CeX začne obchodovat s Bitcoin, Moolahovým potenciálním podvodem a dalšími | Czech.Lamareschale.org

CeX začne obchodovat s Bitcoin, Moolahovým potenciálním podvodem a dalšími

CeX začne obchodovat s Bitcoin, Moolahovým potenciálním podvodem a dalšími

Vítejte na Bitcoin průzkumové posledním týdenním kole až se nejdůležitější novinky minulého týdne.

Bitstamp klienti, kterým se nepodaří ověření totožnosti ohrožené ztrátou všechny své BTC

load...

BitStamp klienti s neověřených účtů mají čas do 13. Listopadu dokončit jejich ověření ID nebo mohou čelit konečné „trest“: přijít o všechny své Bitcoins. All kryptoměna uloženy na účtech bez řádného ověření totožnosti budou zabaveny vládou Spojených států a další sankce by mohly být použitelné.

Slovenia bázi výměna The - jeden z největších na světě zabývající se amerických dolarů - zveřejněna nová upozornění na 16. Listopadu, připomínat „všechny neověřené držitelům účtů se zůstatkem, aby si ověřil do 28 dnů od tohoto oznámení“.

load...

Celý článek

Bitcoin plateb společnost Bitnet vznáší 14.000.000 $ kole financování

Ani rok starý, San Francisco Bitcoin platforma pro zpracování plateb Bitnet oznámil, 20.října, že uzavřel sérii o financování kolo v hodnotě US $ 14 milionů.

Kolo financování vedl Highland Capital Partners, globální rizikového kapitálu firmy, jejíž investice patří Malwarebytes a móda startup pronájem dráhy. Stávající investoři rovněž podílel na kole financování, z nichž jeden je japonský maloobchodní gigant Rakuten, jejíž mateřská společnost koupila Viber na začátku tohoto roku pro nás $ 900 milión.

Zdroj: CoinTelegraph

load...

MIT vědci vyvinout algoritmus, který lze předpovědět cenu Bitcoin

S tolika algoritmů tam, jednou z mála možností, stále chybí byl algoritmus schopen předpovědět cenu Bitcoin. A to je přesně ten výsledek práce vykonané prostřednictvím dvojice vědců z Massachusetts Institute of Technology (MIT) Computer Science a laboratoře umělé inteligence a laboratorních informačních a rozhodovacích systémů.

Řešitel Devavrat Shah a čerstvý absolvent Kang Zhang se spojili k vytvoření algoritmu strojově učení, které mohou předpovědět cenu světově nejznámější kryptoměna. „Ale to funguje?“, Můžete se ptát. No, Shah a Zhang byli schopni použít algoritmus k téměř dvojnásobnému jejich Bitcoin investice po dobu 50 dnů.

Celý článek

SnapCard si klade za cíl podpořit přijetí Bitcoin s POS systémem giveway

Bitcoin poskytovatel platebních řešení SnapCard plánuje poskytnout 500 obchodníkům v oblasti San Francisco možnost přijímat digitální měnu jako součást měsíčního propagační akce.

Společnost oznámila, že ‚#IntegrateSF‘ kampaň v tomto týdnu, který bude dávat pryč bezplatné tablet založený na point-of prodeje (POS) systémy zúčastněných obchodníků, kteří začít přijímat platby Bitcoin listopadu letošního roku. Cílem #IntegrateSF podle snapCard, je obrátit oblast San Francisco Bay do světové digitální měny náboj.

Zdroj: Coindesk

Europe-vypsal Bitcoin ETF v pracích

Cameron a Tyler Winkelvoss stále pracují přinést Winkelvoss Bitcoin důvěra na trh. Nyní sídlem ve Velké Británii burza Bitcoin jeho eying spuštění vlastního Bitcoin ETF, která by obchod v Evropě.

Coinfloor, Londýn-založený Bitcoin broker, podal plánuje zavést Bitcoin ETF, která by obchod jako akcie na burze Coinfloor je. Cituje Financial Times, Coindesk hlásí, že Coinfloor je Bitcoin ETF by ukládat Bitcoins na „fyzické klíčů“, který by umožnil přístup investorů k digitální měně bez rizika přímého vlastnictví.

Zdroj: ETFTrends

Přes 30 CEX obchodů ve Velké Británii se nyní obchoduje v Bitcoin

Jeden ze Spojeného království nejznámějších značek, druhá ruka prodejce elektroniky CEX, nyní přijímá Bitcoin jako způsob platby od zákazníků, a rovněž za použití kryptoměna kupovat použité hry a pomůcky z prodejců. Dobrou zprávou bylo oznámeno tento týden firmou překvapivým blogu.

Více než 30 CEX obchodů ve Velké Británii - Všechny značky centrálně vlastněné a řízené sklady v zemi - jsou nyní Bitcoin příjemný. Tato technologie mění CEX do první značkou s velkou přítomností high street oficiálně a široce podporuje kryptoměna ve Spojeném království.

Celý článek

CoinCorner nyní přijímá debetní a kreditní karty pro nákupy Bitcoin

Britský Bitcoin výměnu CoinCorner nyní umožňuje klientům nakupovat Bitcoin a některé altcoins s debetními a kreditními kartami.

Funkce byla spuštěna tento týden, takže CoinCorner jedno z mála míst na Britských ostrovech přijímat přímé platby kartou pro kryptoměna. Bittylicious podobný burza zahájila platby kartou již v květnu. Tradiční způsoby přenosu bank jsou stále v nabídce pro uživatele, kteří nechtějí spoléhat na kartách pro uložení finančních prostředků s CoinCorner.

Zdroj: Coindesk

Je Moolah poslední Bitcoin podvod?

Zatímco Bitcoin ekosystém se stále snaží přijít na to celou Moolah situaci, že 1,4 milionu $ Bitcoins dříve v držení cenných papírů jsou stále chybí. Alex Green, společnosti zakladatel a ředitel, byl také nezvěstný od 19. Října a je věřil být v držení ukradených peněz.

V poslední době někdo slyšel od Greena bylo, když byl nový článek publikovaný na moolah blogu, v neděli (19.). V tomto příspěvku, britský podnikatel přiznal, jeho předchozí jméno bylo Ryan Kennedy. „Nebudu komentovat většinu obvinění mi okolních jiné než říci, že některé z těch nejnovějších jsou stále poněkud směšné a já popřít drtivou většinu z nich. Mé jméno bylo legálně změnil od Ryan Kennedy Alex Green, ve snaze začít svůj život znovu a mít trochu klidu,“napsal.

Celý článek

Bitcoin úvěr platforma BitLendingClub obdrží investice € 200K semen

Bitcoin dav-půjčování platforma BitLendingClub právě oznámila investici € 200.000 ($ 253.336) semen z evropského fondu rizikového kapitálu LAUNCHub. Společnost Bulgaria založená na tvrdí, že kolo financování umožní společnosti rozšířit a umožnit mu zavést novou centrálu v San Francisku.

BitLendingClub spoluzakladatel a CEO Kiril Gantchev řekl CoinDesk: „Financování je nesmírně důležitým mezníkem pro BitLendingClub. To nám umožnilo ověřovat naši představu a zvýšit naše úsilí ve vývoji naší platformy“.

Zdroj: Coindesk

Aladlammú integruje AML a compliance platformu IdentityMind je ve svých bankomatech

Výrobce Bitcoin ATM aladlammú Bitcoin Ventures partneři se s IdentityMind Global nabízet integrovaný proti praní špinavých peněz a platformu pro dodržování v Bitcoin bankomatů.

Společnosti tento týden oznámila, že se spojil poskytnout mezinárodní provozovatelé aladlammú Bitcoin ATM s integrovanými funkcemi shody, které zahrnují vestavěný poznej svého zákazníka (KYC), monitorování transakcí, sankce Screening, automatizované podání SAR a služeb pro boj proti podvodům.

Zdroj: CoinTelegraph 

Názory na kryptoměna od 6 Bitcoin šetrných politických kandidátů

Bitcoin učinil jeho cestu do světa politiky v různých zemích po celém světě. To není přesně novinky, víme.

Ale jste kladen dostatečný důraz na to, co nová Bitcoin šetrné političtí kandidáti byli říkají o světově nejznámější digitální mince? Zde je seznam!

Celý článek

Tento polský nemocnice umožní pacientům vyrovnat účty s Bitcoin

Soukromé nemocnice ve Varšavě, v Polsku, kterou provozuje Medicover Group, brzy nechat pacienti platit své účty v Bitcoin. Bitcoin ATM být zahájena v zařízení v blízké budoucnosti by měl tento proces ještě snadnější.

Zatímco řada klinik a lékařů po celém světě byly přijetím Bitcoins na drobné úpravy a konzultace, zdravotnické zařízení je první přijímat platby pro širokou škálu zdravotnických služeb, včetně velkých chirurgických zákrocích, uvedl řetězec. Medicover říká její stěžejní výstup v hlavním městě Polska léčí více než 8000 mezinárodních pacientů z více než 20 zemích po celém světě.

Zdroj: Coindesk

load...

Související zprávy


Post ICO

Digitální komora zahájila iniciativu pro vzdělávání a organizaci průmyslu

Post ICO

Bitová výměna Kraken oznamuje novou strukturu poplatků

Post ICO

Bitcoin dostane kód XBT, Izrael přemýšlí o daních a Mt. Goxova odpověď na stížnost společnosti CoinLab

Post ICO

Hackeři prodávají data čtyřmi miliony uživatelů AdultFriendFinder pro 70 BTC

Post ICO

To je důvod, proč by se měl Bitcoin učit od společnosti Litecoin

Post ICO

PayBase fungující neoprávněně bez licencí MSB

Post ICO

Bitcoin oslavuje mezník 200 dolarů se dvěma novými mobilními aplikacemi a zprávou o verzi 0.9

Post ICO

BitPay pomáhá systému Toshiba VisualTouch POS přijímat Bitcoin

Post ICO

Amazon byl znepokojen BitLicense

Post ICO

Je to odvážný nový svět pro obchodníky přátelské k Bitcoin

Post ICO

Bitstamp zlepšuje ověřování a zabezpečení identity pomocí technologie GBGroup

Post ICO

Evropská unie tvrdí, že Bitcoin je osvobozen od DPH