Dvě nové Bitcoinové konference, regulační zprávy na obzoru a zvědavost eBay | Czech.Lamareschale.org

Dvě nové Bitcoinové konference, regulační zprávy na obzoru a zvědavost eBay

Dvě nové Bitcoinové konference, regulační zprávy na obzoru a zvědavost eBay

Další týden projde, Bitcoin Examiner vám přináší nový týdenní kolo s všech hlavních novinek, které otřásly náš svět v posledních sedm dní. Kromě článků, tento týden jsme pracovali, aby vám nějaké nové zábavné a užitečné seznamy, z Top 13 Bitcoin kohoutky 7 Známé myšlenky lidí na Bitcoin.

load...

Aktualizovat 0.8.4 zvyšuje Bitcoin úrovní zabezpečení

Nový upgrade na Bitcoin-Qt nedávno zveřejněné přináší několik vylepšení v oblasti bezpečnosti, a to především upevnění některé důležité chyb. 

Verze 0.8.4 je doporučen všem uživatelům, kteří by měli aktualizovat svůj systém s cílem opravit některé zranitelnosti: Jádrem této nové verze se skládá ze tří aktualizací zabezpečení (které si můžete zjistit zde), aby se zabránilo zhroucení aplikace nebo poškození databází.

load...

SatoshiDice zasažena DDoS útokem

Masivní Bitcoin hazardní webové stránky SatoshiDice utrpěl DDoS útoku tento týden, že vypnout platformu, ale účinky nebyly tak špatné. Erik Voorhees, který vytvořil stránky a prodával to za 11,5 milionu $ v červenci, možná již vlastní platformu pro hazardní hry, ale ví všechno o ní: ujišťuje DDoS útoky se stalo hodně Bitcoin hazardními hrami.

„Jsou do značné míry plýtvání své peníze“, řekl o útočníky, když mluví s Coindesk. Podle odborníka, webové stránky není nutná pro podávání sázek, to jen poskytuje informace o sázkových statistiky a další obsah.

Bitcoin ceny téměř zdvojnásobil během dvou měsíců

load...

MarketWatch provedena analýza nejnovější Bitcoin pricesand si všiml, že hodnota tohoto kryptoměna v posledních dvou měsících téměř zdvojnásobil. „Červenec a srpen byly poznamenány klidné letní obchodu, rostoucí výnosy a spekulace o dalším předseda Federálního rezervního systému. A v těchto dvou měsíců se ceny Bitcoin na obchodní výměnu Mt. Gox téměř zdvojnásobil. Cena za Bitcoin na Mt. Gox, největší burza Bitcoin objemu, byl nedávno 128,50 $. To je téměř dvojnásobek hodnoty z Bitcoin 5. Července", internetové stránky zpráv.

United States čekat na federálních pravidel týkajících Bitcoin dary

The North-americký Federální volební komise pracuje na vytvoření pravidla Bitcoin dary, a to zejména v rámci politické kampaně. Advokáti pro konzervativní akčním fondu PAC zahájili diskusi poté, co požádala instituci, pokud političtí kandidáti a mimo skupiny bylo dovoleno přijímat digitální měnu, kromě amerických dolarů.

„Jako rostoucí počet obchodních jednotlivců v Bitcoin, politické strany a kandidáti také chtít přijmout a strávit tuto novou měnu“, Dan Backer DB Capitol Strategies napsal v žádosti, což představuje 24 technické otázky FEC týkající se používání Bitcoin as forma politického příspěvku.

StrongCoin pracuje na distribuovaném výměnu

On-line služba peněženka StrongCoin představuje novou distribuovanou směnárenské služby nákup Bitcoins. Zakladatel systému, Ian Purton, již provozuje výměnu OTC (je to jiné, protože umožňuje lidem najít mezi sebou přímo a domluvit obchod, například) s názvem Bitcoinary. Nyní Purton je také vytvoření distribuovaného výměnu, podle Coindesk, který bude provozován jako součást jeho StrongCoin šifrované on-line peněženky služby.

Nová služba bude spárování držáky Bitcoin s těmi, kteří chtějí, aby jejich koupi v fiat měně. A uživatelé budou mít ani ručně procházet zprávy od lidí, které nabízejí do obchodu Bitcoins, protože nová burza je automaticky odpovídat.

Zpeněžit svůj digitální obsah s BitMonet

The Bitcoin microtransactions trhu má další skvělý nástroj mohl pomoci zpeněžit digitálního obsahu s téměř žádné transakční poplatky. Název této platformy je BitMonet a byl vytvořen s cílem vyřešit některé z problémů, každý obsah producent tvář dnes, a současně potvrdí relevanci kryptoměna.

Podle webové stránky dané služby, je možné začít používat open source platformu, za pouhých 10 minut, což umožňuje majitelům webových stránek snadno požadovat platbu získat přístup k určitému část obsahu, jako je článek, blogu, nebo dokonce dlouhodobý bázi předplatného nabídka.

Bitcoin není připraven převzít trh platebních prostředků

Bitcoin expert Jeremy Liew, od Světelnými Venture Partners, napsal článek o Bitcoin a trhu remitencí. „Použití Bitcoin pro posílání peněz mezi jednotlivými zeměmi nabízí začínajícím firmám možnost vybudovat novou firmu, ale geografické záležitosti trhu. Zjistěte si, kde byste měli stavět“, začne tím, ve svém textu zveřejněném GigaOm.

Úřady zaměřují na studii, která popírá Bitcoin anonymitu

I když to není přesně novinky na kryptoměna společenství, skutečnost, že úředník studie říká, že Bitcoin není zcela anonymní mohl učinit orgány přijmout kryptoměna snadněji.

Výzkumníci z University of California v San Diegu (USA), produkoval studii, která se zaměřuje na Bitcoin. Analytické uvádí, že kryptoměna spoléhání uživatelů na služby jako Mt. Gox, které jsou centralizované převody měn, může jim snadno identifikovatelné podle donucovacích orgánů. Jinými slovy to znamená, že Bitcoiners nemohou používat virtuální měnu anonymně nakupovat a prodávat zboží prostřednictvím těchto velkých kanálů.

Zákazníci BetCoin vyhrát $ 5 milionů za 30 dní

Bitcoin zábavní síť BetCoin stále rozšiřuje svůj kasino s několika významnými upgrady stávajících produktů a zcela nabídce nový multi-milión dolaru třídě v nadcházejících týdnech, v závislosti na digitální věstníku. V jediném měsíci, BetCoin zpracováno 420.000 sázky, s celkovou výplatu neuvěřitelných 36,000 BTC (4,5 milionu dolarů). BetCoin Dice prokáže, že zákazník oblíbený, s 225.000 sázek zpracovávaných a úžasnou celkovou výplatu 24.000 BTC (3.000.000 $).

Indie je hostitelem globálního Bitcoin konferenci 2013 v prosinci

K dispozici je nová událost na krypto-horizontu: Globální Bitcoin Conference 2013, která se bude konat dne 14. Prosince v Bangalore (Indie). Setkání se zúčastní významných osobností z komunity Bitcoin jako zástupci z velkých institucí, jako Buttercoin, BitPay, Mt. Gox nebo Foundation Bitcoin.

Konference se zaměří na výzvy a příležitosti, které mění Bitcoin vesmíru, a to zejména pokud jde o vliv kryptoměna v druhé největší obydlené země a také jeden z největších ekonomik na světě. Organizační tým očekává, že událost bude hra-changer, šíření Bitcoin znalosti a pochopení toho, co se změní to může přinést na místní i globální ekonomiky.

Je eBay ukazuje nějakou lásku k Bitcoin?

Stranger jak by se mohlo zdát, obří-commerce platforma eBay chce vědět, jak svým uživatelům pocit Bitcoin. Všechno to začalo s sloupku s názvem „Co je to s Bitcoins vlastně je?“ která byla nedávno zveřejněna na eBay blogu s dvou-minutové video mluví o kryptoměna. Zdá se, že eBay se snaží pochopit, jak svým uživatelům pocit virtuální mince. Část příspěvku uvedl, že „porota je ještě brzy na to, zda Bitcoins stanou všudypřítomnými a obstojí ve zkoušce času, nebo zda nové inovace by mohl nakonec mít své místo. Co si o tom myslíš? Jsou Bitcoins reálné řešení?“.

Samozřejmě, že v žádném okamžiku Bitcoiners na dílčí Reddit a lidí na Bitcointalk.org fórum začali sdílet znalosti a zpráva se šířil, s každým v domnění, že Bitcoin to bude další velká věc na eBay. Ale je to opravdu, nebo jsme jen snít příliš vysoká? Pravdou je, že pokud Bitcoin dostal přijat hlavní platformu, jako je eBay, hodně změní.

Bitcoin mohou těžit ze zákona Kalifornie, kterým se mění Money Transmission

Nová legislativa prošla státem Kalifornie by mohla usnadnit Bitcoin začínajícím podnikat ve státě. AB 786 se mění zákon Kalifornie Money Transmission s novými inportant změny, podle Coindesk. Původní zákon o Státní Money Transmission zařazují některé firmy podnikající v Kalifornii jako peněz vysílačů, ukládá přísné požadavky na ně dříve, než oni mohli podnikat na území státu. Nový návrh zákona zavádí některé důležité.

Sean Outpost oznamuje Satoshi les, útočiště pro bezdomovce

Sean Outpost, útulku pro bezdomovce ve městě Pensacola (Florida), je pravděpodobně nejznámější charity v komunitě Bitcoin. Všechno to začalo s jednoduchou zprávu s žádostí o pomoc při vytvoření stabilní jídlo službu pro místní bezdomovce a roste díky pomoci několika Bitcoiners. Pět měsíců po první žádosti o pomoc, Sean Outpost nashromáždila více než $ 30.000 fondů Bitcoin a plánuje expanzi projektu, jak reportoval Bitcoin Magazine.

Nový projekt charity je vytvoření Satoshi lesa, a to i v Pensacole. Podle Jason King, odpovědný za Seanově Outpost, to bude „bezdomovce útočiště, místo, kde se utlačovaným najdete oddech od‚zločinu‘ze dne prostě být chudý“.

Bitcoin by mohla být brzy skutečnou součástí dětského vzdělávání

Bitcoin Academy a Bitcoin Bootcamp jsou dvě nové nápady vytvořené pomocí uvedení do provozu, který má za cíl vzdělávat děti o Bitcoin. Tato jednoduchá myšlenka umožní studentům všech věkových kategorií, aby se dozvěděli o kryptoměna ve třídě, nebo prostřednictvím internetu. „The Bitcoin Akademie si klade za cíl vytvořit síť učeben on-line a v reálném světě, včetně reálných specializovaných učebnách ve velkých městech po celém světě. Budeme organizovat obchodní kluby a základy, Meetups a konferencí, seminářů a Hangouts propojené, všichni věnovaný výuce svět kryptoměna a Bitcoin jako nový prostředek matematické a finanční projevu a svobody“, zakladatel programu Morgan Rockwell vysvětleny Bitcoin Magazine.

Podnikatelské činnosti společnosti, která hodlá spolupracovat se školami po celé zemi, jsou rozděleny do Bitcoin akademie a Bitcoin Bootcamp. „Vize pro tyto začalo, když jsem začal přemýšlet o tom, jak zavést Bitcoin do cihel a malty světě. (...), mám pocit, že je chybějící aspektem vzdělávání, které učí děti výhody a jak používat Bitcoin. Musíme se dostat zpátky výuce děti matematiku a přírodní vědy znovu“, Rockwell dodává.

Pět RoboCoin kiosky přijíždí do Kanady až do konce roku

Kanada je zlepšení jeho Bitcoin výměnný scénu. Po velmi očekávaný příchod Bitcoiniacs, kamenném obchodě se nachází ve Vancouveru, který se chová jako Bitcoin makléř, nyní země očekává pět kryptoměna bankomaty, které budou k dispozici v pěti hlavních kanadských městech.

Nové Bitcoin kiosky byly postaveny firmou Las Vegas se systémem volal RoboCoin a objednal Bitcoiniacs. Spouštěcí hodlá jim šíří napříč Kanadou v nadcházejících měsících. První stroj se očekává, že k přistání ve Vancouveru na začátku října. Zbytek zařízení se očekává, aby se dospělo v prosinci do dalších velkých městech, jako je Toronto, Montreal, Calgary a Ottawa.

Můžete použít Bitcoin pomoci San Francisco bezdomovce zůstat v teple

Projekt FEED se spojil s Bitcoin Not Bombs a Mass Appeal Inc., aby lidem bez domova San Francisco trochu pohodlnější tuto zimu. Snaží se shromáždit finanční prostředky na nákup více než 300 mikiny s Bitcoin související zprávy distribuovat těm méně šťastným, než začne zima.

Členové krmiv si uvědomil, že kromě potravin, lidé potřebovali teplé oblečení. A to je to, jak byl projekt Hood Bezdomovci narodil „to není o použití bezdomovcům, aby propagandu pro Bitcoin Místo toho, tyto přerušili mikiny poskytují levnější možnost pomoci tento lid,“ vysvětlil David Barker, z nástupiště Bitcoin Not Bombs,

Kraken se již obchoduje s eur, Bitcoins a Litecoins

Kraken je název nové výměny kryptoměna že konečně otevře tento týden po ukončení zkušební fáze dlouhá beta. Zabývá služeb s několika typy měny, konkrétně eur, Bitcoins a Litecoins prozatím. Nicméně, za měsíc, bude existovat více možností, jako jsou amerických dolarech, britských librách nebo Namecoins. Kraken byl navržen tak, aby virtuálních mince obchodníkům některé stejné vlastnosti, které požívají forex obchodníků, jako je zastavení objednávek a maržové obchodování. Platforma zaručuje vysokou úroveň zabezpečení, a to především vzhledem k jeho čtyř úrovní autentizace.

Global Village je první zašifrovaný Bitcoin sociální sítě

Bitcoiners mají nyní na bezpečném místě - jako vojenské třídě šifrované trezoru - sdílet informace a udělat nějaké sociální sítě, aniž by někoho špionáž přes rameno. Global Village, vytvořený lidmi v NoBs.is, stále běží v beta verzi, ale vývojáři zajistit, aby vojenské stupeň šifrování, který bude chránit data uživatelů se již pracuje.

Máte-li zájem dozvědět se více o platformě, můžete si vytvořit svůj účet během několika sekund, pomocí služby pro generování skupin, aktualizace stavu poštovních a odesílat šifrované zprávy v rámci sociální sítě. Podle tiskové zprávy, bude pouze členové Global Village, kteří mají šifrovací klíč být schopen číst sdílených zpráv uživatelů a systém bude postaven bez hlavního klíče.

Rodolfo Andragnes hovoří o LaBITconf

Po oznámení nové události, které budou rockové Argentina a každou Jižní Ameriky Bitcoiner, Bitcoin Examiner mluvil s Rodolfo Andragnes o tolik očekávaný LaBITconf, hlavní kryptoměna konferenci, která se stane v Buenos Aires, v prosinci (7 a 8). Náš poslední dotazovaný je jedním z organizátorů a člen Fundación Bitcoin Argentině. Můžete zde zkontrolovat celý rozhovor.

Současný umělec dostane inspirovaný Bitcoin

současného umělce Kuno Goda se inspirovali od Andyho Warhola a vytvořil umělecké dílo s názvem „200 Bitcoins“. Podobně jako Warhol „200 Jeden dolarové bankovky“, je cena tohoto obrazu je 199 Bitcoins (ale umělec připouští hodnota je k jednání).

Na svých internetových stránkách, Kuno Goda hovoří o svém přístupu k modernímu umění v rámci tohoto nového konceptu a představí své nové umělecké dílo.

Belgický ministr financí nepředpovídá problémů mezi národní banky a Bitcoin

Po německém podporu kryptoměna, jiná země může být vykazuje známky tolerance a přijetí k Bitcoin. Belgický ministr financí připustil, že v poslední době nemá problém s virtuální mince, i když stále existuje jen málo uživatelů v zemi.

Názor Koen Geens' byl odhalen, když ministr odpověděl na parlamentní otázku o Bitcoin. V rámci této odpovědi, řekl, že nevidí Belgická národní banka, která mají některou námitka kryptoměna. Nicméně, pro tuto chvíli, národ je proti praní špinavých peněz organizace s názvem Cellule de Traitement des Informations Financières, neobdržela žádné pokyny týkající se této záležitosti.

load...

Související zprávy


Post ICO

Warren Buffett se vrací Bitcoin: není to měna

Post ICO

Ukrajinská centrální banka požaduje registraci společností Bitcoin

Post ICO

Investiční fond Bitcoin Global Advisors se připojuje k @BTCfoundation

Post ICO

Seanův Outpost již poskytl více než 20 000 jídel bezdomovcům díky dárcům Bitcoin

Post ICO

New York slyšení o Bitcoin odstartovat tento úterý zastínil Shrem je zatčení

Post ICO

Bobby Lee a Brock Pierce nahradí Shrem a Karpeles v nadaci Bitcoin: volba způsobuje spor

Post ICO

Banka Thajska proti kryptoobchodu, Kickstarter zastaví získávání filmů Bitcoin a DATA

Post ICO

Společnost Reddit oznamuje digitální aktiva Reddit Notes

Post ICO

BitInstant publikuje informace o dočasném vypnutí a oznamuje speciální návratové nabídky

Post ICO

První bankomat ATM začíná v úterý

Post ICO

Silk Road Bitcoins by mohl být chráněn Pátým dodatkem

Post ICO

Bitola a budoucnost peněz: Atlanta hostí kryptografickou konferenci v říjnu