Tradehill pozastaví obchodování, problémy s upgradem Google Authenticator a regulací diskusí v Británii | Czech.Lamareschale.org

Tradehill pozastaví obchodování, problémy s upgradem Google Authenticator a regulací diskusí v Británii

Tradehill pozastaví obchodování, problémy s upgradem Google Authenticator a regulací diskusí v Británii

Další týden s několika novými aktuální informace o Bitcoin panorama po celém světě. Z nových služeb pro některé překážky, to jsou nejdůležitější zprávy z posledních sedmi dnů.

Platit nájem v Bitcoins přes Rentalutions

Rentalutions, nové řešení pro obyvatele Spojených států, umožňuje nájemníci platit nájem s naší oblíbenou kryptoměna. Společnost byla spoluzaložil Ryan Coon v dubnu 2012 jako on-line správu nemovitostí platformy se sídlem v Chicagu. Původním cílem bylo pomoci pronajímatelé kontrolovat potenciálních nájemců a starat se o jejich vlastnostech, také umožňující nájemce platit nájemné a údržbu požadavek práce. Rentalutions rozhodl přidat Bitcoin jako způsob platby pro nájemníky hlavně proto, Coon a zbytek týmu věří v sílu kryptoměna.

Tradehill pozastaví obchodování kvůli „bankovní a regulačních otázek“

Tradehill, jeden z největších burz Bitcoin ve Spojených státech oficiálně pozastavila obchodování a vysvětluje situaci v prohlášení zveřejněném na stránkách společnosti. Platforma říká dočasná odstávka byla způsobena „bankovnictví a regulační otázky“, jen několik dní poté, co Tradehill přesunula své účty do družstevní záložny severoamerické - Internet Archive federální úvěrový odbor -, tak, aby Bitcoin transakce jednodušší.

V prohlášení se uvádí, „toto rozhodnutí nebylo učiněno lehce a litujeme museli přijmout taková opatření. Nicméně jsme přijali stříbrný okraj naší situace a plánují využít této příležitosti k inovaci, zlepšení a leštit naše obchodní platformu“.

Crypto-revoluce v San Diegu

San Diego není jako kterékoli jiné město na světě, pokud jde o Bitcoin, protože jejich vztah je poněkud zvláštní. Po místní firmy, jako Hangtime lezení začala přijímat platby kryptoměna a zejména od vzniku platformy Bitcoins v San Diegu, přítomnost Bitcoin je i povědomí ve městě, který se nachází ve státě Kalifornie (USA), se neustále zvyšuje. Bitcoin Examiner mluvil s Ericem Camerino, který vlastní ITSA cyklistický obchod v San Diegu, o krypto-scény ve městě a můžete přečíst o tom zde.

Avalon je vracení zákazníky kvůli pozdním objednávek

Bitcoin výrobce těžební hardware Avalon vydala významnou aktualizaci na své zpoždění dodávky čip, zajišťující to začne vrácení zákazníkům, kteří neabsolvovali své objednávky před 1. Června. Společnost se chystá na své no-náhrady politiky, protože některé klienty jsou nyní čeká na své čipy pro téměř 21 týdnů v důsledku „událostí mimo naši kontrolu,“ tvrdí Avalon.

Vyhrané Bitcoins zatímco mluví na Coinchat

Prohlížeč založený na Coinchat vám umožní mluvit s cizími lidmi on-line a získejte digitální mince podél cesty při chatování díky vlastní příjmy generace webu, financovaného prostřednictvím reklamy. Po svém nedávném zahájení platforma je dosažení úspěchu HGE. Kromě získání kryptoměna jen tím, že mluví, mohou uživatelé také tip navzájem nebo jiné jednotlivé zprávy. Kromě toho Coinchat podporuje skriptované sázkových her, mimo jiné typy, kde uživatelé mohou vyhrát více Bitcoins.

Aladlammú lodě jeho prvních 15 Bitcoin stroje

Spouštěcí aladlammú začala prodávat svůj první Bitcoin Bankomat v tomto týdnu. Společnost twitted zprávy v pondělí (2). „Je to začalo! Náš předběžný běh 15 Bitcoin strojů je v plném proudu,“ oznámil aladlammú. Podle jeho vývojáři bude Bitcoin Machine moci vyměňovat fiat měnu Bitcoin za pouhých 15 sekund. Aladlammú je přístroj umožní majitelům využívat online výměnu financovat stroj a bude také přijímat měnu z více než 200 zemí.

SQ1.tv produkuje televizní pořad o Bitcoin

K dispozici je nový projekt na Kickstarter, která má v úmyslu vyrábět televizní pořad o kryptoměna. Program bude mít nárok The Bitcoin jevu a bude součástí připravované spuštění nového SQ1.tv - vyslovoval „square one“ - nastavte, které mají být předloženy na podzim. Fundraisingová kampaň chce získat $ 25,000 do 30. Září s cílem zvýšit povědomí o Bitcoin pomocí speciální televizní show. Můžete zkontrolovat oficiální stránku kampaně zde.

Buenos Aires hostí první jihoamerická Bitcoin konferenci

LaBITconf je název prvního Bitcoin konferenčního setu se stalo v Argentině, v prosinci, aby diskutovali o vlivu kryptoměna v Latinské Americe. Akci organizuje Fundación Bitcoin Argentině a bude mít významné reproduktory podobně jako Bitcoin podnikatelů Erik Voorhees, Charlie Shrem (CEO BitInstant) nebo Wence Casares (CEO of Lemon sítě), mezi mnoha dalšími hosty. Hlavním cílem LaBITconf, který se stane v 7. Prosince a 8, je diskutovat o budoucnosti Bitcoin a příležitosti vytvořené virtuální měna v Jižní Americe.

Snowden obranný fond vyvolává více než 14.500 $ v Bitcoins

Fond Novinářská Source Protection Obrana vytvořil Wikileaks a v současné době shromažďují peníze na pomoc Edwarda Snowdena již zvýšil více než $ 14.500 až Bitcoin dary. Bývalý dodavatel Agentura pro národní bezpečnost je v současné době žije v Rusku poté, co odhalil pravdu o severoamerické dohled programu (PRISM), čelí obvinění špionáže ve Spojených státech. Aby mu pomohla, Wikileaks nastavit obrannou fond, který zvýšil téměř 18.000 $ do 24 dnů. Z těch peněz, více než 75 procent - více než $ 14.500 - byl darován v podobě Bitcoins.

Raspberry Pi použity v novém kulečníkem Bitcoin

Liberty hry, herna specialista vytvořil Bitcoin ovládaná kulečníkový stůl napájený Raspberry Pi, Coindesk tento týden. QR kód a LCD obrazovky vedle tradičního minci v tabulce zobrazit cenu za hru v Bitcoins. Uživatelé mají jen skenovat QR kód a odešlete zobrazené částky na peněženku adresu majitele Bitcoin. Přístroj pak automaticky tipy na míčků, takže nemusejí být ručně uvolní.

Upgrade aplikace Google Authenticator pro iPhone způsobuje, že uživatelé ztratí klíče

Výstraha byla zahájena tento týden a začal dělat starosti stovky uživatelů Bitcoin. Zdá se, že nová verze aplikace Google Authenticator pro iPhone může způsobit spoustu problémů na Bitcoiners. Uživatelé na celém webu varují ostatní vlastníky kryptoměna že nebude aktualizovat svou verzi programu, nebo všechny jejich klíče budou ztraceny. Můžete se dozvědět více o tom zde.

Safello je nová švédská startup Bitcoin, který umožňuje obchodování jednodušší

Švédsko má nové uvedení do provozu Bitcoin, která pomáhá uživatelům, zejména začátečníkům, nakoupit a obchodu virtuální mince. Safello šel online v srpnu a chce být součástí nové vlny služeb, které bojují za regulaci kryptoměna aby se ujistil, že obě Bitcoin prodávající a kupující jsou chráněny.

Firma podle svého CEO Frank Schuil, se zaměřila na dvě Bitcoin funkcí, které jsou velmi užitečné pro spotřebitele: rychlost a pohodlí, a to zejména, když uživatelé potřebují, aby se mezinárodní transakce. Jako Bitcoin prodejce, cílem je spouštěcí je poskytovat infrastrukturu pro prodej a nákup kryptoměna, ale Schuil říká, že „v této fázi, máme také na trh Bitcoin sobě“.

Britská kabina společnost přijímá Bitcoins pro vaši jízdu

K dispozici je britská taxi firma, která nedávno začala přijímat kryptoměna jako platbu. Můžete je najít inovativní společnost v Cumbrii, kraj v severozápadní Anglii.

Tyto Carlisle založené Cumbria kabiny začal brát virtuálních mincí ještě před pár týdny, po otevření obchodního účtu prostřednictvím Bitpay platebních procesorů. Podle společnosti, nižší transakční poplatky a snížené riziko podvodu se líbil obchodního modelu taxi firmy. Platbu lze snadno provést v kabině, právě tím, že prostě skenování QR kódu pomocí chytrého telefonu zákazníka.

Bitcoin Exchange Berlin je posílení digitální měna v zemi

Třetí Bitcoin Exchange Berlin (BXB), která v poslední době se stalo, byl opravdový úspěch, podle deska svěráku. Měsíční výměna se konala v uměleckém prostoru Platoon Kunsthalle. Tržiště zaměření na kulturní jízdného, ​​ale prodejci a kupci věnoval svůj čas vymění digitální mince. To je ukázat, že Bitcoin je opravdu nabírá rychlost v Německu, a to zejména nyní, když je rozpoznán jako soukromých peněz.

United Kingdom projednává regulace Bitcoin

Po Spojených státech a Německu, ve Spojeném království je také při pohledu na potenciální regulace Bitcoin společností. Tato záležitost byla ve středu debaty konala minulou středu (4) v 10 Downing Street, slavné domu v Londýně, který je hostitelem sídlo vlády.

Setkání se zúčastnilo několik technologických společností působících v oblasti financí, britských regulačních orgánů a členů vlády a výsledky byly spíše pozitivní, podle některých z hostů.

Související zprávy


Post ICO

GHash.IO slibuje stanovení 40% omezení hranice pro zabránění 51% útoku

Post ICO

Bitcoin v0.9 vydání přinese nové funkce pro obchodníky

Post ICO

BTC-e umožňuje uživatelům čerpat prostředky Bitcoin prostřednictvím karet MasterCard a Visa

Post ICO

Bankovní regulační komise nemá v úmyslu regulovat Bitcoin v Číně, říká článek

Post ICO

Evropa oslavuje otevření dvou nových ambasád Bitcoin v Paříži a ve Varšavě

Post ICO

Finsko proti EU: země prohlašuje Bitcoin operace osvobozené od DPH

Post ICO

Tým BetCoin Casino zahajuje novou herní stránku BetCoin Circle a připravuje další zprávy

Post ICO

Piggy Bank pro svou bitku

Post ICO

Investování do programu Bitcoin: může digitální měna být bublina, která se chystá pop?

Post ICO

Orgány uzavřely Silk Road 2.0 a další webové stránky - zatkli tři muže v USA a Irsku

Post ICO

Fidor a Kraken vyskočily pro banku s kryptocurrency

Post ICO

Nyní můžete vyměnit Bitcoin ve více než 10 000 bankomatech ve Španělsku