Tři Bitcoin krádeže, nový program bodů společnosti Gyft a dary za oběť tajfunu | Czech.Lamareschale.org

Tři Bitcoin krádeže, nový program bodů společnosti Gyft a dary za oběť tajfunu

Tři Bitcoin krádeže, nový program bodů společnosti Gyft a dary za oběť tajfunu

Za týden se třemi hlavními Bitcoin loupeže, tam je také dobrá zpráva. Mezi nimi jsou dvě stanice obchody, ve dvou různých kontinentech, které se rozhodly začít přijímat kryptoměna, stejně jako známý bulharský platforma Grabo.org. Ale pokud chcete vědět více o posledních sedmi dnech, nejlepší volbou je náš týdenní zaokrouhlení. Pojďme!

load...

Peněženka služba Inputs.io napaden zloděj, který ukradl 4100 BTC

‚TradeFortress‘, mladý australský developer, který spravuje Bitcoin web peněženku Inputs.io, vydal o prohlášení na svých internetových stránkách v průběhu tohoto týdne. Podle zprávy, hlavní hack donutila vypnutí provozu po 4,100 BTC byly ukradeny.

Ačkoli Inputs.io měl být high-bezpečnostní digitální peněženka Bitcoins jednotlivých uživatelů, správce tvrdí, že platforma byl hacknut do konce října a kryptoměna ekvivalentní 1.345.000 $ za aktuální kurz byl ukraden.

load...

Celý článek

Potřebujete právní radu? Navštivte CoinLaw a zaplatit Bitcoin

Po CoinMD, je tu nová podobná platforma, která má v úmyslu učinit práci dalších odborníků více, které jsou přístupné každému, kdo potřebuje právní pomoc: vítejte CoinLaw, místo, kde můžete najít právníky z celého světa a klást jim otázky výměnou za Bitcoins.

CoinLaw je pomáhat lidem, kteří si nemohou dovolit drahé právníka, uživatele, kteří potřebují právní poradenství v souvislosti s konkrétní zemi a lidi, kteří chtějí zůstat v anonymitě. Na CoinLaw můžete zeptat na cokoliv, „z nevýznamného dotýká něčeho, co myslíte, může být vážný problém“.

load...

Celý článek

FEC aby Bitcoin dary politickým kampaním

Po dvou měsíců zvažuje návrh, Federální volební komise (FEC) navrhla nové pravidlo, které umožní politické kampaně ve Spojených státech přijmout Bitcoin. Nicméně kandidáti dostat kryptoměna dary nebudou moci utratit virtuálních mincí, podle dokumentu zveřejněny tento týden.

V dokumentu se uvádí, že kampaně budou muset převést přijaté Bitcoins, než ve skutečnosti jejich použití s ​​digitálními mince je považována za „v naturáliích“ formu příspěvku, jako akcie nebo dluhopis.

Celý článek

Bitcoin je možnost Shopify je 70,000 on-line obchodníků

Známý poskytovatel online maloobchodních řešení Shopify oznámila integraci platební možnosti Bitcoin na jejich platformu v průběhu tohoto týdne. Zpráva byla odhalena na webových stránkách Sopify je. Brian Alkerton napsal, že platforma je „integrace Bitpay je rys-kompletní“ a může být již přidány obchodníků na svých internetových obchodů.

Skutečnost, že Shopify integruje Bitcoin je skvělou zprávou pro kryptoměna. Tato platforma, která byla založena v roce 2006, pravomoci asi 70.000 internetových obchodů, které se již prodalo více než 50 milionů výrobků.

Celý článek

Dva kanadské společnosti vytvářejí Bitcoin debetní karty

Po Robocoin je kryptoměna ATM příjezdu do Vancouveru, Kanada je nyní čeká na další velkou věc: Bitcoin služby debetních karet, které budou poskytnuté národními společnostmi Coinkite a Virtex.

Obě společnosti budou nabízet různé služby, z nichž každý má své výhody, ale oba slibují velkou revoluci v kryptoměna ekosystému.

Celý článek

Soudce CoinLab zaplatit 8000 Bitcoins na Bitvestment

CoinLab bylo nařízeno soudce zaplatit 8,000 BTC na Bitvestment Partners LLC, který nedávno žaloval je pro porušení smlouvy.

Bitvestment říká, že CoinLab měl poskytovat 8,000 Bitcoins na postižené společnosti, podle uspořádání dvě firmy vyrobené v srpnu, ale „nebyl dostát své povinnosti“. Kromě uložení povinnosti, soudce Robert W. Sladký, amerického okresního soudu pro jižní obvod New Yorku, také zakázat CoinLab poskytovat virtuální měnu k jiným stranám, dokud bude plnit své závazky.

Celý článek

Babberly používá svůj vlastní virtuální měnu navíc Bitcoin

Nové uvedení do provozu na základě místního mobilního vyhledávání používá svůj vlastní virtuální měnu spolu s Bitcoin vytvořit nový druh sociální platformy, hlásí Coindesk. Společnost s názvem Babberly, vytvořili digitální mince s názvem babberCRED, který se používá na jeho platformě spolu s BTC, který funguje jako doplněk, který, což snižuje tření a transakční poplatky.

Canada Revenue Agency: daňová pravidla platí pro kryptoměna

Kanady se rozhodla odhalit některé ze svých plánech do budoucnosti Bitcoin a jiných virtuálních měn: země je Příjmy agentury (CRA) nedávno vydala prohlášení týkající se zdanění kryptoměna, který byl sliboval v květnu.

Dokument s názvem „Co byste měli vědět o digitální měna“, poskytuje vodítko pro daňové poradce, kteří pracují s Bitcoin firem v zemi, výztužné dřívější stanoviska o ratingových agenturách na toto téma. Zjednodušeně řečeno, bude daňová pravidla platí při Bitcoin se používá k platbám za zboží a služby, stejně jako pravidla pro platit barterové transakce.

Celý článek

Hollywood studio vidí nákladově úsporné výhody Bitcoin

Studio Kaufmann Media Group (KMG), filmová a televizní produkce a post-produkční společnost, nedávno oznámila plány na realizaci Bitcoin přijetí jako součást širší iniciativy, podle Coindesk. Toto rozhodnutí přispěje to pod náklady na připravovaných projektech, jako je například Melissa McCarthy komedie vozidla „Tammy“ a pokračování do roku 2011? S středověký akce flick „Neprůstřelný“.

Investice Winklevii v Bitcoin roste více než 20 milionů $ za půl roku

V dubnu, kdy dvojčata Winklevoss rozhodla investovat 11 milionů $ v Bitcoin několik investorů a podnikatelů se smát na jejich úkor. Nicméně, teď za to platí účet, protože Winklevii podařilo ztrojnásobit, že počáteční investice do $ 32 milionů za pouhých sedm měsíců.

Jedním z Bitcoin dosáhne $ 350 v průběhu tohoto týdne: téměř třikrát 120 $, cena 11. Dubna, kdy se bratři koupil. To znamená, že mince, které byly kdysi v hodnotě $ 11 milionů, jsou v současné době v hodnotě kolem 32 milionů $.

Celý článek

Nová společnost chce sledovat ‚čistých‘ Bitcoin účty

Tři podnikatelé nedávno zahájila mince ověření, což je služba pro Bitcoin podniky, které doufají, že pomůže mysl nastavit regulátorů v pohodě, Forbes tento týden. Společnost nabízí sledovací systém pro vlastnictví Bitcoin, které by teoreticky vyřadit zločince z legitimních Bitcoin obchodním světě.

„Jejich plán je sestavit databázi známých identit spojených s Bitcoin adresami v naději, že mince Validation stane one-stop-identity obchod pro vymáhání zákona z roku, když se snaží zjistit, kdo to dělá něco zločinný s Bitcoin, a zároveň poskytuje červené -flag systém pro podnikatele, kteří mají zákazníci se snaží používat Bitcoin, která je spojená s užíváním nelegálních,“vysvětluje Forbes.

5.500.000 $ help itBit dostat do Bitcoin ekosystému

Oficiální zahájení celosvětové výměny Bitcoin itBit již stalo a společnost se nyní dokončuje své druhé kolo financování, Genesis Block zpravodajství, což odpovídá 3,25 milionu $. Total, výměna zvýšil 5.500.000 $ a má obchodování s kopl-off v průběhu tohoto týdne otevírá operace institucionálních a drobných obchodníků s některými výjimkami pro podniky Spojených států.

Výměna - která má v úmyslu vyhovět celosvětovému trhu ze svých kanceláří v Singapuru, Šanghaji a New Yorku - je řízena Rich Teo. CEO společnosti říká, že je nyní možné obchodovat v amerických dolarech, Singapur dolarech a eurech, přičemž poplatky se bude „založen na modelu maker-operátor“.

Celý článek

Bitcoin platforma GBL zmizí spolu s 4.100.000 $

Další šokující Bitcoin loupež se stalo v Asii v průběhu tohoto týdne. Platforma GBL obchodování zmizel v řídkém vzduchu, přičemž 25000000 ¥ (4.100.000 $), který patřil k investorům.

Podvodníci jsou všude a Čína, kde se Bitcoin popularita raketovým tempem, není výjimkou. V takovém případě je obchodní platforma, která byla sloužící čínské zákazníky, a tvrdil, že se sídlem v Hong Kongu (i když místo bylo založeno v Pekingu), zmizel 26. Října, kdy několik klientů všiml, že webové stránky se stanou nedostupnými. A kdo vymazal existenci GBL, také ukradl 4.100.000 $ patří k uživatelům.

Celý článek

Satoshi Nakamoto považován # 30 nejvlivnější muže z roku 2013

The Britis h webové stránky Zeptejte Men zahrnuty Satoshi Nakamoto, "otec" z Bitcoin, v jeho seznamu "Top 49 mužů - 2013 Edition". Tvůrce bílého papíru, který vznikl kryptoměna byl považován voliči 30. Nejvlivnější člověk v roce, a to navzdory skutečnosti, že „zmizel“ v roce 2010.

Podle Ask Men, Satoshi má vliv proto, že „v roce 2008, nepolapitelný Nakamoto představil Bitcoin v dokumentu, který nastínil problémy s použitím tradiční měnu v internetových obchodů a podrobně svůj plán na uvolnění více praktické a bezpečné on-line měny. Ale to nebylo až do loňského jara, které Bitcoin zažila velký boom, vyhrál investory vysoce postavených jako bratři Winklevoss“.

Celý článek

První Bitcoin edice pro děti zahájen prozradí soutěž

Nejprodávanější autory a bloggerů Ponn, Juju, Gigi a JoJo Sabra oznámil, během tohoto týdne, „Bitcoin pro děti“ série motivovat maminky a děti používat Bitcoin. Zpráva byla odhalena tiskové zprávě. Autoři chtějí všichni, aby se dozvěděli, že digitální měna může být odeslán každý v jakémkoliv věku, v jakémkoli množství, aby kdekoli na světě, kdykoliv během dne nebo v noci.

Coinkite zřizuje Bitcoin účet na pomoc obětem tajfunu

inspirovaný zprávami z Filipín, kanadská spuštění Coinkite, která vyvíjí inovativní služby založené na Bitcoin debetní karty, začal sbírat kryptokrystalická dary na podporu členů Červeného kříže, které pomáhají obětem tajfunu Haiyan, na Filipínách.

Můžete najít stránku dárcovství tady s přitažlivou zprávou: „věci jsou opravdu špatné na Filipínách, myslím, že Bitcoin komunita si nemůže dovolit, aby pomohli Jedná se o malý osobní kampaň dát dohromady nějaké finanční prostředky zaslat Červeného kříže“,

Celý článek

Hacker krade Bitcoins od 4000 peněženek hostovaných Bitcash.cz

Nejnovější obětí velkého Bitcoin loupeže jsou klienti výměny kryptoměna Bitcash.cz. Platforma Česká republika založená na byl napaden a přes dva miliony českých korun (asi $ 100,000) byly ukradeny ze vzdálenosti až 4000 peněženky zákazníků.

K útoku došlo v tomto týdnu a internetových stránkách burzy je nyní mimo provoz. Majitel směnném odhalilo, že poplatky byly podány proti neznámému podezřelého.

Celý článek

Major slyšení o Bitcoin shromažďuje americké úřady a nadace

Senát Výbor USA pro vnitřní bezpečnost a vládní záležitosti (HSGAC) nedávno odhalila seznam svědků, kteří budou hovořit na jednání ohledně Bitcoin dne 18. Listopadu Coindesk tento týden. Slyšení bude pod názvem „Beyond Silk Road: potenciální rizika, hrozby a sliby virtuální měny“ a uskuteční se v 15:00 (místního času), v místnosti 342 Dirksen Senátu Office Building ve Washingtonu, DC.

Podle Coindesk, „výslech bude obsahovat dvě samostatné panely, jeden reprezentující USA donucovacím a další reprezentující Bitcoin, vychvalovat přednosti digitálních měn“.

Coinbase umožňuje novým uživatelům koupit jejich první Bitcoin okamžitě

S Bitcoin roste a nyní překonání $ 400 bariéru, Coinbase chce, aby integraci nových uživatelů jednodušší. Proto je platforma zahájila okamžité nákupy pro nové zákazníky.

Po zahrnutí funkci instant-buy back v srpnu pro uživatele, kteří si zakoupili Bitcoins prostřednictvím služby a byl s Coinbase po dobu nejméně 30 dnů, platforma je nyní připraven ke zlepšení této možnosti a rozšířit jej na nováčky. Všichni noví uživatelé mohou nyní koupit malé množství Bitcoin - do 1 BTC - bez předchozího 30denní čekací lhůty.

Celý článek

Gyft zahajuje body programu a dává 3% zpět na nákupy Bitcoin

Bitcoin příjemný platforma Gyft, která prodává dárkové karty on-line a prostřednictvím mobilních zařízení, spustila bodový program, speciálně navržen tak, aby spotřebitele odměňovat za jejich rostoucí využití dárkové karty. Nové Gyft Body budou spotřebitelům poskytnout až tři procenta zpět na nákupy dárkové karty, odměňování nejlepších klientů. A právě v čas na dovolenou, v době, kdy je prodej elektronických karet obvykle vede přes střechu.

Zákazníci využívající Bitcoins bude vydělávat tři procenta, uživatelé PayPal získat dvě procenta a konečně nákupy kreditní kartou získat jedno procento zpět. To znamená, že získáte trojné body za každý dolar v USA platíte Bitcoin a jakmile máte 100 bodů, můžete vykoupit $ 1 směrem k budoucí nákupy.

Celý článek

Chile se stane první zemí, která prodat nemovitost výměnou za Bitcoin

0 Je to již možné koupit nemovitost s Bitcoin v Chile, kde je Galt Gulch právě proměnil v první liberálnosti realitního projektu přijmout kryptoměna. Prostor byl navržen jako obytná EZ komunitě a nabízí všechny výhody přírody, s čistou vodou, biopotravin a obnovitelných zdrojů energie.

Název byl inspirován John Galt, slavný protagonista knihy „Atlas Shrugged“ Ayn Randové, filozof a vynálezce, který věří v sílu lidského rozumu a svobody jednotlivce.

Kromě Chile, podobný podnětu, byla zahájena v Číně, kde je přijetí Bitcoin raketově stoupajícího. Rezidenční developer v Zhangjiang Hi-Tech Park, v Šanghaji, otevřela prodej svého prvního investičního záměru s nemovitostmi. Podle tiskové zprávy, 300 byty v brzké době postavené budovy byly v poslední době k dispozici pro prodej a vyprodána během několika minut.

Celý článek

load...

Související zprávy


Post ICO

Bitcoin dobývá americké úřady? Zde je několik názorů, které musíte přečíst

Post ICO

Integrace hlasovacích strojů na základě blokády pro efektivitu voleb

Post ICO

GAW Miners Advokáti potvrdí SEC vyšetřování

Post ICO

Gyft získaný společností FirstData

Post ICO

CoinTerra odhaluje inovativní design obalů svého TerraMiner

Post ICO

Bitcoin je napaden, Mt. Gox pozastavuje platby a Bitcoin nadace je pronásledován

Post ICO

Nick Szabo: Bitcoin by mohl usnadnit řecký obchod

Post ICO

Jeremias Kangas: decentralizované výměny mohou Bitcoin šířit mnohem rychleji

Post ICO

Kdysi Bitcoin měl cenu více než zlato

Post ICO

Nový registrátor registru nabízející volné domény

Post ICO

Nová mapa regulace se objeví, zatímco čtyři různé země mluví o společnosti Bitcoin

Post ICO

Ředitel společnosti FinCen říká, že Bitcoin a výměny se nemají strach