Ukrajina považuje Bitcoin za nelegální, Coinbase bojuje o nové zakládající kolo kolem 50 milionů dolarů a další | Czech.Lamareschale.org

Ukrajina považuje Bitcoin za nelegální, Coinbase bojuje o nové zakládající kolo kolem 50 milionů dolarů a další

Ukrajina považuje Bitcoin za nelegální, Coinbase bojuje o nové zakládající kolo kolem 50 milionů dolarů a další

To je Bitcoin lékaře: poslední týdenní round up. Vítejte!

Nový Zéland je centrální banka „nehrozí“ od Bitcoin

Na rozdíl od jiných bank po celém světě, na Novém Zélandu Reserve Bank (RBNZ) se nebojí kryptoměna. Viceguvernér instituce odhalila, že banka je „nehrozí“ vzestupem Bitcoin a dalších digitálních měn. Grant Spencer učinil prohlášení v průběhu platební NZ, dvoudenní mezinárodní platby v konferenci, která se stala v Aucklandu.

load...

Názor Spencer je zřetelně odlišný od jiných stanovisek Slyšeli jsme v tomto roce. „Vzhledem k tomu, měna emitenta, Reserve Bank necítí ohroženi Bitcoin který vypadá, že se chovají spíše jako komoditu, než měny,“ řekl. Většina orgánů sedět na druhé straně plotu, neustále vydávat varování před Bitcoin a mluví o možných rizik této činnosti.

Celý článek

load...

Tim Draper opěradlem výměna Bitcoin Vaurum rebrands jako zrcadlo

Vaurum, institucionální kvalitní platforma pro výměnu pro Bitcoin investorů, změnila svůj název na zrcadlo. Firma Palo Alto-based si klade za cíl vybudovat z ní ‚zrcadlo‘ tradičního finančního systému tím, že poskytuje větší likviditu Bitcoin trhy.

Na svém blogu zveřejněném tento týden o rebrandingu, Mirror představila platformu, jako ten, který by zahrnoval několik pokročilých služeb, včetně účelově vázaný na bázi obchodování a likvidity. Mirror také oznámila nějakou konsolidaci služeb, která tvrdila, umožní společnosti využít technologie je budování vyvinout kryptoměna do pokročilejší třídy aktiv.

load...

Zdroj: Coindesk

Národní banka Ukrajiny, které považuje za Bitcoin ilegální jako možnost platby

Národní banky Ukrajiny oznámila, že bude proihibit používání Bitcoin v zemi. Podle úřadu Cílem banky je chránit občany a jejich práva. Nicméně, vypadá to, že ukrajinská orgán sleduje opačnou cestou a uložení zákazu, který bude jistě mít vliv na místní Bitcoiners.

„V zájmu ochrany práv spotřebitelů“, Bitcoin ‚nelze použít na Ukrajině jako platební prostředek‘. Také digitální měny jsou považovány za prosté „peníze náhražky“, a tudíž nezákonné jako způsobu platby.

Celý článek

Xapo zahajuje Bitcoin peněženek aplikace pro iOS a Android

Bitcoin trezoru služba Xapo uvedla na mobil s vydáním iOS a Android aplikací. Zatímco Xapo které již byly propuštěny dřívější Neoptimalizovaný verzi aplikace pro Android na Google Play v říjnu, dnes označí jeho oficiální spuštění.

Xapo udělal jméno pro sebe ve světě Bitcoin se svým studeným úložné řešení, ale také nabízí funkci peněľenky. Vzhledem k zaměření společnosti na bezpečnost, to trvalo trochu déle zavedení mobilní produkty, aby se ujistil, že mám věci do pořádku. Xapo také musel přečkat Apple vlastní váhání ohledně povolení Bitcoin aplikací na App Store.

Zdroj: The Next Web

Bitcoin zahrnuty do budoucích strategií 60% amerických organizací

Nová studie o digitálních platebních trendů ukázala, že kryptoměna je součástí dlouhodobých strategií 60 procent podniků a organizací United States bázi.

Zpráva Security & Compliance Trends in Innovative elektronických plateb - vydané Ponemon Institute a pověřen elektronickým obří HP - dotázaný 634 Spojené státy obyvatel. Většina účastníků pracují v IT provozu, bezpečnosti a technologické nasazení. Jsou také „znát a zapojit“ do elektronického platebního styku svých organizací současná praxe a budoucí stategies.

Celý článek

Bitrefill přináší mobilní platební nákupu s Bitcoin do 113 zemí

Spouštěcí nazývá Bitrefill chce dát lidem dobíjet kredit mobilního telefonu s Bitcoin ve více než sto zemích po celém světě. Webové stránky Bitrefill to umožňuje uživatelům punč v mobilním číslem, vyberte částku úvěru, které chcete přidat, a pak platit v Bitcoin.

Zakladatel této služby Sergej Kotliar řekl, že jeho platforma, která začala před dvěma týdny, umožňuje uživatelům dobití svých telefonů, aniž by museli cestovat do místní samoobsluze koupit kredit.

Zdroj: Coindesk

Žadatelé australských sociální nyní musí vyhlásit „cyber měna“ aktiva

K dispozici je nová malá přírůstkem do australského důchodového přihláškou, která znamená velkou novinku pro komunitu Bitcoin v zemi a po celém světě. Od tohoto týdne je třeba australské penzijní aplikace deklarovat jejich „kybernetický měna“ aktiva, jako Bitcoin.

Formulář přihlášky zveřejněné ministerstvem sociálních služeb (DHS) staví Bitcoin na stejné úrovni jiných potenciálně hodnotných aktiv, jako jsou „taxi desek, časových akcie, závodní koně, chrty, cestovní šeky“ a dalších sběratelských. Rozhodnutí, podle právník Sydney založené na „legitimizuje pojem digitální bohatství mimo zóny výklenku“.

Celý článek

Brawker je nyní decentralizované výměna Bitcoin

Hong Kong-založený Bitcoin startup Brawker byl zahájen minulý rok na konci roku 2013. Tato služba umožňuje uživatelům snadno koupit něco s Bitcoins na platformě peer-to-peer. Brawker sloužil jako centralizovaný úschově usnadnit výměnu Bitcoins a výrobků mezi uživateli. Nicméně, v nedávném rozhovoru pro CCN, CEO Brawker je Cyril Houri řekl CCN že Brawker by se brzy stane mnohem více decentralizovaný.

„V současné době pracujeme na tom, aby naše stránky ještě více decentralizovaný. Uvědomili jsme si po Mt. Gox bankrot, že tento trh nutně potřebuje menší centralizaci. Takže budeme brzy uvolní verzi webových stránek, která jde ještě o krok dále v tomto procesu decentralizace tím, jak e-commerce transakcí a Bitcoin transakce stane mimo naši infrastrukturu, aniž byste museli držet peněžní prostředky uživatelů. A nejlepší způsob, jak neztrácet prostředky vašich zákazníků se nikdy držet.“

Zdroj: CryptoCoinsNews

Coinbase klade za cíl být co nejlépe kapitálově startup Bitcoin přes $ 50M zakládajícím kole

Coinbase mohl dostat další $ 50 milionů do nového kapitálu v blízké budoucnosti. To je přinejmenším společnosti Dalším cílem, necelý rok po uvedení do provozu Bitcoin přijal jeho poslední kolo financování řady B, celkem 25 milionů $ vznesenou Andreessen Horowitz.

V případě Coinbase, která poskytuje digitální peněženky a služby pro obchodníky po celém světě, ve skutečnosti se podaří shromáždit 50 milionů $, stane se nejlépe kapitalizovaných spuštění Bitcoin (despiteBlockchain a Bitpay nedávné ran $ 30 milionů financování).

Celý článek

HyprKey zavádí snímání otisků prstů pro zabezpečení Bitcoin transakce

Pokud existuje jedna věc, která stojí v cestě proudu Bitcoin přijetí, je to cyberfraud. Takže říká, že tým HyprKey, spuštění s cílem chránit digitální uživatelům měny z podvodu s použitím tří faktorů autentizační protokol Hypr-3.

HyprKey pracuje vytvořením biometrické ověřovací most mezi uživatelem a mobilní peněženky postaven na vrcholu. To auto-konvertuje Bitcoin v reálném čase, takže uživatelé mohou utratit, aniž by se dotkli digitální měnu tím, že spojí své debetní karty, čímž ověřování transakcí v místě prodeje.

Zdroj: Coindesk

load...

Související zprávy


Post ICO

Takže jak BIG je Bitcoin, jak se blížíme v roce 2014

Post ICO

Společnost Dell rozšiřuje možnost platby Bitcoin na Spojené království a Kanadu

Post ICO

Bitcoin St. Petersburg Bowl

Post ICO

Studie provedená švédskou centrální bankou dokazuje, že společnost Bitcoin neovlivnila ekonomiku

Post ICO

Vydělávejte s Steemit (Steem Dollars a Steem Power vysvětlil)

Post ICO

BitPay zlepšuje platby Bitcoin vytvořením nových podpůrných opatření

Post ICO

BitFury navíc získává dalších 6 milionů dolarů v posledním kole financování

Post ICO

Jak vypadají velké značky Bitcoin?

Post ICO

Kupte si auto s virtuální měnou: výrobce automobilů Aussie Tomcar přijímá Bitcoin

Post ICO

Nástroj pro maximalizaci vašich výnosů

Post ICO

Sílu crowdfundingu a charity, kterou poháněl Bitcoin

Post ICO

Bitva v Afghánistánu: dva podnikatelé uskuteční první krypto-transakci v zemi