Bitcoin dostane kód XBT, Izrael přemýšlí o daních a Mt. Goxova odpověď na stížnost společnosti CoinLab | Czech.Lamareschale.org

Bitcoin dostane kód XBT, Izrael přemýšlí o daních a Mt. Goxova odpověď na stížnost společnosti CoinLab

Bitcoin dostane kód XBT, Izrael přemýšlí o daních a Mt. Goxova odpověď na stížnost společnosti CoinLab

Rušný týden pro Bitcoin ekosystém! Některé nové služby, dva nové kryptoměna plošiny a velké investice. Mezitím jsme také dostali nové Bitcoin Glosář v0.2, kontrolovat, co se stalo během TechCrunch Disrupt je panel o Bitcoin a viděl Coindesk zahájit svůj vlastní Bitcoin Price Index (BPI). Pokud si nedokázal kontrolovat zprávy v průběhu týdne, zde je přehled o nejnovějších událostech.

load...

New Bitcoin servis: Gyft oznamuje svůj Gift Card registr

Gyft spustila svůj nový Bitcoin-přátelské služby tento týden: dárkové karty registru. Podle Jana Jahosky, Gyft styk s veřejností, to znamená, že „Bitcoins mohou být použity na nákup dárkových karet pro svatby, narozeniny, sprchy dítěte, svátky a jiné zvláštní události“.

load...

Gyft uživatelé si mohou vybrat až osm kupců ze základny se stovkami obchodů a přidat je do svého registru.

BitKonan je nový chorvatský Bitcoin obchodní platforma

Tam je nějaká novinka těchto Bitcoiners vždy s žádostí o větší rozmanitosti na kryptoměna obchodního ekosystému: nová obchodní platforma s názvem BitKonan. Služba Chorvatsko bázi umožňuje uživatelům ze všech koutů světa, aby obchodovat Bitcoin na amerických dolarů.

Jedna z nejlepších vlastností této platformy je nižší obchodní poplatky kolem 0,29%, říká Sime Bakic, CEO BitKonan je. „Bitcoin spekulace bude velmi konkurenceschopného průmyslu a jsme připraveni soutěžit“, podnikatel dodává.

load...

Izrael může začít zdanění Bitcoin obchodovat brzy

Izraelská vláda a národní daňového úřadu se prý snaží zdanit zisky získané z Bitcoin obchodování. Podle zdroje z instituce, úřady zvažují Bitcoin obchodování jako finanční operace, která může generovat zisk, takže transakce mohou brzy dostat pod zdanění. Pro tuto chvíli je statutárním orgánem studuje kryptoměna aktivitu.

Bitcoin přítomnost v zemi vytváří mnoho nejasností mezi bankami: instituce tvrdí, že nevědí, jak se vypořádat s novou měnou. Pochybnosti dosáhly Bank of Izraele, který je také analyzuje virtuální scénář měny. Země by měla mít zprávy o této záležitosti v blízké budoucnosti.

Bitcoin rychlost sítě dosahuje nového milníku: 1 petahash za sekundu

Genesis Block vyprávěl tento týden: síť Bitcoin dosáhne historickou odhadovaný celkový výpočetní rychlost 1 petahash za sekundu. V množství, to je jako 1 PH / s = 1000000 GH / s. To znamená, že aktuální rychlost je 40 krát rychleji, než tomu bylo na začátku tohoto roku, ještě rychleji než 79 procent Bitcoin komunitou očekávané jen sedm měsíců.

Úkolové práce chce prolomit vazbu mezi kryptoměna a zločinu

Instituce jako Thomson Reuters a Mezinárodní centrum pro pohřešované a zneužívané děti (ICMEC) spojili, aby vytvořili pracovní skupinu, která může studovat, a doufejme, že řešení, spojení mezi Bitcoin a kryptoměna obecně, a trestné činnosti.

Pracovní skupina spolupracuje s Nadací Bitcoin prozkoumat roli decentralizovaných měn ve světě zločinu, snaží se zjistit, jak zastavit zločince k praní špinavých peněz pomocí digitálních platebních systémů a pomocí finančních prostředků na podporu činnosti, jako je obchodování s lidmi a proti dětské pornografii,

Butterfly Labs COO reaguje na kritiky uprostřed bojů firmy

Zpoždění v dodávkách a uvolnění nové 28Nm procesoru, Monarch, přinesl několik kritiky na výrobci procesorů Butterfly Labs (BFL). Takže dříve jeho týden CoinDesk kontaktoval motýla Labs Chief Operating Officer (COO), Josh Zerlan, mluvit o situaci firmy.

Josh Zerlan vyjádřil sympatie a pochopení pro frustrující situace postihuje zákazníky. Podle COO, společnost je velmi dobře vědoma problému a je zaměřen na „zvýšení své výrobní kapacity, rafinace své procesy a pracuje na zlepšení sazby za dopravu“.

Virtuální Doctor Project: Bitcoin zvyšuje zdravotní péči v africkém venkově

Všichni jsme slyšeli o úžasných příležitostí kryptoměna může pomoci vytvořit v Africe, ale Virtual Doctor Project (VDP) je určitě jeden z nejlepších dosud. Projekt byl ve vývoji od roku 2008, ale teprve nedávno začala efektivně pracovat jménem zambijské zdravotního systému.

V srpnu, Virtual Doktor začal přijímat Bitcoin dary, které obrátil projektu do centra pozornosti. Vzhledem k tomu, svět je stále fascinován jednoduchostí a přesto úžasné výsledky, tohoto nápadu.

S plnou podporou ze zambijské vlády, projekt je nyní připravena rozložit jiných regionů, a to i za pomoci kryptoměna.

UNOCS altcoin partnerství demontován po Feathercoin rozkládací

Partnerství navržena tak, aby několik altcoins proudu - projekt United Otevřené měny Solutions (UNOCS) - byl demontován po Feathercoin oznámila, že opouští systém, Coindesk tento týden. Projekt UNOCS byl představen asi před dvěma měsíci, ale není to neočekávanému ukončení poté, co jeden ze zakládajících mincí, Feathercoin, veřejně oznámila, že vytáhl.

TREZOR přináší první Bitcoin hardware peněženku v říjnu

Dodávky první skutečné serializovaném Bitcoin hardwaru peněžence by mělo začít příští měsíc. 99Bitcoins hlášeny období pre-order zařízení znovu v červnu a TREZOR splnila své sliby: společnost se nyní blíží dodávat své první peněženky pro zákazníky.

TREZOR sídlí v Praze a vedl Marek Palatinus, mysl za souhrnné těžby. Prvním produktem společnosti je TREZOR hardware peněženka, má dvě různé verze a slibuje zlepšení úrovně bezpečnosti v komunitě.

KnCMiner nabízí bezplatné zvýšení rychlostního první dodávky Bitcoin důlních

Coindesk odhalil tento weekthat KnCMiner nabízí zvýšení rychlosti bonus pro zákazníky, které čekají na doručení jeho těžební zařízení Jupiter Bitcoin. Podle společnosti, bude souprava těžit v podstatně vyšší míře než 400 GH / s její zákazníci očekávají.

První australský pub vzít kryptoměna hostitelé Beers4Bitcoins událostí

The Old Fitzroy, jeden z nejvýznamnějších historických Sydney zařízeních, bude první hospoda v Austrálii akceptovat Bitcoin. A to se děje opravdu brzy, spolu s dalšími památném pro zemi: majitel Garry Pasfield zahájí novou možnost platby na speciální akci Beer4Bitcoins, 29. Září, počínaje 3pm.

Kromě toho umožňuje místní Bitcoiners setkat se a zakoupit nápoje s jejich oblíbenou měnou, bude tato událost také „umožnit těm neobeznámený s Bitcoin dozvědět se o měnu koupit nějaké Bitcoins mimo jiné lidi, aby začít používat, a samozřejmě, koupit pivo nebo dvě s Bitcoin“. Přečtěte si více o akci zde.

Hlavní internetový obchod, který přijímá pouze Bitcoin? To BitcoinShop.us

Je to stále běží na jeho beta verzi, ale už to dělat rozruch ve světě Bitcoin. Řeč je o nových BitcoinShop.us, nejbližší věc Bitcoiners v současné době na obří Amazon, například. A konečně, uživatelé kryptoměna mohou vyměňovat své virtuální mince pro kvalitní produkty prostřednictvím platformy, která byla vytvořena přemýšlet o nich.

Tato platforma již má obrovskou základnu položek s více než 55.000 výrobků distribuovaných prostřednictvím 19 odděleních, který zahrnuje knihy, elektroniku, hračky nebo zařízení, abychom jmenovali jen několik příkladů.

Koinim je druhá výměna Bitcoin Turecka

Koinim je název nové výměny Bitcoin vytvořené v Turecku, který umožňuje místní Bitcoiners vyměnit tureckých lir pro kryptoměna a naopak. Tato služba poskytuje Bitcoin peněženku, které můžete použít k pohybu, nebo vymění své virtuální mince bez transakčních poplatků pro tuto chvíli a s vysokými standardy kvality.

Koinim má úžasné webové stránky s velkou grafickou prezentaci. Kromě toho jejich rozhraní je super snadné použití a podporuje mobilní zařízení, takže si můžete zkontrolovat vaši peněženku a transakce kdekoli, bez rizika ztráty dobré příležitosti.

Bitcoin Foundation lisy na příspěvky Bitcoin kampaně

Bitcoin Foundation chce příspěvky Bitcoin kampaň oficiálně povoleno, takže poslal dopis do Spojených států Federal volební komise. Podle Coindesk dokument podporuje dopis vydaný konzervativní akčním fondu PAC (CAF) o stejné věci. Nadace požaduje příspěvky Bitcoin bázi, které mají být povoleny a používá FinCEN své vedení na virtuální měny vydané v březnu jako důkaz, že vláda již uznává měnu jako s rovnocenným hodnotu ‚skutečné‘ měnu.

Bitcoin dostane legitimitu trhu vzhledem ke své nové měny kódem XBT

ze šesti Interbank Clearing, v Curychu, je místem, kde švýcarský jednotka profesionálů udržuje seznam kódů měn na světě. A oni jen dělali to nejlepší, co mohli pro Bitcoin, přiřazením kódu XBT a dělat to více „oficiální“.

Příběh bylo řečeno v průběhu tohoto týdne Jon Matonis, ředitel nadace Bitcoin,. Podle Matonis tento kód v rámci normy ISO 4217 pro kódů měn, „je významný nicméně vzhledem k jeho vlivu na vývoj matematických založených měn“.

Bigpoint umožňuje uživatelům koupit virtuální zboží s Bitcoins

Bigpoint, německý online game developer založený v roce 2002, nyní umožňuje uživatelům ke koupi ve hře virtuální zboží s Bitcoins, hlášeny Coindesk. Společnost v současné době má více než 330 milionů uživatelů a byl jedním z prvních platforem zavést model free to play v online hraní v Evropě.

Jak aliance mezi Mt. Gox a CoinLab proměnil (právní) válce

s Mt. Gox reagovat na CoinLab své stížnosti soudního řízení, Bitcoin Examiner rozhodl vzpomenout, co se stalo od listopadu, kdy obě společnosti uzavřeli dohodu, která vytvořila válku mezi firmami.

V loňském roce, Japan-based výměna Mt. Gox a Bitcoin podnikatelský inkubátor CoinLab rozhodl, aby se spojili. Dohoda bylo o Mt. Gox pomocí Coinlab dodržuje severo-amerického práva na trh služeb burzy ve Spojených státech. Tam byl, samozřejmě, výhody CoinLab v tomto příběhu, stejně.

Nicméně, na 2. Května, CoinLab podal stížnost proti Mt. Gox tvrdí, že výměna neposkytla informace, jejichž inkubátor potřebný na trh k zákazníkům. Společnost tvrdí, že místo toho, výměna pokračovali v prodeji v Severní Americe sám a CoinLab tvrdil $ 75 milionové škody. A co bylo Mt. GOX odpověď? No, oni reagovali s žalobě podané minulý pátek (13). Tato akce vyžaduje CoinLab platit při výměně $ 5,5 miliony na náhradu škody, když uvedla, že inkubátor nebyl schopen pracovat legálně jako svého partnera ve Spojených státech.

Centralway Ventures investuje $ 250k v Buttercoin

Stavitel společnost Centralway je investovat $ 250,000 v úvodní Bitcoin Buttercoin, Coindesk hlášen před několika dny. Společnost bude investovat 50 m $ každý rok kolem 20 nebo 30 startovacích firem na osivo nebo rané fázi a ve větších sériích A kolech financování. Buttercoin již vyznačuje 99Bitcoins, je služba, která chce pomáhat lidem uniknout nemravný poplatky požadované pro převod peněz na trhu platebních prostředků při používání služeb, jako je Western Union.

Zbrojnice aktualizuje Bitcoin peněženku po zajištění investice ve výši $ 600k

Společnost Zbrojnice Technologies, tvůrce peněženky softwaru Bitcoin, že firma tvrdí, že je nejbezpečnější na světě, právě oznámila dvě skvělá zpráva před několika dny: dokončení z $ 600.000 semen kole investice, částečně financovány v Bitcoins, a také vydání nové aktualizované verze svého softwaru.

Investice vedl Bitcoin expertní, novinář a Trace investor Mayer a také investory Kevin Bombino a Jim Smith. 600.000 $ umožní zakladatel a hlavní vývojář Alan Reiner a jeho tým věnovat projektu na plný úvazek, což dále rozvíjet zbrojnice Bitcoin peněženku.

Bitpay dobývá 10.000 zákazníků z více než 160 zemích

Jeden rok stačilo vzít Atlanta-založený platební procesor Bitpay od 1000 do 10.000 klientů, v 164 různých zemích. Přibližně 50 procent z těchto klientů se nachází v Severní Americe, 25 procent v Evropě a 25 procent ve zbytku světa. Také, většina z nich jsou především e-commerce obchodníci „včetně spotřební elektroniky, drahých kovů a IT služeb“. Podle BitPay, čísla jsou pozitivní, samozřejmě, ale to není definitivní známkou toho, že Bitcoin se děje proudu... Zatím.

load...

Související zprávy


Post ICO

Kanada je země s nejvíce stahováním softwaru Bitcoin v roce 2013

Post ICO

Evropská unie tvrdí, že Bitcoin je osvobozen od DPH

Post ICO

Grooveshark se setká s Bitcoin

Post ICO

Bitcoin je nejrychleji se rozvíjejícím odvětvím pro rizikový kapitál

Post ICO

První pobočka Bitcoin Foundation v jižní Asii pochází z Bangladéše

Post ICO

John Jones, tvůrce BitEnsure: uživatelé získají zisk na mincích bez zvedání prstu

Post ICO

Projekt Virtual Doctor: jak Bitcoin pomáhá posílit zdravotní péči ve venkovské Africe

Post ICO

Digitální trendy v měně: jsou Bitcoiners novými vegany?

Post ICO

Avalon by mohla získat investici ve výši 200 milionů dolarů a technologii 20nm, aby se stala vůdcem těžebního trhu

Post ICO

Bitcoin peněženky

Post ICO

Bitcoin vezme Texas do bouře: SXSW Festival 2015 dovolí kryptocurrency lesk

Post ICO

Webová stránka pro sdílení hudby přijímá příspěvky Bitcoin pro umělce