Agenti z USA ulovili BTC, UBS, aby studovali blokády a další | Czech.Lamareschale.org

Agenti z USA ulovili BTC, UBS, aby studovali blokády a další

Agenti z USA ulovili BTC, UBS, aby studovali blokády a další

Vítejte na 99Bitcoins nejnovějšího týdenního zaokrouhlit nahoru! Pomůžeme vám zjistit, co se stalo v Bitcoin světě v průběhu minulého týdne.

Dvě federální agenti zatkli za krádež BTC při Silk Road vyšetřování

load...

Dva bývalí federální agenti USA zapojených do případu Silk Road byli obviněni z podvodu drátu, praní špinavých peněz a dalších trestných činů, za údajnou krádež BTC při federálním vyšetřování, které svrhly Deep Web je největší ilegální trh.

Poplatky byly podány v San Francisku federálního soudu a obvinit dva podezřelé z krádeže kryptoměna obohatit, uvádí CNN. Nyní se bývalí agenti byli součástí protidrogové správy a americkou tajnou službou v té době.

load...

Celý článek na 99Bitcoins

Australský Treasury: Bitcoin ohrožení výběru daní

Australan ministerstvo financí tvrdí Bitcoin a digitální měny jsou potenciální hrozbou pro jeho úsilí výběru daní.

V nové zprávě, vládní agentura uvádí oblasti, ve kterých doufá, že ke změně struktury svého daňového systému příjmů, s odvoláním na vznik nových finančních technologií, včetně Bitcoin a dalších digitálních měnách, jak napadá, že má ještě přizpůsobit.

Zdroj: Coindesk

Bitcoin podnikatel Charlie Shrem hlásí do vězení

Charlie Shrem nového domova nepřijímá Bitcoin. Jednorázový Bitcoin podnikatel údajně federální věznici v pondělí sloužit dvouletý trest za jeho účast v co žalobci tvrdili byl režim droga zahrnující jeho výměnu virtuální měny a online černého trhu.

load...

Pan Shrem, 25 let, oznámil federální zařízení v Lewisburg, Pa., Kde bude sloužit svůj čas v minimálním bezpečnostním tábor, který sousedí s vysoce střeženého vězení, řekl Shawn Barlett, vězení mluvčí. Kemp má 466 vězňů, podle amerického úřadu pro webové stránky věznic.

Zdroj: The Wall Street Journal

Více než 2% Američanů by svěřilo Bitcoin převádět peníze do zahraničí

Nový průzkum provedený měny Rada Digital ukázal, že 2,3% Američanů by svěřilo Bitcoin a svůj systém posílat finanční prostředky do zahraničí v případě nouze.

Podle průzkumu, který polling 750 „normální Američané“, většina lidí ve Spojených státech, raději používají své banky nebo jiné tradiční systémy pro převod peněz do zahraničí.

Celý článek na 99Bitcoins

Nadměrné investuje 5 milionů $ v Peernova v první investici Bitcoin

US maloobchodní gigant Nadměrné investovala do blockchain Technology Specialist Peernova jako součást své druhé tranše financování série A.

Tvořil přes sloučení mezi cloud těžební poskytovatele smlouva CloudHashing a ASIC hardware designér HighBitcoin počátkem roku 2014, Peernova zvednutý $ 8,6 m na financování loni v prosinci, jak se snažila urychlit jeho odklon od těžby.

Zdroj: Coindesk

Rakuten oznamuje multi-sig podporu úschovy a $ 30 Bitcoin slevu

Rakuten, největší online prodejce v Japonsku, nedávno oznámila svůj záměr přijmout Bitcoin jako platební prostředek. No, čekání je u konce, a zákazníci mohou nakupovat zboží na americké verzi internetových stránek Rakuten přes Bitcoin začíná dnes.

Jedná se o první krok směrem ke globální plán zavedení e-commerce obří pro Bitcoin. Kromě oznamující jejich přijetí digitální měně, Rakuten také tvrdili nakupující dostane 30 $ off, pokud utratí $ 100 nebo více, když platit Bitcoin v průběhu příštího týdne.

Zdroj: InsideBitcoins.com

Švýcarský bankovní gigant UBS ke studiu blockchain v novém Londýně laboratoři

Vypadá to, že další velké finanční žralok se chystá do vody Bitcoin. Švýcarský bankovní gigant UBS otevře technická laboratoř v Londýně v průběhu měsíce dubna vyšetřovat základní technologie Bitcoin je: na blockchain.

Stejně jako dalších významných institucí, UBS chce pochopit, jak je možné ji použít technologii kryptoměna k tradičnímu finančního systému. Cílem je využít poznatky získané ze studie blockchain ke zlepšení finančních transakcí a jiných operací.

Celý článek na 99Bitcoins

Česká policie zabavit $ 345.000 vlastnictví spojené s Bitcoin hack

Česká policie zabavila luxusní nemovitost zakoupen s Bitcoin dvojicí dříve spojené s hack protidrogové tržiště ovce Marketplace.

Dům, který údajně stojí kolem $ 345.000, byl zakoupen v sérii transakcí Tomáše Jiříkovský a jeho partner Eva Bartošová. Budova byla původně zaregistrována pod Jiříkovský dědeček Jan Goliáš.

Zdroj: Coindesk

Soustružení letecké míle do Bitcoin? Je možné, že jako alternativní měny hranou napřed

Nedávná zpráva pokračuje dokázat, je to vážný problém. Část přitažlivosti pro shadier sektor společnosti je skutečnost, že letecké míle a věrnostní program body mohou být vyměněny za zboží či hotovosti. Ale další alternativní měně - Bitcoin - vstoupil do boje a jeho zastánci naznačují, že nejlepší hodnota a pojistkou pro peníze, je, aby se peníze z rovnice úplně.

Bitcoin na míle daleko, obchodní jednotce Bitcoin Brands Inc., navrhuje, aby cestující konvertovat nežádoucí mil a další bonusové body, do Bitcoin v co společnost popisuje jako „rychlý, diskrétní a teď ještě soukromý“ transakce.

Zdroj: Skift.com

US Bitcoin těžební společnosti bombardováni „invazivní“ žádosti o informace z Coinbase

Ačkoli Coinbase právě představila tři nové funkce, vyvinuté s cílem zlepšit svou volbu bitů, hlavní reportáž obklopující Bitcoin společnost tento týden zdaleka není pozitivní. V pohybu považuje za imoral a ‚invazivní‘ ze strany průmyslu, digitální poskytovatel peněženka se údajně snaží získat operativní informace o Spojené státy se sídlem Bitcoin hornické činnosti.

Coinbase pokus - což některé podniky veřejně považován za Porušování obchodního tajemství, místo řekl Coindesk - byla nedávno potvrzena MegaBigPower a Bitmain, dvě těžební společnosti s přítomností v USA.

Celý článek na 99Bitcoins

$ 1 Million právní boj polapí zvlnění, Bitstamp a Jed McCaleb

Bitstamp zahájila právní kroky více než 1 m $ ve sporných finančních prostředků v souvislosti s prodejem téměř 100m XRP minulý měsíc. Bitstamp, která provozuje Ripple bránu a výměnu Bitcoin, podal stížnost k interpleader dne 1. Dubna do okresního soudu USA v severní obvod Kalifornie. Jed McCaleb, zakladatel obou Ripple Labs a Stellar, a dva členové rodiny McCaleb byly pojmenovány ve stížnosti.

Na $ 1.038.172 ve sporných finančních prostředků Ripple Labs byly použity na nákup 96,342,361.6 XRP dát do prodeje prostřednictvím účtu údajně pod kontrolou McCaleb, podle stížnosti.

Zdroj: Coindesk

Jak Bitcoin skončí chudoby ve světě

William Blair partnera Brian Singer vysvětluje Bitcoin a blockchain šifrování má větší schopnost přivést více světové populace z chudoby, než cokoliv, co jsme viděli v posledních desetiletích.

FORBES: A je Bitcoin měnu do budoucna? Nebo je to platební systém, který vyvíjíte?

SINGER: Bingo. Je platební systém. Je to šifrování blockchain. A tam jsou zajímavé věci. Myslím, že Bitcoin, nebo, opravdu, blockchain šifrování, který je za ním, má větší schopnost přivést více světové populace z chudoby, než cokoliv, co jsme viděli v.

Zdroj: Forbes

Vzestup Bitcoin v Argentině

Vzhledem k Argentině opakující inflační krizi, řízení kapitálu a celková finanční represe, je to stát základem stanoviska v Bitcoin kruzích předpovídají, že tato země je nastaven na kryptoměna boom.

Ve skutečnosti, Argentina je velmi daleko od rozšířenému přijetí Bitcoin, a je pravděpodobné, že velká část populace se nikdy použít. Nicméně, mnoho Argentinců slyšeli o Bitcoin prostřednictvím médií, a oni jsou možná ochotnější než jiní v Latinské Americe, že ho vyzkouší.

Zdroj: PamAmPost.com

Konec ‚Bitcoin Bowl‘: BitPay a ESPN zrušit sponzorskou smlouvu

Petrohradu Bowl již nebude znám jako ‚Bitcoin Bowl‘. Playoffs kolej fotbal odpovídající až Atlantik pobřežní konference proti americkému atletické konference ztratila svou BTC sponzorství po tříleté dohoda byla náhle zrušena tento týden.

Sportovní událost, která se konala každý rok v St. Petersburg (Florida), získané díky podpůrné kryptoměna k Atlanta-založil firmu BitPay. Známý platební procesor oznámil sponzorskou smlouvu s ESPN (prostřednictvím své dceřiné společnosti ESPN událostí) v roce 2014.

Celý článek na 99Bitcoins

Federální agenti zatkli Bitcoin zbraň kupující v provozu žihadlo

 Muž z Hyannis, Massachusetts byl obviněn a zatčen při pokusu koupit $ 2,500 zbraně z darknet webové stránky pomocí Bitcoin.

Podle úřadu US Attorney Carmen Ortiz to, Justin Moreira byl zatčen poté, co si vzal balíček věřil obsahoval pistoli ráže.380 a tlumič, vyslaný tajný federálního agenta, od místní poště.

Zdroj: Coindesk

‚Obama efekt‘ má za následek 200 Bitcoin dary Edward Snowden

S ohledem na náhlé „výkonným nařízením“ vydaného Barack Obama v Americe, mnoho Bitcoin redditors se domníval, že to je nyní nezákonné, aby věnovali peníze na lidi, jako Edward Snowden.

Ale netizens že jsou politické hranice a proklamace na mysli jen velmi málo pro ně. Během několika málo hodin od legalese jít nahoru na WhiteHouse.gov, celý roj uživatelů Bitcoin a horníků podobně se rozhodl poslat nějaké další díky Snowden. Peněžní vděčnost se ukázalo být dokonce větší než ta, vyvolaný uvolněním Snowden dokumentu Citizenfour.

Zdroj: CoinTelegraph.com

load...

Související zprávy


Post ICO

Jak je americká pokerová scéna krajinářskou Bitcoinovou revolucí

Post ICO

Bitcoin je napaden, Mt. Gox pozastavuje platby a Bitcoin nadace je pronásledován

Post ICO

Dárky AdultFriendFinder pro Bitcoin, Dread Pirate Roberts, dostává život ve vězení a další

Post ICO

Týdenní analýza a předpověď cen Bitcoin 3

Post ICO

Technologie Blockchain - jak vypadá budoucnost?

Post ICO

Vývojáři vytvořit knihovnu Alexandrie na bázi bloků

Post ICO

Bubble nebo Ponziho schéma: Čínské média stále drhávají Bitcoin

Post ICO

Více než 7 000 pravidelných ATMS v Jižní Koreji lze nyní využít k nákupu Bitcoin

Post ICO

Může být Bitcoin dalším odměňováním zaměstnanců?

Post ICO

Potravinářský vůz se pohání kolem Seattlu a přijímá Bitcoin pro chutné grilované sýry

Post ICO

Blogger říká, že Bitcoin musí být připravený čelit bezprostřednímu útoku

Post ICO

Místní úřady vypnuli jediný server Bitcoin v Vermontu