Schiff a Assange na straně Bitcoin, 6 stolních peněženek k dispozici a nová dánská burza | Czech.Lamareschale.org

Schiff a Assange na straně Bitcoin, 6 stolních peněženek k dispozici a nová dánská burza

Schiff a Assange na straně Bitcoin, 6 stolních peněženek k dispozici a nová dánská burza

Zde je Bitcoin lékaře: nejnovější týdenní kolo s nejdůležitějších zpráv z minulého týdne.

SJ Zemětřesení jsou nejnovější Bitcoin příjemný profesionální sportovní tým

load...

V San Jose Earthquakes partnerství s Coinbase aby se stal jedním z prvních profesionálních sportovních týmů na světě přijímat platby Bitcoin ve svém stadionu. První krypto-zkušenosti se stalo tento týden, kdy americký tým hraje proti Houston Dynamo.

Fanoušci týmu budou moci používat Bitcoin platit za své vstupenky na Shaw stadionu Buck, ale kryptoměna budou přijata také na zboží obchodu a kiosku.

load...

Celý článek

Arnhem Bitcoincity: další Bitcoin Boulevard v Nizozemsku

Haag, Nizozemsko hrál centra pozornosti k jednomu z prvních Bitcoin boulevard událostí ve světě před dvěma měsíci, který spojuje uživatele kryptoměna a podniky v okázalé módě.

Skupina doufá, že i nadále to s Arnhem Bitcoincity, která se koná v, no, Arnhem - ve východní části Nizozemska. Konané dne 28. Května, Arnhem Bitcoincity (nebo Bitcoinstad) má zajištěny asi 15 barů, restaurací a kaváren, které budou souhlasí, digitální měna na den.

Zdroj: NewsBTC

Bitcoin dobývá Euro Pacific Peter Schiff a Julian Assange

Je to opravdu skvělý den pro Bitcoin komunitu, když dobře známý odborník v investičním světě bude mimo jiné zahrnovat kryptoměna jako Peter Schiff dělá. Vůdce Euro Pacifik drahých kovů, největší prodejce drahých kovů na světě, tento týden oznámila, že jeho společnost je nyní přijímá Bitcoin přes slavný platebních procesorů BitPay.

load...

Na příbuznou notu, další Bitcoin zastánce také rozhodl sdílet své myšlenky o digitálním penězům. Julian Assange, slavný australský novinář a Wikileaks editor-in-šéf - který je stále udělen azyl na ekvádorské velvyslanectví v Londýně - řekl, že „Bitcoin je nejvíce intelektuálně zajímavý vývoj v posledních dvou letech.“

Celý článek

Roger Ver je $ 20,000 Bitcoin bounty dělá hacker ustoupit

Výkonný ředitel MemoryDealers, Roger Ver, umístil odměnu na hackera, který pokračuje k pokusu proniknout do jeho rozpočtu. Vzhledem k tomu, vydávající 37,6 BTC odměnu za zatčení kyberzločincem, hacker couvl. Štědrost je ekvivalentní asi $ 20,000.

Ver zaslali pípání říkat, že chce pomoci získat informace o hackerovi. On byl schopen identifikovat, že hacker používal Skype jméno ‚nitrous‘. Ředitel MemoryDealers rovněž uvedl, že útočník byl cílení své staré Facebook a starý e-mail, který Ver již nepoužívá. Naštěstí nájemný stačilo hacker volat, že to skončí, se obávat, že by být zatčen.

Zdroj: CoinReport

Který je nejlepší Bitcoin desktop peněženka?

více než pět let po narození Bitcoin, miliony lidí na celém světě stále klást otázku, co to úžasné inovace je a co to může přinést do světa. No, než začneme mluvit o tom a to zejména předtím, než začnete přemýšlet, kolik kryptoměna se chystáte koupit, je potřeba vědět něco jiného: který je nejlepší Bitcoin peněženka pro vás.

K dispozici je několik digitální peněženky, každý z nich se specifickými funkcemi, které umožňují uživatelům kupovat, prodávat, vyměňovat a akciové kryptoměna. Tyto peněženky lze popsat jako mix mezi bankovní účet a e-mailovou adresu, ale s tolika tam je určitě vhodné udělat nějaký výzkum před volbou jedné.

Peněženky desktop jsou nejbezpečnější, alespoň to je obecný názor násobí foruns celém webu. Podívejte se na tento seznam šesti různých typů softwaru a rozhodnout, který z nich vám vyhovuje nejlépe.

Celý článek

Botswana dětské charity zahajuje Bitcoin odvolání

Prominentní Afričan Bitcoin campaigner Alakanini Itireleng se obrací svou pozornost na charitu, přitažlivý pro Bitcoin dary Botswany SOS dětských vesniček.

Společnost byla založena v roce 1980, SOS dětské vesničky péči o sirotky, opuštěných a opuštěné děti. Podle internetových stránek, tyto vesnice „usilují o rozvoj dětí do odpovědné a nezávislé dospělé, kteří budou mít vnitřní sílu vyrovnat se s výzvami budoucnosti“.

Zdroj: Coindesk

Španělský daňový úřad monitoruje Bitcoin pro použití v nezákonné činnosti

Španělský finanční úřad, Agencia Estatal de Administración tributaria (AEAT) se „sledováním“ digitální měny, aby zajistily, že nejsou použita k nedovoleným účelům, jako je praní špinavých peněz a daňových úniků, vláda země uvedla.

Snad ještě zajímavější pro Bitcoin, oznámení uvedeno, že digitální měny mohou být považovány za hotové, ne komodit, pro účely zdanění.

Zdroj: Coindesk

Dánský výměna Bitcoin slibuje bez zločinnosti obchodu a vyšší úrovně bezpečnosti na celém světě

Po Mt. Gox debakl, bezpečnost a důvěra se stal dva z hlavních problémů v Bitcoiners venku, když je čas, aby si vybrat výměnu. To je přesně důvod, proč nová výměna Bitcoin -, která bude brzy zahájena v Dánsku - slibuje službu bez zločinnosti svým klientům.

Cílem CCEDK Crypto Mince Exchange Dánsko ApS je zajistit maximální bezpečnost pro uživatele, kteří budou moci obchodovat kryptoměna po celém světě. Směnném oficiální zahájení mělo dojít v tomto měsíci a platforma bude zpočátku umožní zákazníkům obchodovat Bitcoin a litecoin proti sobě a výměnou za dánských a norských korunách, britských librách, amerických dolarech a eurech.

Celý článek

Bitcoin gang se blíží 300 známkou jako další virtuální měny klíček

 Digitální měna klubu se blíží 300 známku s novými účastníky, jako je Yin Yang, Speed, lásky a Silicon Valley mince klíčení nezmenšenou silou, zatímco vedoucí postavení na trhu ‚Bitcoin‘ zotaví z napnutého regulačního bdění a zhroucení svého největšího obchodní platformy.

Celkový počet digitálních měn v současné době na trhu dosáhl 290, přičemž minimálně 100 nových hráčů se připojilo ke klubu v posledních dvou pouhých měsíců, jsou uvedeny údaje o trhu pro tyto virtuální měny, které nejsou spojeny s nějakou skutečnou měnu a mohou být obchodované na digitálních platformách.

Zdroj: Ekonomický Times

load...

Související zprávy


Post ICO

Tim Draper říká, že VeriCoin, Investiční bankovnictví a bankovnictví se změní

Post ICO

Pracovníci přátelští v oblasti Bitcoin mohou být díky novému rozhraní API společnosti BitPay zaplaceni kryptocentem

Post ICO

Britská kabina společnost přijímá Bitcoins pro vaši jízdu

Post ICO

Francie daní Bitcoin, D. Nakamoto přijímá dary a kryptocurrency jde do vesmíru

Post ICO

Bitcoin 2015 Price - předpověď Bitcoinovy hodnoty prostřednictvím Crowd moudrosti

Post ICO

Německo vede proces zdanění Bitcoin

Post ICO

Nový registrátor registru nabízející volné domény

Post ICO

Gentoo Blacklisting Counterparty, Satoshi Dice a další

Post ICO

Bitstamp překonává hack, Overstock.com podporuje Bitcoin s ATM a dalšími

Post ICO

Čtyřčlenná rodina prochází nekonvenční cestou po USA a používá pouze Bitcoin

Post ICO

Nové bankomaty v Koreji a Číně, útoky na BTC-e a Mt. Goxova změna plánů

Post ICO

Společnost Reddit oznamuje digitální aktiva Reddit Notes