspirovaný Bitcoin peněženku

Safello je nyní umožňuje uživatelům požadovat pozvání do jeho nově zahájené Bitcoin peněženky služby. Pro uvolnění, bude Švédsko bázi Bitcoin opraví společnost využívat Blockchain API, ačkoli jeho peněženka služba bude stavět na základní nabídkami Blockchain a dodává další sociální vrstvu, která umožní uživatelům snadno vyhledat pro ostatní uživatele, s nimiž jste v minulosti obchodovaný.

Tato zpráva byla zveřejněna v průběhu zasedání panelu na STHLM Tech Fest, se sídlem ve Švédsku konferenci představovat největší talenty z plateb celém světě, jako je Stripe a iZettle vedle Bitcoin společnostmi jako Safello, Blockchain a KnCMiner.

Zdroj: Coindesk

load...

Související zprávy


Post ICO

Držte se svého Bitcoin! Kaspersky spouští bezplatný nástroj pro dešifrování, který odemkne ransomware

Post ICO

Coinye West zahájila čtyři dny před časem po Kanyeově hrozbě, že bude žalovat programátory

Post ICO

Bitcoin překročí hranici 300 dolarů a Grexit je stále pravděpodobnější

Post ICO

Bubble nebo Ponziho schéma: Čínské média stále drhávají Bitcoin

Post ICO

Investování do programu Bitcoin: může digitální měna být bublina, která se chystá pop?

Post ICO

Největší Bitcoin Expo přesto - a můžete se dostat zdarma!

Post ICO

Bitcoin ATM debutuje ve Vancouveru, Blockchain.info dosáhne 500 000 peněženek a Reddit zavře GirlsGoneBitcoin

Post ICO

Bitcoin získává důležitou pečeť schválení: cena kryptocurrency je nyní na Bloombergu

Post ICO

Diverzifikace v drahých kovů a Bitcoin

Post ICO

Butterfly Labs zavřely FTC, obviněné z nekalých a podvodných praktik

Post ICO

BitLicenses pro firmy Bitcoin? Nový stát v New Yorku diskutuje o právním rámci

Post ICO

St Pete podniky Hop na bitcoin bandwagon